• Veľmi lacné a dobrá kvalita

Dodavateľ mi nepísal, že dostali iné farby, ako som si objednala. Poslal balík bez oznámenia, bez vrátenia čiastky.

Před týdnem jsem objednala a zaplatila objednávku a stále nedorazila....

Tým Omnipuls.

• Nemám žádnou informaci o stavu vyřízení objednávky.

Tým Omnipuls.

• Zatím mi přišlo jen potvrzení objednávky, další info již ne.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Za prodlevu se omlouváme i když jsme se snažily Vaši objednávku vyřídit v nejkratším možném termínu jak jen bylo možné.

Děkujeme za pochopení. Tým Omnipuls.

• Píšou ze zboží je skladem a po týdnu když jsem se zajímal kdy zboží pošlou tak stornovali objednávku.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za způsobené komplikace. Objednávku jsme na Vaši žádost zrušili.

• Nic?
    • Nekomunikuje na email

Není to ani odeslané a bůhví kde to je a bůhví jestli to vůbec prijde

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Za prodlení s doručením Vaší objednávky se velice omlouváme! Bohužel jsme museli doskladnit jednu část z Vaši objednávky a tím se dodání pozdrželo. Každopádně adresu doručení jsme podle Vašeho emailu změnili. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

• Skladem u dodavatele = zboží není skladem

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den paní Nováková, Mrzí nás že jsme vám s Vaší objednávkou nemohli vyhovět. Bohužel nám dodavatel uváděl že řetězy jsou na skladě ale realita byla jiná... Ihned jak nás dodavatel informoval, kontaktoval jsem Vás. Mrzí nás tyto komplikace a omlouváme se za ně. Vím že jste nakonec řetězy sehnala takže snad vše dopadlo dobře.

Tým Omnipuls.

Zaslané 2 náhradní díly správné a 2 určené pro jinou montáž. Pozorován bylo už při montáži.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Děkujeme za Vaši objednávku. V balení jsou díly pro více aut. Pokud by jste nás kontaktovala, obratem by jsme vám kit vyměnili, popřípadě vyřešili váš problém.

Děkujeme za Vaši objednávku.

Tým Omnipuls.

• Tak dlouho jsem zatím z podobnych obchodů nikdy nečekal. Ve sledování se podařilo pouze zaregistrovat objednávku za týden.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky.

Tým Omnipuls.

Ačkoliv bylo zboží na shopu označeno jako skladem, nedorazilo mi i přes druhou objednávku. e-shop objednávku zrušil, bez jakéhokoliv vysvětlení. Jednalo se o boty na běžky . V dobré víře, že je zboží skladem, jsem ho jinde neobjednával a tudíž jsem týden před horama neměl boty.. Pokud zboží nemáte, tak se alespoń omluvte, ale takto se nejedná. Pavel

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den pane Došku, Za komplikace s Vaší objednávkou se samozřejmě omlouváme. Každopádně jsme se snažili udělat vše pro to abychom vaši objednávku vyřídili kladně. Bohužel nás centrální sklad informoval o tom že boty jsou poškozené a tudíž neprodejné a doskladnění pro letošek již nebude. V poznámce u objednávky jste uvedl: Dobrý den, pokud by nějaké zboží z objednávky nebylo , stornujte prosím celou dodávku. Načeš jsme takto postupovali a o stornu objednávky jste byl informován Emailem. Mrzí nás to že jsme vám boty nemohli zaslal. I tak děkujeme zapochopení.

- dodací lhůta

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se ale zboží přišlo v kamionu poškozené. Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Tým Omnipuls.

Obchod za 5 dní zjistil, že zboží vlastně nemá. Přestože jsem aktuálně kupovala zboží skladem.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Mrzí nás komplikace ohledně Vaší objednávky. Bohužel objednávek bylo více než zbožího. Boty jsme doobjednali ale dodavatel vaši velikost již neměl. Omlouváme se.

Tým Omnipuls.

Jediná reakce obchodu byla automaticky odeslané potvrzení objednávky.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se, ale zboží objednané do 17.12.2021 (dle podmínek na webu) bylo doručeno do vánoc. Vaše objednávka z 21.12.2021 byla vyřízena v co nekratším termínu.

Tým Omnipuls.

• zboží jsem do dneška neobdržel,nevím kde to vázne

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice se Vám omlouváme za způsobené potíže. Zásilku jsem expedovali v co nejkratším termínu to šlo. Jelikož nám do toho vstoupil svátek s víkendem, tak se zásilka opozdila. Děkujeme za pochopení.

Tým Omnipuls.

• Zboží bylo oficiálně na skladě a zatím nedorazilo ani za týden

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Moc se omlouváme! Bězecké boty byly na skladě pouze v bílé barvě. Černé jsme expedovali ihned po doskladnění.

Nevýhoda

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlováme se za zpoždění z důvodu velké poptávky.

• Stale nic nedorazilo

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Vaše objednávka byla vyřízena po 4 pracovních dnech. Za zpoždění se velice omlouváme ale je sezona a pneumatiky se expedují postupně. Na hlavní stránce je i informační lišta kde informujeme že se expedice pneumatik může opozdit. I tak děkujeme za vaši objednávku.

• Rychlost doručení
    • Ochota

Deset dní a pořád nic.Volal jsem a bylo mi sděleno, že pán co má na starosti moje zboží tam není a že mi zavolá.Je to již třetí den a stále nikdo nevolá.Už jsem to vzdal.Nebudu se doprošovat.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice nás mrzí že vaše objednávka nemohla být kladně vyřízena. Bohužel tento vak byl momentálně nedostupný.

• Poslali jste mi z roku 2017 starý pneumatiky

Nebudu objednávat žádné zboží

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, V objednávce jste měl jasně uvedeno DOT 17, což je rok výroby pneumatik. Takže pneuamtiky vám přišli správně.

Děkujeme za objednávku. Tým Omnipuls.

• ani po 7 dnech objednané zboží nedošlo (k 04.08.2021 10.40 hod)
    • došla jen SMS, že zboží bude zasláno do jiné uloženky, než do které jsem si to nechala zaslat (zatím ale nedošlo nic)

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, zboží jsme vám zaslali do jiné zásilkovny , protože ta , kterou jste si vybrala ,měla zavřeno. O všem jsme vás informovali. Tým Omnipuls