Gumové medvídky se stéviji už nikdy,celé rodině nám bylo zle po pár kouskach.

klamavá reklama

• Balíček nepoškozený!!ale to co bylo uvnitř!! totální katastrofa!!! pytlík úplně rozervaný a ořechy rozdrolené po celé krabicí!!!! nejhorší obchod jaký znám!!! nikomu nedoporučuji

• Zboží mi přišlo naštěstí na Balíkovnu a bylo snědené!!Kdybych měla v Alza boxu tak zaplatím za zboží a nemám nic!Dávejte si bacha

Kvalita ořechů -nic moc cena vysoká , budu raději nakupovat v zahraničí !

Vecer jsem provedl objednavku a pozadal o platebni udaje. Druhy den rano jsem obdrzel platebni udaje a odpoledne provedl platbu. Vecer jsem obdrzel urgenci platby (neuplynulo ani 24 hodin od zaslani udaju). Odstoupil jsem od smlouvy a pozadal o vymaz osobnich udaju. Ani po 14 dnech nemam zpet uhrazenou castku a na zadost o vymaz nikdo nereagoval.

• Vše proběhlo v pořádku

Bohužel jsme koupili 5 kg datlí Medjool, kde byli v prvním kile již 2 shnilé datle . Obchod za to nemůže, ale já již další objednávku neudělám. Uvidíme co se objeví v dalších 4 kg.

Byl mi poslán slevový kód na 100 Kč, který nešel nikde nikam zadat. Zkoušela jsem objednávku udělat 2x a ani jednou to nešlo.

Dodání v pořádku. Celková kvalita mě zklamala vzhledem k nechutným praženým mandlím. Ceny jsou vyšší, čekala jsem stoprocentní zboží.

Přesolené a přepražené kešu - no opravdu humus

• Ořechy jsou žluklé a nemohu je pouźít. Rizhodně nedoporučuji váš obchod !!!! Chábová

• Zboží je kvalitní

V balíku chyběla jedna položka: brusinky

• Kešu dobrá kvalita
    • Vlašské ořechy veliké zklamání, sklizeň 2023(???)z Chile (?????) úplně špatné, zatuchlé,nejsou vůbec k použití ,snad budou vhodné do krmítka ptákům

Už bych v tomto e-shopu nenakoupila raději nic,důvěru jsem úplně ztratila

zatuchlé mande,, ořechy vlašské drahé a nemaji žádnou vůni prostě když si objednám chci čerstvé bohužel letos ořechy nedobré nemužu to dat ani na stůl spatně uskladněné a hrozné...tečka

Nemá to chuť toho co se propaguje.Chutove nic moc.Cene vůbec neodpovida

• V minulosti vše fungovalo bezvadně. Nyní je to pravý opak.
    Napsal jsem již stížnost panu majiteli, ani mi neodpověděl!
    Již nikdy!
    Tůma

ve vašem obchodě nakupuji často,vždy bylo vše vyřízeno rychle,ale u této poslední objednávky je vše špatně,žádná komunikace,2 dny leží balík někde na svozovém depu zásilkovny a nikdo neví kdy bude doručen

Zakoupeno na základě úžasné reklamy na Tik Toku. Po ochutnání zásilky (pistácie Jumbo) jsem ji radši vyhodil. Někdy se hold nedaří.

V¨bec nekomonikují.

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

vaše objednávka byla uhrazena 17.11. (ve státní svátek), ihned v sobotu 18.11. jsme ji expedovali a v pondělí 20.11. jsme ji předali dopravci České Poště. Česká Pošta bohužel nestíhá, nicméně měla by vám ji předat dnes 24.11. Pokud se tak nestane, budeme dopravce dále urgovat.
    S pozdravem,
    Petr z Ochutnej Ořech

Ořechy rozhodně nejsou z letošní sklizně,jsou omlácené a valně nechutnají.
    Medvídci bez cukru jsou dobré.

Reakce obchodu OchutnejOřech.cz

jsme moc rádi, že vám Medvídci bez cukru chutnají.
    Na kvalitě ořechů si nejvíce zakládáme. Prosím kontaktujte naše kolegy z reklamačního oddělení, kteří vám vyjdou maximálně vstříc. Chtěli bychom zjistit s jakým produktem jste nebyla spokojena a rádi bychom to napravili.
    S pozdravem,
    Petr z Ochutnej Ořech