• ani po 7 dnech objednané zboží nedošlo (k 04.08.2021 10.40 hod)
    • došla jen SMS, že zboží bude zasláno do jiné uloženky, než do které jsem si to nechala zaslat (zatím ale nedošlo nic)

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, zboží jsme vám zaslali do jiné zásilkovny , protože ta , kterou jste si vybrala ,měla zavřeno. O všem jsme vás informovali. Tým Omnipuls

• Obchod sliboval dodání do dvou dnu a my do dneska nedostali ani zprávu o odeslání. Objednávku rusime

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Objednávky se snažíme expedovat v co nejkratším termínu. Po doskladnění se zboží automaticky odesílá.

I tak děkujeme za vaši objednávku.

Tým Omnipuls.

Objednáno mám už osmý den, přesto, že objednané zboží je skladem objednávka stále nebyla odeslána. Takže jsem velmi nespokojená.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za přepravní službu a zpoždění vaši objednávky. Objednávka byla vyexpedována ihned jak to bylo možné.

Tým Omnipuls

• Ani po tyzdni nebola objednavka spracovana.

Neumerne dlha doba dodania

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice se omlouváme za dlouhé dodání! Zboží expedujeme ihned jak je to možné.

Děkujeme za objednávku.

Tým Omnipuls

Zboží jsem objednala u tohoto dodavatele, protože bylo skladem, i když bylo dražší. Potřebovala jsem jako dárek. Zaplatila převodem do cca 15ti minut po odeslání objednávky. Zboží dorazilo až za týden a to jsem do obchodu ještě 2x volala a urgovala emailem.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Za zpoždění se samozřejmě velice omlouváme. Objednávky se snažíme expedovat v co nejkratším termínu. Snad vše nakonec dobře dopadlo.

Tým Omnipuls.

• Není co hodnotit když ještě nic nedošlo.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice děkujeme za vaši objednávku. Zboží jsme odeslali v co nejkratší době jak jen to bylo možné.

Tým Omnipuls

Chtějí hodnocení dříve než dorazí zboží!
    Tak asi jaké dostanou?
    Záporné!

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, velice se omlouváme, zboží jsme vám zaslali v co nejkratším termínu. Děkujeme.

• Žádná

Již dvakrát mi přišla výzva, abych ohodnotil jak jsem spokojen s obchodem, ale informace o tom kde se nachází zboží, nebo kdy bude doručeno, my zatím nepřišla ani jedna. Zatím tedy pro mne hororové jednání !!!!!!

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, hodnocení zasílá po nějaké době automaticky heuréka ne my. Zboží jsme vám zaslali v co nekratším termínu do zásilkovny.

• komunikace 0
    • zboží není skladem

Po týdnu čekání jsem se po urgenci dozvěděl, že nabízené zboží v době objednávky neměli a výhledově mít nebudou.Žádná komunikace na telefonu si vzali obj.čislo že se ozvou a nic po 10dnech storno obj.

Reakce obchodu Omnipuls

Omlouváme se v době dovolených nestíháme.

• Po týdnu čekání jsem se po urgenci dozvěděl, že nabízené zboží v době objednávky neměli a výhledově mít nebudou

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se, zboží bylo vyprodáno.

• Nulová komunikace

Ani po dvou týdnech se mi nikdo z obchodu neozval ohledně termínu dodání.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Objednávku kterou jste vytvořil před týdnem, jsme s vámi řešily telefonem zda počkáte až zboží naskladníme.

Tým Omnipuls.

• komunikace, ochota něco strašného

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Pneumatiky posíláme z centrálního skladu.

Tým Omnipuls.

• Dlouho to trvá a vy píšete, že jsem si zakoupil pimpu,ale já jsem si objednal kompresor 12V/230V BLOCK !!!! ?

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, V objednávce co jste vytvořil je uvedeno: Bestway 62056 Pumpa elektrická 230 V. Toto zboži jsme vám zaslali.

Tým Omnipuls.

• Zboží skladem, po týdnu nedošlo

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za přepravní službu. U těchto objemných balíků může někdy nastat prodleva s dodáním.

Tým Omnipuls.

• Obchod reagoval přijmutím objednávky a po šesti dnech se stále nic nedělo i když hlásili že mi dají vědět a nic!!!!!

Špatný obchod nedoporučuji

zboží skladem, po objednání dne 4. 4. 2021 ihned zaplaceno, do dne 12. 4. 2021 nebylo nic dodáno.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za způsobené problémy. Po stornování objednávky jsme vám peníze zaslali ihned na váš bankovní účet.

Nekomunikují
    Žádná iniciativa ze strany prodejce
    Neochota
    Objednáno 1.4.2021, do dneska 12.4.2021 zboží nedorazilo, několikrát urgováno, prodejce stále mlží o odeslání
    URČITĚ NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Zboží jsme vám zaslali ihned po naskladnění.

Tým Omnipuls.

• Arogantní jednání po telefonním vzdělání že přístroj je nefunkční a že ten přístroj zřejmě už byl použit.

Nespokojenost, už nikdy bych nic nekupovala přes tento obchod.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Po telefonické dohodě s vámi jsme zjistili že je krokomněr v pořádku a že ho používáte.

Děkujeme za objednávku.

Dlouhá (10 dní) doba od objednání do dodání.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za způsobené problémy. Chyba byla v přepravní firmě.

Tým Omnipuls.

Obchod uváděl, že má zboží skladem, ale zjevně neměl. Ozvali se až po 6 dnech a mojí upomínce e-mailem, s tím, že jim zboží dodavatel nedodal, protože ho nemá.
    Peníze vrátili rychle a bez problémů.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice se omlouváme, ale dodavatel nám dodal hole v jiném rozměru.