• Velmi milý personál
    • Profesionální přístup

Reakce obchodu p-ronic.com

Děkujeme Vám za úžasné hodnocení. Jsme moc rádi, že Vás oslovil náš servis, cena a rychlost.
    Moc rádi Vás uvidíme i příště.

Váš tým Donwood

• Zboží bylo pěkně zabalené.
    • Spárovka byla poničená a špinavá.

V kamenném obchodě by vám poničené zboží jen tak nedali. U e-shopu by měla existovat nějaká důvěra, že zakoupené zboží je zcela v pořádku, což nebylo.

Reakce obchodu p-ronic.com

Velice nás mrzí, že jste nebyli spokojeni s doručenou spárovkou.

Snažíme se nikdy neposílat zboží ve stavu, který jste popsal a pokud to ve vyjimečných případech děláme, tak zákazníka vždy upozorňujeme, že s deskou mohou být nějaké vady a ptáme se, jestli s zakoupením takového zboží souhlasí či nikoliv.

Navíc platí 14-denní reklamační lhůta, kdy nepoužitou desku v původním stavu můžete vyměnit za jinou prakticky bez udání důvodu. Bohužel od Vás dostáváme zpětnou vazbu ohledně této desky až teď.

Váš tým Donwood

Skvělá komunikace. Rychlost dodání. Výborná kvalita produktu.

Reakce obchodu p-ronic.com

moc děkujeme za Vaší pozitivní recenzi. Jsme velice rádi, že jste byli u nás s nákupem se vším spokojeni. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

Váš tým Donwood

Absolutní spokojenost, vše OK - doporučuji!

Reakce obchodu p-ronic.com

moc děkujeme za maximální hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl u nás s nakupováním spokojený a moc rádi Vás uvidíme i příště.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste byla u nás spokojena s nákupem a budeme se moc těšit na Vaší příští návštěvu.

Váš tým Donwood

• Rychlý, bezproblémový obchod.

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme, že vyzdvihujete naší rychlost. Jsme moc rádi, že jste neztráceli zbytečně čas čekáním a že vše bylo rychle vyřízeno.

Váš tým Donwood

veliká spokojenost ochota a dobré ceny

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za pětihvězdičkové hodnocení! velice nás těší Vaše spokojenost s ochotou perzonálu a cenami! budeme se snažit i nadále udržovat příznivé ceny a poskytovat Vám top-servis.

cena, rychlost, komunikace, výběr

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení! Moc nás těší, že jste byl se vším spokojen a těšíme se na Váš příští nákup.

Váš tým Donwood

Prima komunikace a rychlé doručení

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaší pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen s komunikací našeho personálu a s rychlostí doručení.

Váš tým Donwood

• Mají nesmírně široký sortiment v dubové spárovce!
    • Nemusel jsem vybírat, všechny spárovky byly kvalitní!

Skvělé místo na nákup spárovek!

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme, že vyzdvihujete náš sortiment. Jsme rádi, že jste si mohl bez problémů vybrat přesně to co jste potřeboval. Těšíme se na Vaší příští návštěvu.

• Kvalitní materiál
    • Dobrá cena
    • Skoro vše skladem

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za čas, který jste věnovali vyplnění recenze. Jsme moc rádi, že Vás potěšila dobrá kvalita za příznivou cenu. Našim cílem je i nadále udržovat špičkovou kvalitu a nízké ceny, takže se budeme těšit na Váš příští nákup.

• Velký výběr sortimentu
    • Rozumné ceny

Všechno přišlo v pořádku

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaší pozitivní recenzi. Těší nás, že jste byl spokojen s našimi cenami a sortimentem. Moc rádi Vás uvidíme i příště.

Váš tým Donwood

Zbozi rychle pripraveno. Dobra cena.

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byli spokojení s rychlostí dodání a našimi cenami. Moc rádi Vám zboží bleskurychle doručíme i příště.

Váš tým Donwood

• Rychlost, kvalita dopravy a dobra komunikace po telefonu

Reakce obchodu p-ronic.com

Děkujeme Vám za Vaší recenzi! Jsme nadšení, že jste ocenili rychlost naší dopravy, kvalitu doručených produktů a naši komunikaci po telefonu. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a splňovat očekávání našich zákazníků, a Vaše slova nás těší a motivují. Děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že budeme moci pokračovat v poskytování výborných služeb i nadále.

• rychlost dodání

Reakce obchodu p-ronic.com

Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým způsobem, jakým jsme Vám doručili Vaši objednávku. Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že budeme moci pokračovat v poskytování výborných služeb i nadále.

Skvělé jednání, rychlé dodání. Doporučuji

Reakce obchodu p-ronic.com

Děkujeme za Váš čas a zanechání pozitivního hodnocení! Těší nás, že jste byli spokojeni s naším jednáním a rychlým dodáním.Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám budeme k dispozici. Děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že se k nám brzy vrátíte.

Váš tým Donwood

flexibilita, vstřícnost, ochota pomoci, ....

Reakce obchodu p-ronic.com

Děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi rádi, že vyzdvihujete flexibilitu, vstřícnost a ochotu našeho týmu. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby, a Vaše slova nás velmi těší a motivují.

Pokud byste měli nějaké další připomínky nebo nápady, jak bychom mohli ještě zlepšit Vaše nákupní zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Děkujeme, že jste si vybrali náš obchod, a těšíme se na Vaši budoucí návštěvu.

Váš tým Donwood

perfekt, nebyl žádný problém...

Reakce obchodu p-ronic.com

Rádi slyšíme, že jste měli pozitivní zkušenost! Těší nás, že bylo vše bez problémů a k Vaší spokojenosti.

• rychlé doručení
    • tloušťka a šířka dřeva se liší a nejsou přesné podle webu

Dřevo je pěkné, ale velikost bohužel neodpovídá popisu. Na kuchyňskou linku a ostrůvek jsme objednali dvě desky, obě uváděné 40mm, ale jedna měla 38mm a druhá 41mm, takže se k sobě ani nehodí. Buďte opatrní a před provedením řezů zkontrolujte svou objednávku.

Reakce obchodu p-ronic.com

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že Vaše objednané desky nesplňují očekávání a že jejich velikosti se lišily od popisu. Prakticky k tomu nikdy nedocházi a mrzí nás, že se to stalo právě Vám. Chceme se omluvit za jakékoliv nepříjemnosti, které tato situace mohla způsobit. Rádi s Vámi vykomunikujeme kompenzaci způsobených problémů.