• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 týdny

Doprava a složení až na místo regionálním vozem s elektrickým manipulátorem.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 4 týdny

• Ok

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Super komunikace
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 1 měsícem

Velmi dobrý obchod. Výborná komunikace.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 1 měsícem

• Naprosto bezchybné jednání, milé, vstřícné, ochotné, rychlé.
    • Nabízené zboží je velmi kvalitní.

Vyzkoušela jsem hodně druhů dřevěných briket, ale zakotvila jsem v tomhle obchodě, i když cena není z nejnižších. Kvalita briket za to rozhodně stojí.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

Zboží bylo dodáno ve stanoveném termínu,který jsme si dohodli,abych byl doma a mohl jsem ho převzít.Vše proběhlo vpořádku.Maximální spokojenost.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 1 měsícem

Výborná komunikace, snadné objednání zboží. V současné době nová technika pro skládání palet i na nerovném terénu i nový vlastní dopravní prostředek. DOPORUČUJI !!

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

• ochotná operátorka zodpovědět veškeré dotazy
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

Více nemohu hodnotit. Ještě jsme tímto produktem netopili.

• komunikace rychlá, vstřícná
    • s dopravcem spolupráce, komunikace bez problémů
    • nedorazilo 3 kg balení třísek k objednávce (jak je inzerováno v e-shopu https://www.okpaliva.cz/drevene-brikety/drevene-brikety-economic) ... že by klamavá reklanma

1/ porušené obaly jednotlivých balení (pod folií - není vinou dopravce)
    2/ čisté topení a čistá práce s dřevěnými briketami .... HA HA HA ... jedna paleta byla tak dokonale proložená uhelným prachem, že jsme byli při skládce umounění více než kdybychom skládali fůru uhlí (už se "těším" jak v zimě při topení budou zase všude hromady uhelného prachu) - viz přiložená fota; podotýkám, že vrchní folie byla opět neporušena; nebylo jediné vrstvy briket, kde by uhelný prach nebyl
    3/vypadá to, že se záhadně z recenzí k výrobkům vytrácí ty, které poukazují na nedostatky obchodníka (alespoň u výrobků)

Reakce obchodu OK Paliva

Vážená zákaznice,
    velice nás mrzí, že Vám nebylo doručeno balení třísek na které máte právem nárok. Opomenutí vzniklo neúmyslnou chybou našeho zaměstnance a dle naší telefonické dohody Vám třísky zašleme dodatečně Českou poštou na naše náklady. Je nám velice líto, že jedna ze tří objednaných palet vykazovala známky uhelného prachu. Celou tuto záležitost řešíme se skladem a pochybení pravděpodobně nastalo právě tam. Celou záležitost důkladně prošetříme, abychom do budoucna vyloučili obdobné pochybení. Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás velice důležitá a pomáhá nám odhalit chyby, které jsou obvykle způsobeny lidským faktorem. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a proto budeme neustále klást důraz na zlepšování kvality našich služeb a výrobků a trvat na pečlivosti a zodpovědnosti našich zaměstnanců. Recenze udělené zákazníkem na Heurece jsou veřejné a my nemáme žádné možnosti je jakkoliv ovlivňovat či skrývat.
    Tímto se Vám za celý tým Ok Paliva ještě jednou velice omlouváme. S pozdravem a přáním pěkného dne OkPaliva.cz

• Kvalita uhli
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

Výborná komunikace s prodejcem.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

• Je dobře, že zboží si můžu objednat dopředu a zaplatit 10% z ceny a zbytek při dodaní zboží.

Vše v tom nej.poradku ..ochota..rychlé doručení...100%spokojenost

Vše Ok. Domluva na datum doručení. Pošta v ceně. Vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 2 měsíci

Moc ochotní a velmi dobrá komunikace .

Výborná komunikace, vstříctnost.

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 měsíci

výborná komunikace, reagují ihned, snaží se vyjít zákazníkovi vstříc

• nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 měsíci

• výborná komunikace s obchodem
    • od loňska se polepšila i doprava
  • nakoupil v obchodě OK Paliva před 3 měsíci

Maximální spokojenost s obchodem, profesionální jednání se zákazníkem,
    rychlé doručení až do domu...