objednal jsem box na jidlo zeleny fotbal...na prodejnu přišel růžový s plameňákem.Bylo mi řečeno že je to sada a pošlou který zrovna mají.Tkže něco objednám a přijde něco jiného...pro 11 letého kluka růžová s plameňákem idealní....takže nepřevzato a paní na pokladně udělala přímo na prodejně ve firemním počítači objednavku znova s dodatkem že zákazník chce zelený fotbalový...druhý pokus o vyzvednutí....přošel červený a šedý s fotbalovým míčem..uplně jiny než byl objednaný...vzal jsem šedý ale už si příště najdu jiného prodejce

Reakce obchodu Orion

omlouváme se, ale výběr potisku u tohoto zboží není na našem e-shopu možný. Dodávané dekory závisí na aktuálních skladových zásobách.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• Zboží je podle webu skladem, ale po šesti dnech stále není na prodejně.

Reakce obchodu Orion

omlouváme se za komplikace. Objednávky s osobním odběrem jsou vyskladňovány ze skladových zásob prodejny, pokud nemají požadované zboží skladem, musí ho objednat z centrály. Tím se může doba doručení prodloužit.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

Zboží mi přišlo poškrábané. Když jsem dorazil na pobočku, že bych zboží chtěl vyměnit, tak mi prodavačka řekla: "Co byste jste jako chtěl za 4 stovky? Vyměnit vám to nemůžeme, nemáme to na skladě, máte smůlu."

Objednávka dosud nebyla vyřízena.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

Ptáte se ne na objednávku, na kterou stále čekám.

Reakce obchodu Orion

Vaše objednávka je již připravena k vyzvednutí na prodejně.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

Objednané zboží bylo avizováno jako "skladem", bohužel do dnešního dne nebylo doručeno, obchod nekomunikuje a na odkazu o stavu objednávky se zobrazuje "čeká se na zboží".

Reakce obchodu Orion

omlouváme se za komplikace. Objednávky s osobním odběrem jsou vyskladňovány ze skladových zásob prodejny, pokud nemají požadované zboží skladem, musí ho objednat z centrály, kde skladem je. Tím se může doba doručení prodloužit.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• Objednala jsem si krájecí prkénka, které jsou i v obchodě, ale mají jen divné, křiklavé barvy, proto jsem objednala na eshopu a stejně mi přišly ty stejné, co jsou na prodejně a prý se barva dopředu nejde vybrat, což ztrácí smysl:-(( Už nikdy.

Reakce obchodu Orion

omlouváme se, ale výběr barev na našem e-shopu opravdu možný není. Dodávané barvy závisí na aktuálních skladových zásobách.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

byla jsem sklamaná z výrobku statek,hrnky a misky mají neúplnou dokončenou konturu,měla jsem to jako dárek

Reakce obchodu Orion

mrzí nás, že nejste s hrnky spokojená. Napište nám prosím na email [email protected], rádi s Vámi vyřídíme reklamaci.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• Z lahve se nedá pít, protože je z tvrdého plastu a nemá žádný systém, který by v láhvi nahradil vypité množství vzduchem, takže vznikne podtlak, který znemožní další sání

Výrobek silně nedoporučuji

Reakce obchodu Orion

omlouváme se za komplikace. Pokud láhev nefunguje jak má, reklamujte ji prosím na prodejně, kde byla vyzvednuta.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• Týden od objednání, pořád nemám objednávku připravenou na prodejně.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• Na eshopu vše skladem, ale info o tom, že si zboží mohu na dané prodejně vyzvednout stále nemám.

Pánev není nerezová.

Reakce obchodu Orion

pánev Cookcell má tři vrstvy - vnitřní kvalitní nerez s nepřilnavým povrchem, hliník a vnější nerezová vrstva.

• Zboží od 23.1.2024 kdy bylo objednáno, nedorazilo

Reakce obchodu Orion

Vaše objednávka je již připravena k vyzvednutí.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• nekompletní sortiment, klamavá fota na webu k produktům

Objednala jsem si drobnost - gumovou zátku. Nejdříve mi prodavačka vynadalo, že toto mají běžně, nemusím objednávat na eshopu. Pak mi prodavačka, která právě obědvala u pokladny (hygienické?) donesla řvavě červenou gumovou zátku s tím,že černou přece nemají, ačkoliv je černá vyfocená v jejich eshopu na webu. Prodavačka dál bez mrknutí oka pokračovala v konzumaci jídla u pokladny, nejenže nemají, co člověk potřebuje, ale personál se ani neumí chovat !

Reakce obchodu Orion

velice se omlouváme za nepříjemnosti při vyzvednutí objednávky.
    U této zátky máme mix barev, dodávané barvy závisí na aktuálních skladových zásobách.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

Objednávka vytvorená pred týždňom, do tejto chvíle som neobdržala info, kedy bude objednávka pripravená k výdaju.

Zakoupen anděl XL za cca 3000,-
    Po reklamaci, kdy měl zlomené křídlo mi přišlo vyreklamované totožné zboží. Opět po takové době přišlo zboží a křídlo zase zlomené. Apelováno, že sklad anděla dřevěného nebalí (křehké zboží) a opět to samé. Nedoporučuji, nenakupuji! Akorát cesta opět na prodejnu a řešení!!!!

• Mizivá komunikace, zboží není ještě po týdnu připravené, přestože chodí žádosti o hodnocení produktu/obchodu :(

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

Zbozi objednáno pred vanocmi jako vanocni darek bohuzel dnes je 5 ledna a darek nikde takze jsem uplne za hlupaka kdyz kamaradce rikam jak porad cekam az mi prijde dárek Moflarova

Reakce obchodu Orion

velice se omlouváme za komplikace. Vaši zásilku již řešíme s dopravcem.
    Přejeme hezký den. ORION

• Mrzí mě že zboží které jsem si objednala týden před vánocemi mi stále nepřišlo.A zboží které nabízíte v katalogu není .Jsem hodně zklamama .

Reakce obchodu Orion

omlouváme se za komplikace. Objednávky s osobním odběrem jsou vyskladňovány ze skladových zásob prodejny. Pokud prodejna nemá zboží skladem, musí ho zajistit z centrály. Tím se může doba doručení prodloužit.

• Rychle dodani

Predavačka v predajni sa tvarila ako keby ma chcela zabiť. Jej nemasno neslane odpovede ma odradili uplne. Ked ju to nebavi, nech si najde inu pracu.

Reakce obchodu Orion

děkujeme za Vaše ohodnocení a omlouváme se za nepříjemnosti při vyzvednutí zboží. Bude zjednána náprava.