• zboží nedorazilo ale dorazil dotaz jestli jsem spokojen.

V minulé objednávce jsem zakoupil víno, které bylo na webových stránkách špatně označeno. Upozornil jsem na chybu a obchod chybu opravil. Bez odpovědi, o podělování ani nemluvě.

• tyden od objednávky a zboží nedošlo

Může se stát, že obchod objednávku označí jako odeslanou a vy marně čekáte na její doručení? Je to zřejmě výjimka, která se bohužel stala mě. A zrovna u takového skvostu, jakým je A.H.Riise Non Plus Ultra Black Edition.. O negativním hodnocení nakonec rozhodla skutečnost, že přes zřejmé pochybení obchodu, nebyla ani nejmenší snaha jakkoli, byť symbolicky, danou situaci kompenzovat.

Přestože objednávka byla řádně zaplacena, adresa byla v ČR, obchod od kupní smlouvy odstoupil s tím, že objednávka nebyla zaplacena nebo adresa není na území ČR.

Obchod zdá se v pořádku, ale jejich přepravní společnost WEDO je katastrofální. Zboží mi stále nebylo doručeno a míří zpět k odesilateli, aniž bych obdržela zprávu o možnosti vyzvednutí.

• Nízké ceny
    • Extrémně nepříjemná obsluha

• dobrá cena
    • zboží jsem ani po 6 dnech neobdržel (platba on-line) a nemám žádné zprávy,kde objednané zboží je.Budu muset dodávku reklamovat!

• obchod nabízí zboží které nejsou schopni dodat nejen v termínu ale vůbec

• Zboží objednáno. Nejdřív volali že nebude včas, pak volali že dodavatel nedodal. Komunikace moc milá nebyla, spíše asertivní. Může se stát, ale měli by se pak alespoň pořádně a normálně omluvit … nakupovat tam podruhé už rozhodně nechci!

Objednávku jsem udělala jak po telefonu tak na netu a obchod se doteď neozval, telefony nezvedaji. Už nikdy vice

Zboží dorazilo ale jiné než jsem obědnával.

• Cena vybrane kavy
    • Dlouha doba dodani

Kdyz si kupuji kavu, ktera je skladem, ocekavam dodani max do 3 dni. Az po urgenci, kde je ma objednavka, mi bylo sdeleno, ze museli doskladnit a budou posilat v patek. Takze i kdyz jsem mela rezervu, aby mi kava nedosla, stejne dosla a musela jsem kupovat jinou jinde na posledni chvili. Zde uz radeji nenakoupim.

• RÁDA JSEM ZDE NAKUPOVALA ,ALE ASI JIŽ NEBUDU .POTŘEBOVASLA JSEM PRO KAMARÁDA RUM DON PAPA K NAROZENINAM (CCA 800KČ)
    • DO DNES NEDORAZIL ,I KDYŽ UŽ PŘEŠLA SMSKA ŽE VŠE PŘEDÁNO PŘEPRAVCI JE TO JIŽ 14 DNÍ A STÁLE BALÍK NEDORATIL.

• 4 pracovní dny (6 s víkendem) čekám na dodávku, ale vybral a zaplatil jsem za doručení za "cca dva dny". Musel jsem mezitím koupit produkt jinde, abych ho měl včas.

4 pracovní dny (6 dní s víkendem) čekám na dodávku, ale vybral a zaplatil (okamžitě online) jsem za doručení za "cca dva dny". Musel jsem mezitím koupit produkt jinde, abych ho měl včas.

• U zboží je uvedeno k expedici do 24 hodin u externího dodavatele. 12 dní po přijetí objednávky se ani neobtěžovali napsat kde je problém.
    • Nemají kontaktní mail, jen telefon.

Komunikace byla problematicka, na FB je to velmi dobra, ale pres mail je hodne nedostacujici - zadna informace.

Pres uvadenou dostupnost zbozi toto nemaji skladem a nikdo se neobtezuje oznamit to. Po 5-ti dnech bez informaci volam na kontaktni tel. kde mi oznami, ze zbozi asi nemaji a ze to zjisti. Nasledne volaji a potvrzuji, ze zbozi nemaji a ASI mit nebudou. Penize vraci 3 pracovni dny.

• neochota komunikace
    • dlouha doba dodani