super jednaní,ochota pana bezouška.umí poradit.

rychlý a dobrý obchod

• Velmi vstřícné jednání. Doporučuji.

Po doručení společností Toptrans, byla obrazovka TV totálně proražena a díra v přepravním kartónu zamaskována přelepenou průvodkou. Po telefonátu o stavu doručení, mi technik fi. Omko ještě týž den přivezl jinou, funkční a jelikož neměli stejný typ TV, tak i vyšší typ TV a za původní cenu. Nic jsem nedoplácel.

Zboží bylo rozbalené a použivané

• kvalitní zboží za rozumnou cenu

• Rychlé vyřízení objednávky, jeden den objednáno, následující den dodáno. Při problému se záměnou zboží, okamžitě vstřícně a bez nákladů zákazníka vyřízeno.

• slušné ceny
  • Zboží nebylo k dispozice, objednávka zrušena

vše proběhlo opět v pořádku

• Osobní přístup

• Široký sortiment
    • Normální ceny

• měly požadovaný anténní zesilovač,který jinde neměly

Všechno v pořádku,jsem spokojen

• Rozmanité zboží

Skvělý obchod, doporučuji

• Rychlé doručení
    • Doporučili špatný produkt
    • Laxní přístup při odstupu od kupní smlouvy

Bohužel moje zkušenost s tímto obchodem není moc pozitivní. Zboží (které mi mělo fungovat dle emailu od obchodu jako převodník z HDMI na HDMI ARC, abych mohl propojit soundbar s PC) jsem sice v pořádku obdržel 19.09., nicméně jsem po odzkoušení zjistil, že takto vůbec nefunguje a dle návodu u zařízení, jsem vyčetl, že takto ani fungovat nemá. Zboží jsem tedy zaslal zpět s vyplněným formulářem o dostoupení od kupní smlouvy. Balíček byl doručen na adresu firmy dne 29.9. Dodnes jsem však neobdržel peníze, ani dobropis. Na dotaz, kdy budu mít peníze na účtě, mi bylo jen velice stroze odpovězeno, že splatnost dobropisu je 14 dnů. Vidím, že se tato firma řadí mezi firmy, které toto chápou ve stylu "Peníze dostanete za 14 dnů." U většiny solidních firem jsem vždy měl v takovémto případě peníze nejpozději do 7 dnů na účtu. Jsem velice nespokojen s tímto přístupem firmy. Tato recenze nemá za cíl někoho poškozovat, ale majitelům či pracovníkům této firmě bych doporučil se nad sebou zamyslet. Když už špatně poradím, tak je třeba alespoň se snažit nedělat ještě zákazníkovi potíže při vrácení peněz za zboží.

Reakce obchodu Omko Digital

děkujeme za hodnocení. Uvedl jste , přesně jak píšete, že chcete propojit soundbar s PC přes ARC. A takto jsme to i pochopili. Pokud jsme to pochopili špatně a potřeboval jste propojení opačně, čili z PC do soundbaru, tak se omlouváme . Stačilo zavolat, vysvětlit situaci a výrobek bychom zaměnili za jiný, který by vyhověl tomu, co potřebujete. To se prostě stane, ať z chyby naší, či zákazníka, umíme i výměnný balík a každému se snažíme vyhovět, pokud je to v našich možnostech.
    Ohledně dobropisu, byl vystaven okamžitě týž den a odeslán mailem automaticky ze systému, splatnost a vrácení peněz je také automatická a máme ji nastavenu dle zákona, nevracíme peníze podle toho, jak je nám kdo sympatický....

• Velký výběr zboží za dobrou cenu
    • Rychlé dodání objednaného zboží

• nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byl spokojen

• Rychlé dodání zboží, komunikace obchodu

Firma OMKO Digital jsou profíci!

• Přijemne vystupovani a ochota