• Rychlý, bezproblémový obchod.

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme, že vyzdvihujete naší rychlost. Jsme moc rádi, že jste neztráceli zbytečně čas čekáním a že vše bylo rychle vyřízeno.

• rychlost dodání

Reakce obchodu p-ronic.com

Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlým způsobem, jakým jsme Vám doručili Vaši objednávku. Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že budeme moci pokračovat v poskytování výborných služeb i nadále.

• rychlé doručení
    • tloušťka a šířka dřeva se liší a nejsou přesné podle webu

Dřevo je pěkné, ale velikost bohužel neodpovídá popisu. Na kuchyňskou linku a ostrůvek jsme objednali dvě desky, obě uváděné 40mm, ale jedna měla 38mm a druhá 41mm, takže se k sobě ani nehodí. Buďte opatrní a před provedením řezů zkontrolujte svou objednávku.

Reakce obchodu p-ronic.com

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že Vaše objednané desky nesplňují očekávání a že jejich velikosti se lišily od popisu. Prakticky k tomu nikdy nedocházi a mrzí nás, že se to stalo právě Vám. Chceme se omluvit za jakékoliv nepříjemnosti, které tato situace mohla způsobit. Rádi s Vámi vykomunikujeme kompenzaci způsobených problémů.

Váš tým Donwood

• Korektní, rychlé a osobní jednání, naprostá spokojenost.

Spolehlivý obchod, široká nabídla, slušné ceny, bez svévolného bezdůvodného navyšování cen jen na základě rčení "vše se zdražuje", včetně průhledně kalkulované ceny za dopravou, skvěle zabaleno a včas dodáno, vlastně se dá říci obratem.

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaší úžasnou recenzi :) Moc rádi Vám dodáme zboží i příště.

Váš tým Donwood

• bezproblémoví jednání i při změně požadavků, rychlé doručení a zboží dle popisu.

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám byli schopni vyhovět i při změně požadavků a budeme se na Vás těšit i příště.

• Dobrá komunikace , rychle dodání

Reakce obchodu p-ronic.com

děkujeme za Vaší recenzi. Jsme moc rádi, že Vás oslovila rychlost dodání a komunikace našich zaměstnanců. Rádi Vás uvidíme i příště.