• rychlost dodání a zejména suché kvalitní uhlí

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí dodání a kvalitou zboží. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• kvalita výrobku - dřevo opravdu suché
    • komunikace obchodu
    • zasílání českou poštou,což je kapitola sama o sobě, hodila by se alternativa např. Geis Cargo se kterým je lepší komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme rádi za Vaši spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a kvalitou dodaného zboží.

Nově přepravujeme zboží i se společností Geis (referentka e-shopu Vám předem sdělí jaký dopravce dané zboží poveze). Stejně jako je tomu u České pošty, tak i u společnosti Geis by Vás v den doručování měl dopravce kontaktovat a informovat, že Vám bude zboží doručovat. V případě, že není možné zboží v ten den převzít, je potřeba se s dopravcem domluvit na náhradním termínu doručení.

Již nyní se těšíme na další spolupráci.

• Vstřícnost
    • Slušnost
    • Ochota
    • Kvalita
    • Žádná

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho hodnocení a doporučení dalším zákazníkům! Jsme velmi rádi za Vaši celkovou spokojenost s naším obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

S pozdravem a přáním pěkného dne OKPaliva.cz

• Kvalitní zboží, skvělý zákaznický servis, rychlé doručení.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení! Jsme rádi za Vaši celkovou spokojenost s naším obchodem. Již nyní se těšíme na další spolupráci.