• široký sortiment, zboží uváděné skladem skutečně mají k dispozici a bez zdržení odesílají
    • rychlé odeslání
    • bezproblémová komunikace (potřeboval jsem si předem něco ujasnit, odpověděli rychle a srozumitelně)

Vše jak má být.

• Skvělá komunikace.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• Rychlé vyřízení objednávky, komunikace obchodu na jedničku, čelovka v pořádku dorazila

Dopočuji, vše rychle vyřízené, zboží dorazilo v pořádku. Nemám co vytknout.

• Rychlé a kvalitně
    • Nevím

Spokojen

• Super komunikace

Vše v nejlepším pořádku.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Dobrá komunikace s obchodem a zboží funguje dle mých představ

Další produkty koupím zde

vše ok.

Reakce obchodu Oxe.cz

• rychlost, komunikace, dodání zboží

Velice rychlá reakce obchodu
    Rychlé doručení
    Kvalitní značky

Firma je spolehlivá , doporučuji

• Velmi rychlá expedice zboží
    • Velmi špatná až téměř žádná komunikace se zákazníkem v okamžiku kdy potřebuje technickou pomoc

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Na správné komunikaci se zákazníkem si zakládáme a vždy se snažíme poradit tak, abychom zákazníkovi co možná nejlépe pomohli. Pokud potřebujete ještě s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat na emailu nebo telefonu, kolektiv Oxe.cz.

• rychlé zaslání zboží

Rychlá reakce obchodu.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vše ok. Velká spokojenost. Profesionálové.

• Rychlé doručení
    • Velký výběr zboží