• Nemusím obíhat kamenné obchody.
    • Obchod mi doporučil kamarád.

Nemusím obíhat kamenné obchody.
    Zkušenost dobrá.

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Oxe.cz.

• Cena,rychlost,ochota-doprava zdarma
    • O žádné nevím

• Dobré ceny
    • Nic mě zatím nenapadá

• Zatiaľ som slabinu neobjavil

The best

Reakce obchodu Oxe.cz

• rychlost doručení, dobré ceny a ochota
    • o žádné nevím

s tímto obchodem jsem velmi spokojená pro jeho dobré ceny, rychlost doručení a ochotu

• Odborná znalost

Doporucuji

• Přehledný sortiment
    • Infolinka, kde ihned poradí
    • Výhodná koupě s dárky
    • Nemá

Doporučuji všem, kteří chtějí dobře koupit.
    Poštovné v ceně, ochota poradit při nákupu, maximální spokojenost.

• Ochota
    • Dobrá komunikace
    • Odborný přístup

Cekově jsem byl velice spokojen a doporučuji

Reakce obchodu Oxe.cz

• -okamžitá tel. reakce s doporučením (objednal jsem omylem starší typ), příjmné vystupování, ochota, vstřícnost
    • -odeslání zboží ihned po obdržení platby

velmi doporučuji

• Skvělá komunikace-spokojenost

Tuto firmu mohu vřele doporučit

Lháři a lenoši :(

Reakce obchodu Oxe.cz

Vašeho hodnocení vážíme. Zároveň se omlouváme za vzniklé komplikace, které vznikly chybou v obsahu balení. Nicméně druhý den jsme Vám chybějící položku doposlali a ujišťovali se, zda Vám byla doručena, děkujeme za pochopení, kolektiv Oxe.cz.

• Úžasná komunikace s obchodem.

• Rychlost dodání, poradenství
    • nevím o žádných

Určitě bych doporučil, já jsem využil pouze část nabízeného sortimentu.
    Plusem je předprodejní poradenství.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Výborná komunikace se zákazníkem.
    • Rychlé a přesné vyřízení objednávky.
    • Žádné jsem nezaznamenal.

Byl jsem velmi spokojen s rychlostí a přesností vyřízení mé objednávky.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Osobní komunikace se zákazníkem, hned po objednání mě kontaktovali telefonem.

Reakce obchodu Oxe.cz

• při reklamaci tato byla vyřízena okamžitě do druhého dne a bez problémů s čímž jsem se ještě nikde nesetkal.

Reakce obchodu Oxe.cz

• Veľmi kvalitný tovar, prehľadný obchod
    • Podľa mňa žiadne

V tomto sortimente je to podľa mňa špička

• pohodli

bezva