• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 týdny

Spokojenost-výborný kontakt a info

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 týdny

• můžu si objednat z domu !
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 týdny

Byl to náš první nákup uvidíme během topné sezony.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 týdny

O K paliva,můžu jen opravdu vřele doporučit,milé a ochotné jednání,moc děkuji za takovouto spolupráci.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 1 měsícem

• rychlé jednání,spolehlivost
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 1 měsícem

• kvalitní,čisté,bezprašné zboží,dobrá manipulovatelnost i skladovíní

přesně podle objednávky a dohod, rychle, za cenu obvyklou, informace před dopravou všas, přesná, pak bez čekání

• vyšší cena, jaká by byla cena při nákupu 11 palet pelet na sezónu

Reakce obchodu OK Paliva

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Nákup na nadcházející sezónu bude nejvýhodnější v období tzv. posezónních slev po skončení topné sezóny. V případě, že jste nám udělil souhlas se zpracováním osobních údajů, budeme Vás o těchto slevách včas informovat. V případě dalších dotazů je Vám k dispozici také naše zákaznická linka. S pozdravem OkPaliva.cz

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

• Perfektní jednání při objednávce s dopravou.
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

Uhlí v pytlích mokré, plné vody. Po nasypání ( nebo spíše nalití ) z pytle do zásobníku kotle nešlo uhlí ani zapálit, jak bylo mokré.. Proč prodávat suché uhlí, když plné vody více váží.... Hold, podnikání po Česku.....

Reakce obchodu OK Paliva

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že zboží nesplnilo Vaše očekávání. Spokojený zákazník je pro nás důležitý. Naším hlavním zájmem je dodávat kvalitní výrobky a zajistit bezproblémové splnění objednávky, aby náš zákazník byl maximálně spokojen. Bílinské uhlí (dle katalogu producenta Severočeské doly a.s.) osahuje od přírody cca 29% vázané vody, která se může v pytli vlivem střídání teplot uvolňovat. Uvolněná voda z uhlí nesnižuje energetický obsah dodaného GJ tepla v zakoupeném palivu. V případě nespokojenosti je Vám vždy k dispozici také naše zákaznická linka, kde Vám operátoři poradí a sdělí jak uplatnit případné právo reklamace. S pozdravem a přáním pěkného dne OkPaliva.cz

VÝHODA JE - DODÁVKA AŽ NA DVŮR-

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

Ve středu jsem objednal, v pátek dopoledne bylo doma. Zásilka je na trochu ošizené, ale dostatečné jednorázové paletě, vše pevně omotáno "strečkou", v pevných pytlích, které se dobře dají otevřít odtržením prošitého okraje. Uhlí velmi kvalitní, dobře hoří, minimum sazí a popela a také má málo síry (zplodiny nepáchnou po "kočičině" - mám automatický kotel, všichni okolo topí plynem a nejsou schopni rozpoznat, jestli jedu na uhlí nebo na plyn).

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 měsíci

• rychle a ddavka az do domu

jsem spokojena

flexibilita

• Poměrně rychlé dodání
    • Přeprava autem pouze s čelem. (Palety je možné složit pouze na zpevněném povrchu).

již po několikáte spokojenost

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 měsíci

Palivo je v krátkém čase doručeno až k domu v čistém balení.Je s ním dobrá manipulace.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 měsíci

jsem velmi spokojena,dobře hoří a dlouho

Objednání jednoduché
    Termín dodání dostačující