• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 měsícem

nemám

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 7 měsíci

• osobní přístup

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Za vzniklé komplikace se velmi omlouváme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 8 měsíci

Při objednání nedošlo k přesměrování na platbní bránu pro platbu kartou. Očekával jsem tedy zaslání platebních informací e-mailem. Druhý den /pátek 13.10./ mi telefonem oznámili, že nedošlo platbě. Takže jsem platbu provedl převodem z účtu. V středu 18.10. mi oznámili, že zboží odesílají společností GLS. Zboží přišlo ve čtvrtek 19.10., avšak kurýr po mne požadoval opětovnou platbu (dobírku). Toto jsem odmítnul s tím, že zboží bylo zaplaceno předem. Dnes v pondělí 23.10. mi bylo zboží konečně doručeno...

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ochota
    • Skvelá komunikace

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• Široká nabídka
    • Kvalitni produkty
    • Prehledny shop
    • Bezplatna telefonni linka
    • Perfektní

Cela objednávka proběhla bez jakychkoliv problémů a zbozi bylo rychle doručeno. Az budu potrebovat opet neco z jejich sortimentu., rada se vrátím nakoupit.

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

• Dobrá komunikace s obchodem a rychlost

Všem doporučuji

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

Komunikace , odborný přehled, OK.

• siroka ponuka tovaru
    • rychle dodanie
    • kvalitna komunikacia - vzdy som vedel, c osa prave deje s objednavkou

Vsetko prebehlo bez problemov, tovar dosiel rychlo a v poriadku, takze nakupim znovu, ked budem potrebovat nieco z ich ponuky.

• Pestrý sortiment
    • Komunikace se zákazníkem
    • Doprava zdarma
    • Bezplatna telefonní linka

Všem vrele doporucuji.

• Poradili mne a dobře

Doporučuji. Po objednání mne hned volali a poradili mne jiný model. A musím říct, že dobře. Doporučuji odtatním kupujícím.

• nenašla jsem

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

Vzhledem k tomu, že zboží bylo uvedeno jako skladem, osmidenní dodací lhůta mi přijde opravdu velmi špatná.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme a zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace, které byly způsobeny výpadkem skladového systému, jenž se nám stává sporadicky a bohužel tomu bylo ve Vašem případě, kolektiv Oxe.cz.

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

• Rychlý a spolehlivý obchod. Vždy se mohu spolehnout na rychlé dodání a perfektní komunikaci. Tak příjemný přístup k zákazníkovi se dnes moc nevidí. Prostě SUPER.
    • NEMÁ

SUPER OBCHOD

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

• Perfektni vyber a pristup k zakaznikovi
    • nevim o zadnych slabinach

Vrele vsem doporucuji

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

• Online poradenstvi s prodejnou a rychla odezva.
    • Nevim

Pohodovy nakup.

• Chybí český návod.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Český návod jsme Vám odeslali na e-mail, za vzniklé komplikace se omlouváme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 1 rokem

• Hlavní výhodou je, že objednáte a zboží je vám spolehlivě doručeno až domů.
    • nevím o žádných slabinách

Tento obchod doporučuji všem, kteří rádi nakoupí z pohodlí domova u spolehlivého dodavatele.

• nakoupil v obchodě Oxe.cz před 2 lety

• Nejlepší cena zboží na trhu
    • Rozsáhlý popis zboží
    • Perfektní komunikace - tak lidský a profesionální přístup k zákazníkovi oceňuji