Nemám připomínky. Solidní a rychlé vyřízení objednávky. Brikety pálíme od včerejška, bez problémů.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Těší nás Vaše celková spokojenost s obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

OK.

• Ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání a cenou zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Bylo by dobré mít možnost platit na fakturu, nebo při doručení kartou.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s naším obchodem. Intenzivně pracujeme na tom, aby bylo možné u řidiče platit kartou. Těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Okamžité dodání, náklaďák České pošty dovezl palety a řidič s paleťákem mi dovezl palety až na dvůr na místo skládky dřeva.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí a kvalitou dodání zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Spolehlivý obchod

• spolehlivost
    • vstřícné jednání
    • doručení včas
    • nemám

• Dobrá komunikace, rychlé vyřízení

Vážený zákazníku,

těší nás Vaše hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s komunikací našeho obchodu a rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Od objednávky k doručení necelý týden.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

rychlá reakce obchodu

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Na OK paliva nakupuji pravidelně a za celou dobu jsem nebyl nespokojen

Vážený pane Potyši,

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Přehledná komunikace a rychlost dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s komunikací našeho obchodu a rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Super

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s naším obchodem. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Spolehlivé doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s doručením zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

veškeré objednávky vždy super vyřízeny a zboží ok.

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s naším obchodem a kvalitou zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

rychlá reakce obchodu

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

Rychlé jednání a ochota vyřešit termín dodání .Nakupuji již delší dobu zboží pro topení v krbových kamnech

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s naším obchodem a doručením zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Dle mne reaguje na objednávku okamžitě a také v co nejkratší době se snaží vyexpedovat

Nemám žádné záporné zkušenosti s obchodem

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s naším obchodem a s rychlostí expedice zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

rychlé a korektní vyřízení