• cena zboží
    • zboží nedorazilo

Bohužel, kdyby dali vědět dřív, že dodavatel boty nepřiveze, mohla jsem zboží koupit jinde. Na mail neodpověděli, telefonicky mi, sice mile, řekli, že objednávku stornují.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za způsobené problémy.

Tým Omnipuls

Po týdnu od objednání mi bylo sděleno, že objednané běžecké hůlky nemají a objednávku stornovali.

• Nic!
    • Viz shrnutí...

Objednal jsem si zboží...týden se nic nedělo a za týden mi napsali,že zboží není...tak kdyby to napsali na druhý den,tak to chápu,ale za týden je pozdě,ale dobrou zprávou je,že v jiném obchodě objednáno a za 2 dny doma,takže super.Tomuto obchodu dávám palec dolů,nedoporučuji!!!

• Nevím
    • Není jisté zda zboží dojde

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Pokud je zboží skladem, tak v každém případě odesíláme.

Tým Omnipuls

• Až po urgenci a to za delší dobu se mi dostalo odpovědi že se čeká na naskladnění zboží ( online info že skladem je ) a za další čas že požadované zboží nepřišlo vůbec.... Za tento promarněny čas jsem si mohl objednat v klidu jinde....
    • Nespolehlivost tohoto obchodu - N E D O P O R U Č U J I !!!!!!!!!!!!!!!!

N E D O P O R U Č U J I

Tým Omnipuls.

• velmi zdlouhavá komunikace, na email mi bylo odpovězeno po několika dnech a to po další výzvě, aby mi bylo sděleno, že zboží není, i když na webových stránkách byla informace, že zboží je skladem.

Tým Omnipuls.

Strasne dlouhe vyřízení a ani po meilu zadna reakce. Zhruba az za týden mi bylo receno, ze zbozi nemaji, které jsem si objednala.

Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za přepravní službu.

Tým Omnipuls

Pokusil jsem se objednat plastový bob pro malou dceru, u položky bylo tehdy uvedeno, že mají několik kusů skladem (jinde na internetu prakticky vyprodané). Hned v poznámce objednávky jsem uvedl, že pokud není možné zboží dodat do cca 3 pracovních dnů (osobní vyzvednutí), ať objednávku rovnou stornují. Po 2 pracovních dnech bez jakékoli nové zprávy od prodejce jsem se emailem zeptat, zda firma doručení stihne. Bez odpovědi. Nakonec jsem po uplynutí těch 3 nebo 4 dní napsal další email, že objednávku stornuji. Opět bez odpovědi. Až po několika dnech přišel akorát automaticky generovaný email, že objednávka byla stornována.
    Zboží pravděpodobně nebylo na skladě ani v době vytvoření objednávky. Bohužel.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, velice se omlouváme za způsobené problémy, které vznikly ne naší vinou.

• zákaznický servis
    • pomalé zpracování objednávky
    • nepravdivé informace na webových stránkách o dostupnosti zboží

Spokojenost se zakoupeným produktem. Ovšem velká nespokojenost se zákaznickým servisem v tomto e-shopu. Prodejce mi několikrát do telefonu lhal o datumu doručení zboží, které měli údajně skladem. Na dotaz o poskytnutí čísla pro sledování zásilky mi prodejce neodpověděl a telefon mi drze položil. V tomto e-shopu již 100% nakupovat nebudu i kdybych si musel jinde připlatit.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, velice se omlouváme za způsobené problémy.

Tým Omnipuls

Zboží nepřišlo, zrušeno eshopem. Dlouhá čekací doba.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Velice se omlouváme, ale zboží bylo vyprodáno.

extrémně dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za delší dodací lhůtu.

Tým Omnipuls

Nabíječka, kterou jsem obdržel naštěstí funguje, nicméně bylo zřejmé, že se jedná o již použitý ( nebo opravovaný ) výrobek. Spodní víko nabíječky bylo ohnuté a navíc tam chybí šroubek. Prodejce na to neupozornil a ani to nezohlednil v ceně.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, zboží dostáváme originál zabalené od dodavatele. Mrzí nás že jste zboží nereklamoval.

Tým Omnipuls

• Přišlo úplně jiné zboží než jsem objednal. Při reklamaci zdůvodnili chybou dodavatele, který údajně po vyprodání žádaného zboží k onomu kódu zařadil zboží jiné, které mi pak bylo zasláno. Nabídli možnost vrácení peněz - pracovník jež to řeší mi prý zavolá. Nezavolal do vánoc nikdo, volal jsem proto sám, ale pracovník co to řeší není přítomen....! Takže....Ježíšek se letos nekoná...!

• Zboží, které inzerovali jako "skladem, a poslali na email potvrzení objednávky, tak druhý den psali, že stornují objednávku, že zboží nemají.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den,Omlouváme se, zboží bylo vyprodáno,

Tým Omnipuls

Dlouha dodací lhůta i když bylo uvedeno zboží skladem

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Zboží skladem bylo, zaslali jsme vám ho ihned po zpracování objednávky.

Tým Omnipuls

Dorucena byla jina barva, doruceni trvalo dlouho.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Barvy na obrázku jsou pouze ilustrační.

Tým Omnipuls

• NEDOPORUČUJI SNIMA OBCHODOVAT .

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Mrzí nás vaše reakce, ale pneumatiku 1ks vyroben před 3 lety (DOT17) jsme neměli na skladě.

Tým Omnipuls

Moc dlouho by to trvalo. napsali že se na objednávce pracuje a ani po 5.prac dnech se nic nedělo, tak jsem objednal, kde se dělo a hned druhý následující den mi zboží bylo doručeno.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Omlouváme se za způsobené problémy.

• Žádná

Zboží jsem objednal 8.srpna, obchod potvrdil objednávku. Od té doby se nic neděje.

Reakce obchodu Omnipuls

Dobrý den, Zboží vám bylo vydáno v nejkratší možné době. Po telefonické dohodě s vámi jste si zboží vyzvedl.