Zboží bylo rozbalené a použivané

• Zboží nebylo k dispozice, objednávka zrušena

• Rychlé doručení
    • Doporučili špatný produkt
    • Laxní přístup při odstupu od kupní smlouvy

Bohužel moje zkušenost s tímto obchodem není moc pozitivní. Zboží (které mi mělo fungovat dle emailu od obchodu jako převodník z HDMI na HDMI ARC, abych mohl propojit soundbar s PC) jsem sice v pořádku obdržel 19.09., nicméně jsem po odzkoušení zjistil, že takto vůbec nefunguje a dle návodu u zařízení, jsem vyčetl, že takto ani fungovat nemá. Zboží jsem tedy zaslal zpět s vyplněným formulářem o dostoupení od kupní smlouvy. Balíček byl doručen na adresu firmy dne 29.9. Dodnes jsem však neobdržel peníze, ani dobropis. Na dotaz, kdy budu mít peníze na účtě, mi bylo jen velice stroze odpovězeno, že splatnost dobropisu je 14 dnů. Vidím, že se tato firma řadí mezi firmy, které toto chápou ve stylu "Peníze dostanete za 14 dnů." U většiny solidních firem jsem vždy měl v takovémto případě peníze nejpozději do 7 dnů na účtu. Jsem velice nespokojen s tímto přístupem firmy. Tato recenze nemá za cíl někoho poškozovat, ale majitelům či pracovníkům této firmě bych doporučil se nad sebou zamyslet. Když už špatně poradím, tak je třeba alespoň se snažit nedělat ještě zákazníkovi potíže při vrácení peněz za zboží.

Reakce obchodu Omko Digital

děkujeme za hodnocení. Uvedl jste , přesně jak píšete, že chcete propojit soundbar s PC přes ARC. A takto jsme to i pochopili. Pokud jsme to pochopili špatně a potřeboval jste propojení opačně, čili z PC do soundbaru, tak se omlouváme . Stačilo zavolat, vysvětlit situaci a výrobek bychom zaměnili za jiný, který by vyhověl tomu, co potřebujete. To se prostě stane, ať z chyby naší, či zákazníka, umíme i výměnný balík a každému se snažíme vyhovět, pokud je to v našich možnostech.
    Ohledně dobropisu, byl vystaven okamžitě týž den a odeslán mailem automaticky ze systému, splatnost a vrácení peněz je také automatická a máme ji nastavenu dle zákona, nevracíme peníze podle toho, jak je nám kdo sympatický....

• zboží objednáno, rečakce obchodu žádná...

• Objednané a fakturované zboží bylo výrazně vyšších parametrů, než doneseno ze skladu... a prý jiné nemají.. tedy buď podvod nebo neznají, co prodávají...
    • Neinformovaný zákazník by si nechal vydat zboží třetinové ceny než zaplatil...
    • Proto jsem ihned objednávku zrušil a s omluvou mi vyplatili zaplacenou částku.

Možná pro jiný segment zboží ano, ale PC doplňky NEBRAT!!!

• Rychlé dodání, dobrá cena dopravy

Bohužel v popisu průchodky nebylo uvedeno, že je pouze na 100 Mbps. V dnešní době by člověk čekal 1Gbps jako standard, pro mě tedy nepoužitelné.

• Žádná komunikace ohledně objednávky

Reakce obchodu Omko Digital

Bohužel výrobky na objednávku, speciálně zakázková výroba železa, je v období vánoc omezená.
    Proto může být doba reakce i dodání delší.

Tým Omko Digital

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• Po tydnu po objednani zbozi jeste nedorazilo

Reakce obchodu Omko Digital

Moc děkujeme za nákup a mrzí nás, že jste si zboží v Zásilkovně nevyzvedl.
    Z naší strany bylo včas a řádně odesláno.
    Balík je zpět u nás, pokud se na nás obrátíte, což se nestalo, rádi s Vámi dořešíme.
    Tým Omko Digital

Přístroj nefunguje

Reakce obchodu Omko Digital

Velmi nás mrzí, že máte potíže s přístrojem.
    Pokud nás kontaktujete, určitě vše dořešíme k Vaší spokojenosti.

• Nabízí zboží, které nemůže dodat

Dobrý den ,
    vložil jste do košíku zboží, které bylo vyprodáno a to jste i v košíku při objednávání viděl.
    Kolegové Vám okamžitě nabídli alternativu, se kterou jste nesouhlasil.

Chtěl jsem zakoupit 1GB verzi bohužel jsem dostal jen 100Mb, v popisu to není uvedeno a chybí zde spousta základních údajů. Pak objednané zboží dostanete jiné než požadujete. Mrzí mě skutečnost, že jsem opětovně naletěl v tuzemské eshopu, příště již raději dovoz ze zahraničí....

Reakce obchodu Omko Digital

rozhodně nemůžeme být zodpovědní za něco, co není v popisu.
    Výrobce by se gigabitovou LAN určitě pochlubil.
    Máme chat,kontaktní formulář, telefony a maily, na kterých jsme připraveni každému odborně poradit.
    Chce to jen nebýt líný a zeptat se, pokud něčemu nerozumím :)

• Oba rozbočovače optického kabelu nefungují. Jsou mi nanic

Všechno v pořádku

Reakce obchodu Omko Digital

Je nám líto, že Vám výrobek nefunguje. Je velmi nepravděpodobné, že by byly dva stejné výrobky vadné. Ale samozřejmě bez ohledu na funkčnost Vám vrátíme peníze.

• Obchod přestal komunikovat.

Dostal jsem od e-schopu Omko pouze zprávu, že objednávka byla
    přijata. Zprávu o připravenosti k výběru radia jsem doposud nedostal.
    Ivan Pospěch

Reakce obchodu Omko Digital

bohužel , žádnou objednávku na jméno Ivan Pospěch neevidujeme. Můžete se na mě obrátit na mailu [email protected] a situaci společně dořešíme.
    Děkujeme.

• Obchod zrušil objednávku a nic nenapsal. Heureka se ozvala až na můj dotaz, že zboží nemají.

Omlouváme se.
    Kolektiv Omko Digital

• po 10 dňoch mi tovar nebol doručený ani ma nikto nekontaktoval hoci je zaplatený . Na e shop Omko je dnes objednané zajtr u vás /asi ešte nie je zajtra/

Reakce obchodu Omko Digital

objednal jste si DO TechniSat, TechniControl II, který je na objednávku a toto je na e-shopu uvedeno. Nevztahuje se na něj doručení do druhého dne.
    Zítra u Vás - platí pro zboží skladem při objednání do 12 h
    Ovladač je u výrobce v Německu objednán a jakmile nám dorazí budete informován o expedici.

Kolektiv Omko Digital

Zboží,které mi bylo doručeno bylo vadné,tudíž bylo vráceno.

Reakce obchodu Omko Digital

Dobrý den, to nás mrzí, že jste dostal vadné zboží.
    Bohužel nemůžeme vše od výrobců vyzkoušet,
    navíc bychom tím poškodili originální obal.

Kolektiv Omko Digital

dobrý den zakoupil jsem k DVB-t přijímači Digipal ISO HD na radu prodávajícího USB Blootou adaptér,u něhož není žádný navod ani parametry .Taktéž u zmíněného přijímače v návodu o provozu a instalaci Blootu není ani zmínka a tak je mi na nic.Nemohu to zprovoznit prosím o radu. Votýpka Vl.

Reakce obchodu Omko Digital

Dobrý den, s technickými dotazy se prosím obraťte na náš servis:
    Telefon: 544 528 224, 774 523 300
    E-mail: [email protected]

Děkujeme za vaše hodnocení.
    Kolektiv Omko Digital a.s.

• Je to rychlost.

Kdybych měl peníze, už bych vyhodil TechniSat DIGIT ISIO S1 a koupil bych si něco jiného. Ne satelit, ale hlavně spojený s pevným diskem StreamStore 1TB - už mám potřetí a ty dvě vydrží nahrávat jen asi 250MB a navždy se musím rozloučit s tím, co jsem si už nahrál filmy i různé věci nahrané z televize a nemůžu to přehrát do počítače či zálohovat do jeho paměti WD. Škoda, že OMKO už není blízko v Praze - viz komunikace obchodu.
    Prosím, co byste mi doporučil kvalitní satelit (pokud mně Ježíšek nadělí) nějakou novinku (mám 2x tuner, 2x karta a chtěl bych víckrát PIP s HD nebo UHD)? Děkuji.
    (Od roku 2008 jsem spokojen s televizí SAMSUNG, má stále pěkný obraz s úhlopříčkou 1 metr - vše kvalitní a dosud bez opravy.)

Reakce obchodu Omko Digital

pokud jde o rady, s důvěrou se obraťte na pana Mikuláštíka,
    Telefon: 544 528 224, 774 523 300
    mail: [email protected]

Kolektiv Omko Digital

Nekupujte toto zboží přes eshop.Nevyplatí se reklamace Poštovné je dražší než reklamace a dodané zboží nefunguje!!

Reakce obchodu Omko Digital

Dobrý den, mrzí nás, že jste obdržel vadný kus levného zboží.