• slevy pro registrované zákazníky

Objednávka se sice zpozdila díky dodavateli , ale byla mi nabídnuta kompenzace dodáním dražší termovize za cenu z původní objednávky.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

Obchod docela dobré.
    Ale ZÁSILKOVNA nějak nefunguje. Objednáno 28.11. expedováno 30.11. a dnes 6.12. , tj PO TÝDNU OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY žádné zprávy o doručení. To je docela dost

• Spolehlivost

rychlost dodání

Reakce obchodu Oxe.cz

zboží plně funkční s vysokou užitnou hodnotou, cz návod přiložený, doručení velmi rychlé, pokud si dsobře vzpomínám, tak do druhého dne.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Spolehlivost, rychlost a kvalita. Milé jednání samozřejmostí. Doporučuji všem.

• Rychle dodání výrobku

Doruceno do 3 dnů a žádný problém pokud nevyhovuje s vrácením. Naprostá spokojenost

• skvělá komunikace

Doporučuji !

vse ok

• Dobrá komunikace

Reakce obchodu Oxe.cz

Zboží sice nepřišlo nejrychleji,ale dorazilo a hlavně funguje,jak má.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup. Zároveň se omlouváme za delší dobu dodání, kolektiv Oxe.cz.

• Rychlé a spolehlivé jednání.

Reakce obchodu Oxe.cz

• doporučené zboží - karta SD 32GB nelze připojit s inspekční kamerou, takže karta nemá užitek

Výborná spolupráce, zboží přišlo obratem. Vše ve výborném stavu. Obchod doporučuji!

• Rychlost dodání, ceny zboží

Reakce obchodu Oxe.cz

Vše proběhlo na výbornou. Již dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou.

Reakce obchodu Oxe.cz

Velká znalost v oboru a pomoc při nastavování. Slušnost a vstřícnost.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Rýchle doručenie, vybavenie objednávky, sokojnosť s tovarom