• zakoupeno v OK Paliva před 1 týdnem

TOP obchod

• zakoupeno v OK Paliva před 2 týdny

• Do týdne po úhradě byly brikety doručeny

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a jsme rádi, že rychlost vyřízení objednávky splnilo Vaše představy. Věříme, že s námi budete spokojen i do budoucna a těšíme se na Váš příští nákup.

• zakoupeno v OK Paliva před 3 týdny

• Rychlé vyřízení objednávky prostřednictvím e-mailu,fixace ceny.

Vážený zákazníku,

velmi si ceníme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že rychlost vyřízení objednávky splnila Vaše představy. Věříme, že s námi budete spokojen i do budoucna a těšíme se na Váš příští nákup.

• zakoupeno v OK Paliva před 2 týdny

• Vstřicné,rychlé obchodováni.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost s obchodem a již nyní se těšíme na další spolupráci.

• zakoupeno v OK Paliva před 3 týdny

jednání ze strany obchodu musím hodnotit kladně vše bylo vyřízeno bez nějakého zdržování ozvali se mi hned druhý den od obědnání a popsali mi jakým spůsobem bude zboží doručeno

• zakoupeno v OK Paliva před 1 měsícem

Dobré.

• zakoupeno v OK Paliva před 1 měsícem

• Super komunikace, rychlost dodání, spolehlivost

Určitě doporučuji

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

• Ochota a rychlost vyřízení objednávky

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

Seriozní obchod, jsou rychlí, komunikativní, jsem spokojena.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a jsme rádi, že celkové vyřízení objednávky splnilo Vaše představy. Věříme, že s námi budete spokojen i do budoucna a těšíme se na Váš příští nákup.

• Velmi slušné a vstřícné jednání. Vše je v pořádku. Děkuji

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

• RYCHLÉ VELMI SLUŠNÉ VZTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ MLADÁ PANÍ IHNET ZAVOLÁ PO PŘIJETÍ PLATBY NA JEJICH ÚČET A OCHOTNĚ VZTŘÍCNĚ VYŘÍDÍ DODÁNÍ SAMÁ CHVÁLA DĚKUJI

SCHRNUTÍ VELMI DOPORUČUJI OBROVSKÁ ZPOKOJENOST A VĚRNOSTNÍ SLEVY :-)

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

• Dodáno rachle až do domu

• Rychle jednáni.

Super.

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

• doručení v domluveném termínu
    • příjemní zaměstnanci na telefonu i při doručení
    • skvělé manipulační vozítko, ušetří spoustu práce

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

Vše v pořádku, doporučuji.

• Rychlý a spolehlivý nákup

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

• velice krátká doba mezi mou objednávkou a dodáním zboží, systematická informace mailem i mobilem o vyřizování dodávky

Kupoval jsem osvědčený sortiment jako v předchozích letech a spokojenost s kvalitou. Velice rychlé vyřízení objednávky, do tří dnů zboží dodáno, systematické informace dodavatele o stavu objednávky.

Vážený zákazníku,

velmi si ceníme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že rychlost vyřízení objednávky a dodané zboží splnilo Vaše představy. Věříme, že s námi budete spokojen i do budoucna a těšíme se na Váš příští nákup.

• zakoupeno v OK Paliva před 2 měsíci

Informace v e-shopu říkají, že brikety jsou baleny tak, aby se k nim nedostala vlhkost. Stěží by se podařilo najít jedno balení, kde by folie nebyla roztržená. Brikety taky podle toho vypadají. Když ptáčka lapají ...

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice nás mrzí, že zboží nesplnilo Vaše očekávání. Spokojený zákazník je pro nás velmi důležitý. Naším hlavním zájmem je dodávat kvalitní výrobky. Pokud máte pocit, že zboží nesplňuje slíbené parametry, tak Vám je vždy k dispozici naše zákaznická linka, kde Vám operátoři poradí a sdělí jak případně uplatnit právo reklamace.

• zakoupeno v OK Paliva před 3 měsíci

• Slušní, rychlí, ochotní, spolehlivě doručili objednané zboží

Výhoda e-shopu, možnost dovezení vybraného zboží i do hůře přístupných lokalit