• Široká ponuka produktov, dostupnosť, možnosť dokúpenia doplnkov, rýchlosť jednania.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• komunikace,
    • rychlé dodání,
    • zboží v pořádku

• Kvalitné produkty
    • Personál sa v ponuke vyzná a vedia kvalifikované poradiť s vyberom
    • Neresponzivny eshop, ale dá sa to prezit

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Zároveň děkujeme za Vaší připomínku ohledně responzivity, na které náš tým již pracuje. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

rychlé dodání, poradenství

Reakce obchodu Oxe.cz

• Bleskové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Dobrá komunikace a rychlá doprava....a ještě k tomu zdarma :)

• Neferovost

Vraceni zbozi a vraceni penez je u nich problem...

• Perfektní jednání a okamžité dodání zboží

Reakce obchodu Oxe.cz

• Slušná cena, rychlé a vstřícné jednání

• ok

nemám

• osobní přístup

Reakce obchodu Oxe.cz

Při objednání nedošlo k přesměrování na platbní bránu pro platbu kartou. Očekával jsem tedy zaslání platebních informací e-mailem. Druhý den /pátek 13.10./ mi telefonem oznámili, že nedošlo platbě. Takže jsem platbu provedl převodem z účtu. V středu 18.10. mi oznámili, že zboží odesílají společností GLS. Zboží přišlo ve čtvrtek 19.10., avšak kurýr po mne požadoval opětovnou platbu (dobírku). Toto jsem odmítnul s tím, že zboží bylo zaplaceno předem. Dnes v pondělí 23.10. mi bylo zboží konečně doručeno...

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Za vzniklé komplikace se velmi omlouváme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ochota
    • Skvelá komunikace

• Široká nabídka
    • Kvalitni produkty
    • Prehledny shop
    • Bezplatna telefonni linka
    • Perfektní

Cela objednávka proběhla bez jakychkoliv problémů a zbozi bylo rychle doručeno. Az budu potrebovat opet neco z jejich sortimentu., rada se vrátím nakoupit.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Dobrá komunikace s obchodem a rychlost

Všem doporučuji

Reakce obchodu Oxe.cz

Komunikace , odborný přehled, OK.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Pestrý sortiment
    • Komunikace se zákazníkem