Trička jsou ze super materiálu, ale bohužel mi poslali 15 stejných velikostí. Objednávala jsem je pro děti na soutěž, naštěstí všem seděla. Avšak když člověk napíše požadovaný počet kusu dané velikosti, čekal by, že mu přijdou a ne 15x stejné. Pochopila bych, kdyby mě informovali, že dané velikosti nejsou, ale bohužel mi žádný email nedošel.

Velmi nekvalitní potisk jako když razítku dochází barva a někde už dokonce není vůbec. Na štítku je uvedení, že potisk vydrží pouze 1 praní. To jako vážně???? Na webu tato informace nikde nebyla!

• 0 komunikace

Objednal jsem tričko - skladem do 24 hod, doposud nedorazilo, na dotazy obchod nereaguje, Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu OKtrika.cz

objednávku jste si vyzvedl druhý den od objednání. Nejspíše se jedná o jiný eshop.

• Zboží ještě nedostali.

• neuvedené v IBANe číslo účtu, účet uvedený pre platbu neakceptovaný bankou, a iné údaje pre platbu zo zahraničia

Reakce obchodu OKtrika.cz

IBAN číslo máme uvedeno v kontaktech a opravdu je správné. Bohužel jste nejspíše uvedla špatné číslo, když jste se pokoušela platbu ze zahraničí provést.

To ale bohužel není chyba na naší straně a už vůbec to není důvod nás záporně hodnotit.

S pozdravem OKtrika.cz

• Zatím žádná.
    • Zboží stále nedorazilo tak těžko mohu hodnotit.

Na základě informace až v mailu po objednání zboží,že se kvůli rekonstrukci skladu prodlužuje dodací doba,která chyběla přímo na stránkách eshopu jsem objednávku zrušila.

Reakce obchodu OKtrika.cz

máte pravdu, že došlo ke zpoždění při odesílání objednávek o 1 pracovní den. O této situaci byl před objednáním i po dokončení objednávky informován každý zákazník. Nejspíš jste si této informace před objednáním bohužel nevšimla. Tato situace naštěstí trvala 2 pracovní dny.

Triko mi pro syna vúbec nepřišlo!
    A tudíž JIŽ O NĚJ NEMÁME ZÁJEM
    Děkuji Giričová

Reakce obchodu OKtrika.cz

při objednání jste si zvolila typ úhrady platbu přes bankovní účet. Bohužel do dnešního dne není objednávka uhrazena. To je také důvod, proč nebyla vaše objednávky vyřízena. Po tel. domluvě je již vše vyřešeno.

S pozdravem OKtrika.cz

• Tričko mě zklamalo na fotce na e shopu byla barva krásná a potisk byl mnohem výraznější.měla jsem chuť triko vrátit i po vyprání jak píší se nic nezměnilo.

Objednala jsem mikiny a trička Fortnite, která působí lacině. Mikiny za 899kc, odpovídají hodnotě 20% a trika za 350kc, jak bysmet.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu OKtrika.cz

zde je potřeba reagovat na zavádějící informace. Mikinu jste koupila za 799 Kč a naopak cena pevně odpovídá kvalitě produktu. U triček máme pouze kladné reakce.

Potisk i doručení v pořádku, jen střih trika neodpovídá standardnímu střihu. Konkrétně velikost XL v pase extrémě široká, na délku triko krátké (téměř čtverec) a rukávy v podpaždí úzké. Vyhotovení ale sedělo podle návrhu, tam není co vytknout. Obchodník na základě mého postřehu ke střihu nabídl za zvýhodněnou cenu jinou velikost trika, což cením, ale pokud se jedná o stejný střih, nemá změna velikosti význam.

Reakce obchodu OKtrika.cz

vybral jste si tričko dle vlastního výběru. Bohužel ne každému sedí stejný střih, proto Vám bylo nabídnuto tričko ve vyšší kvalitě a s jiným střihem za polovinu výrobní ceny. Na nabídku jste již bohužel nereagoval. Není tedy pravda co píšete výše.

Kvalita potisku je velmi, velmi spatna. Latka prosvita skrz potisk

S obchodem jako takovým jsem byla spokojená. Už jsem ale nebyla spokojená se zbožím, které mi dorazilo. Každé tričko mělo jinou barvu (jiný odstín zelené), jinou značku než tu, kterou jsem zadala a zadní nápis na tričku byl o dost níže, než jsem zadala. Jelikož jsem trička potřebovala hned následující týden, zboží jsem nevrátila ani nijak neřešila reklamaci. Kdyby bylo více času, určitě bych tak učinila.

• Objednal jsem si 2 trika stejná, jen dvě rozdílné velikosti. Každé triko mělo úplně jiný odstín.

Nákup nedoporučuji
    - neochota vyměnit velikost trika za jiné
    - špatná komunikace, odpověď jsem dostal až po 12 dnech kdy jsem se musel sám připomenout

Reakce obchodu OKtrika.cz

Dobrý den, na tento komentář bohužel musíme reagovat. Požadoval jste výměnu trika po 14ti denní lhůtě, kdy to garantujeme všem našim zákazníkům. Vaše žádost o výměnu byla po 25ti dnech a tedy již bez nároku na výměnu. Je škoda, že jste nevyužil naší nabídky zdarma vyměnit zboží do 14ti dnů. Není tedy chyba na naší straně, ale bohužel u Vás.

Trička pěkná, ale mnou objednaný kus přišel zažloutlý, špinavý. Asi někde dlouho ležel.

• Vyrobky neodpovidaji fotkam, v potisku chybi barva

Reklamaci Vám posílat zpět nebudu,triko je kvalitní o to mi šlo,abych získal informace o tom jake triko mi pošlete,jestli to bude 90%polyester jako mají vietnamci a byl jsem příjemně překvapen, že triko je kvalitní,chtěl jsem si u Vás začínat kupovat své vlastně vyrobené trička, ale bohužel jsem byl hned při první objednávce zklamán,obrázek a slovo na přední straně byl v pořádku,ale na zadní straně trička mělo být v pravo dole písmena NH,to mi na tričko už nedali a chybí tam!!!!Takže ted využiji a budu posílat peníze Vaši konkurenci, děkuji za pochopení,jinak nápad z Vaší strany super.)

• Nejedná se o kvalitní tisk.