Mandle mi připadaji staré a smrdí stuchlinou.

• Mystifikují zákazníky

Mystifikují zákazníky: objednal jsem si Pistácie JUMBO ve skořápce pražené solené 500 g! Přišlo mi balení Pistácií 500 g, na obalu zádné "Jumbo" v balení také žádné "Jumbo", spíš jen pistácie běžné velikosti! Možná že význam slova "Jumbo" je v tomto obchodě jiný, než běžně zaužívaný!

Vlašské ořechy nebyly nejčastější řekla bych trochu na žluklé

Tentokrát jsem spokojen nebyl.Nedostatečně srozumitelná nabídka a vysoké ceny.

Na email, kdy jsem ohodnotila negativně merunky nesířené nikdo nereagoval. Vyhodila jsem celé balení. Kousla jsem do dvou meruněk, ale cítila jsem nějakou nechutnou chemikálii. Nikdy se to ještě nestalo. Barva jiná, konsistence jakoby málo vysušené. Chtěla jsem je poslat zpět, ale nestojí mi to za tu námahu. Nakonec je manžel vyhodil . Už tady nebudu nakupovat.

• Zbozi jsem zaplatila predem a na objednavku pres tyden cekam

• Nejde doručit na dobírku
    • Nekomunikace
    • Ani po týdnu objednané zboží nedorazilo!

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

vaši objednávku jsme přijali 6.5. Uhrazena byla ovšem až 14.5. Ihned po uhrazení objednávky jsme ji předali na expedici.
    Petr z Ochutnej Ořech

• Poslali jste návrh na hodnocení nákupu, ale požadavek na hodnocení nákupu dorazil, ale nákup nikoliv.

Bohužel podobná záležitost se opakuje.

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

omlouváme se za komplikace. Kolegyně ze zákaznické péče se s vámi ihned spojila a nabídla vám adekvátní kompenzaci. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

• rychlé doručení
    • byl bych spokojen , pokud bych obdržel daňový doklad.

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

daňový doklad zasíláme elektronicky na email, který je uvedený u objednávky.
    Pokud daný email nemůžete dohledat, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu a kolegyně vám zašlou daňový doklad znovu.
    Pěkný den,
    Petr z Ochutnej Ořech

Vždy jsem měl zkušenosti dobré ...
    Většinou rychlé doručení ...
    Teď prý objednávka bude doručena do Velikonoc , dnes je 12 a zásilka nikde ...

• 9 dní od objednávky a zboží nikde

• cca 10% jsou úlomky ořechů. Kvalita bídná. :-(

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Na kvalitě našich produktů si zakládáme. Pokud někde nastal problém, rádi bychom jej s vámi vyřešili. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení. Kolegyně s vámi vše rychle vyřeší k vaší plné spokojenosti.
    Petr z Ochutnej Ořech

• v balíčku chyběly para ořechy

• Zboži po zaplacení před 6 dny stále nebylo dodáno. Už si nikdy nic neobjednám!!!!

• zboží nedorazilo

Petr z Ochutnej Ořech

• prisla jen polovina zaplacene objednavky. a obchod pozadoval vyplneni reklamacniho formulare pro dodani zbytku.

Vaše uzené oříšky chutnají tak, jako by byly uzené nad pneumatikami. Chuť je mizerná!

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

na kvalitě našich produktů si zakládáme. Pokud někde nastal problém, rádi bychom jej s vámi vyřešili. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení. Kolegyně s vámi vše rychle vyřeší k vaší plné spokojenosti.
    Petr z Ochutnej Ořech

Mám dojem že některé kousky jsou trochu zatuchlé a v balení je dost drobků.

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu, které si vážíme. Na kvalitě našich produktů si zakládáme. Pokud někde nastal problém, rádi bychom jej s vámi vyřešili. Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení. Kolegyně s vámi vše rychle vyřeší k vaší plné spokojenosti.
    Petr z Ochutnej Ořech

• Stalo se mi to sice v tomto obchodě poprvé, ale nejsem spokojena s tím, že ačkoli objednávka byla přijata a obratem, ten samý den a správně podle zaslaných instrukcí už 10.2.2023 zaplacena, zboží stále nedorazilo.Obchodník se ani neobtěžoval se sdělením, že mou platbu přijal a zboží se uráčí poslat. Jsem hodně naštvaná, protože obsah balíku měl posloužit jako narozeninový dárek.

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

omlouváme se za komplikace, vaše platba se bohužel správně nepropsala do systému. Vaši objednávku jsme ihned vyexpedovali a kolegyně ze zákaznické péče vás bude kontaktovat s adekvátní kompenzací.
    Vaši spokojenost klademe na první místo.