• Svítící joja rozvrzaná.
    • Světlo v jednorožčím míčku vůbec nesvítí.

Jediné, co (snad) přišlo v pořádku je sliz. V Jojech to "rochtá" a velmi špatně po provázku jezdí - koupila jsem jinde dvě totožná a ta jsou naprosto v pořádku, takže to nebude "obecný problém". Míček "jednorožec se světlem" vůbec nesvítí.

Zboží jsem vracela, peníze za zboží vrátili, ale za dopravu od nich ke mně ne. Čímž porušují zákon. Bude řešeno přes ČOI. Nekomunikují.

• Doručeno rychle
    • Objednané zboží byl šunt, což se podle fotky na webu nepozná

Rychlé dodání.

Doručena jiná barva ořezávátka, než byla objednána.
    Doručen jiný desing sešitu, než byl objednán.

• Bohužel nám byl doručen kreslicí karton A2 (10ks) v menší krabici, tudíž jsou pomačkané...

• Zboží nedorazilo kompletní
    • Obchod nereaguje

Dorazily pouze tři položky ze čtyř. Místo stětce za téměř 100 Kč přišla propiska cca za 9 Kč. Na email obchod nereaguje. Chápu, že před začátkem školního roku je shon a chyba se občas stane, ale nulová komunikace mi vadí.

• Přišlo jiné zboží než bylo objednáno.

• Výrobek je nekvalitní, viz níže.

Drátěný organizér je po sestavení velmi nekvalitní, pokud bych ho předem viděla, nekupila bych. Hlavní dráty, které drší šuplíčky pohromadě, jsou křivé a vůči sobě ne kolmé, takže některé šuplíčky téměř vypadávají anebo se velmi vrklají a celý organizér se na rovné podložce kinklá. Navíc jsou hlavní dráty v některých místech odřené.

Do své objednávky jsem zapomněla přidat asi dvě drobnosti, prosila jsem zákaznický servis, zda by šly do objednávky přidat. Žádná odpověď, volala jsem a bylo mi sděleno, že objednávka se teprve bude balit, nicméně věci do ní přidat nejdou.

Zboží přišlo sice včas, na první pohled neporušené. Po sejmutí ochranného obalu z folie a odebrání 2 kartonů zbývající více jak polovina kartonů byla pomačkána přes celou plochu A3. Z druhé strany opět na první pohled první 2 ks dobré. Doporučení pro příště : vyztužit 20 ks barevných kartonů silnějším balíkovým kartonem proti pomačkání. plánovací kalendář to nenahradí. Nevím kde závada vznikla, ale podle ,ne to nebylo u dopravce.

• zboží uvedené skladem nebylo reálně skladem v uvedeném počtu

Nenapadlo by mě, že v červnu 2022 v nabídce bude zařazen učitelský diář za cca 240kč, kterému končí platnost v srpnu 2022.
    Poučení pro mě, důvěřuj,ale čti pořádně!
    Jinak rychlost dodání a ostatní zboží ok.

Rukavice jsou špatně ušité, nesedí na prsty, je v nich díra..

Rychlé doručení.

• popisek zboží neodpovídá realitě

• Nechápu proč platit za vyzvednutí v obchodě 29,- Kč, a nemoci v obchodě zaplatit kartou.

• Poslali úplně jiný vzor diáře než byl objednán. Obchod jsem si vybrala právě kvůli dostupnosti jistého vzoru a ten nebyl dodán. Na faktuře je ale původní vzor zapsán. Mohli by informovat emailem.

Objednal jsem dárkové tašky pro obchodní partnery, které byly podle webu skladem. Zaplatil kartou pro rychlé vyřízení. Asi po týdnu od objednávky jsem se začal po zboží shánět, protože nedorazilo. Paní mi řekla, že se omlouvá, ale zboží mi nemůžou dodat, není skladem. Ani žádné jiná těchto parametrů. Bohužel z jejich strany mě za celou dobu o této skutečnosti nikdo neinformoval. Přitom stále status "Objednávka se vyřizuje". Obchod nakonec objednávku stornoval.

Diář měl poškozené dolní rohy..

• Objednávku jsem dělala online. Kvůli úspoře času. Objednávka byla pro prvňáčka základní školy. Už jen na webových stránkách mojí objednávku zdržovalo, že jsem se po vložení produktu do košíku musela vracet do hlavního menu a zase všechno proklikávat. Což nevadí,.pokud chcete objednat 3 položky. Pokud mám na seznamu položek 30, pak je to porod, takže jsem objednala jen to nejnutnější a zbytek dokoupím v obchodě osobně... Další nemilá věc byla po rozbalení balíku doma. Balík neporušen a nepomačkán. Ovšem obsah balíku byl pravý opak. Balík kancelářského papíru roztrhán, rozbalené a rozsypané pastelky i modelína, pomačkané barevné papíry... takže, zase jsem si nepomohla. Nehledě na to, že mají na stránkách kolonku ,,poznámka k objednávce", do které jsem s nadějí napsala, že prosím u nůžek, palety a desek, aby byla zvolena klučičí barva. Bylo mi vyhověno až na růžové nůžky.. takže za mě už nikdy v tomto obchodě.