• nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 2 týdny

• Serióznost
    • Kvalita
  • nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 3 týdny

• jen, že vše fungovalo, jak mělo

• Úprava návrhu
  • nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 1 měsícem

Nechal jsem si udělat trika na své narozeniny s vlastním potiskem. Když jsem si nevěděl rady, hned jsem volal oktrika a zvedl mi to pan Straka. Úžasná komunikace i mimo pracovní dobu mi zavolal. Děkuji pane Straka a vašemu týmu. Jste jedničky. Jsem rád že jsem konstatoval Vaše stránky oktrika. Budu se těšit na další spolupráci s vámi. Moooc Děkuji a přeji hodně štěstí a zdraví. Standík

• jednoduchost
    • komunikace
    • není

paráda

dobrá

• Vstřícnost

Obchod doporučuji pro jejich přístup. Jsou ochotni poradit a vyřešit i problematickou zakázku velmi rychle dle přání zákazníka.

Super rychlost

• nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 2 měsíci

Nakupovala jsem zde poprvé a určitě ne na posledy. Trika jsou super. Už jsou i vypraná a stále drží. Mohu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 2 měsíci

Mohu jen doporučit. Rychlé dodání, skvělá komunikace a kvalitní trika i potisk. Vždy se mi snaží vyjít maximálně vstříc a nalézt řešení a toho si velice vážím. Děkuji za skvělou spolupráci.

• nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 2 měsíci

• Jednoduchy program pro tvorbu vlastnich tricek
    • Prehledne stranky
    • Kvalitni tricka s vysokou gramazi za priznivou cenu

Uzasna rychlost vyrizeni i pristup k zakaznikovi.Sami mi nabidli vymenu dopravce,aby byla dodrzena lhuta dodani,o kterou jsem prosila.Nemusela jsem ani nic doplacet.Jsem velmi spokojena s kvalitem potisku i tricka.

• nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 2 měsíci

Potisk i doručení v pořádku, jen střih trika neodpovídá standardnímu střihu. Konkrétně velikost XL v pase extrémě široká, na délku triko krátké (téměř čtverec) a rukávy v podpaždí úzké. Vyhotovení ale sedělo podle návrhu, tam není co vytknout. Obchodník na základě mého postřehu ke střihu nabídl za zvýhodněnou cenu jinou velikost trika, což cením, ale pokud se jedná o stejný střih, nemá změna velikosti význam.

Reakce obchodu OKtrika.cz

vybral jste si tričko dle vlastního výběru. Bohužel ne každému sedí stejný střih, proto Vám bylo nabídnuto tričko ve vyšší kvalitě a s jiným střihem za polovinu výrobní ceny. Na nabídku jste již bohužel nereagoval. Není tedy pravda co píšete výše.

• Kvalita

na trika jsem si zadala svůj návrh, jednak velmi rychlá dodávka (do dvou dnů) a pak velmi dobrá kvalita tisku i trika.

SUPER KOMUNIKACIA...rychle dodanie...za mna 100% palec nahor

• Rychlost a vstřícné jednání
  • nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 4 měsíci

• naprosto vynikající komunikace, ihned reagují na objednané zboží a co slíbí, splní !!
    • nenarazil jsem na nic

Objednával jsem potisk triček v posledním týdnu před Vánoci a ještě to bez problémů stihli. Hned mi volali, dohodli jsme se a trika vyrobili přesně, jak slíbili. Mohu všem vřele doporučit !!!! Příště se k nim vrátím a doporučím ostatním !!! Kvalita komunikace i zboží je velmi vysoká !!

• nakoupil v obchodě OKtrika.cz před 3 měsíci

Komunikace přívětivá, rychlá. Objednávka byla vyřízena rychle. Kvalita potisku dobrá. Výběr optimální. Hodnotím kladně vřele mohu doporučit, kdo si chce vyrobit své vlastní triko s vlastním potiskem.

• Skvělá komunikace

• Kvalita trička