• Vse bez zavad zbozi bylo doruceno druhy den naprosta spokojenost
    • Zadne,mozna jen ze dopravce volal uz v 8 rano ze nam veze balicek ale za to prodejce nemuze

Sehnal jsem qwadrokopteru nejlevneji na netu a to dokonce o 300 kc nez o konkurence,krasne nataci a mam konecne muj domecek natocenej zvejsky takze vse bez zavad.

• Snadný nákup
    • Zboží nelze osahat

Pohodlný nákup

• vanocni zazrak,sehnala jsem zboží které bylo všude vyprodano ani alza,mall proste nikde,bylo 23.12 a velice ochotni panove pro me lego měli,deti měli obrovskou radost která je k nezaplaceni a jsem za to velice stasna,preji vam stasne vanoce a novy rok jste opravdove jednicky.
    • zadne

pokud opravdu vite co chcete je to eschop pro vas,osobni odber mají zdarma a není zpoplatnen jako jinde,sehnala jsem lego před vanoci které uz nikde nebylo,jsem za to velice stasna a radost a usmev na tvari deti u stromecku je k nezaplaceni,dekuji za to ze jsem nemela skazene vanoce a ještě jsem dostala od pana prodavace darek,dekuji vam za vse.

• všechny

nespolehlivý

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobrý den vaše objednávka 22.12 v 21.36 nelze jiz dodat 23.12 tudiz byla automaticky stornována s pozdravem Obchodvpraze

• Měli co jsem sháněla
    • Předražené zboží a příšerný interiér obchodu včetně obou pánů, na kterých je vidět, že na to jak působí na zákazníky dlabou, když se napakujou předražením tisíc korun za nákup

Hledejte jinde, kde si zákazníků váží a záleží jim i na tom jak celkově působí, kde nemáte pouze vjem, že prodejce je hamižný podvodník. Totožné zboží seženete jinde levnější i s lepším přístupem. Mě donutila ke koupi zde pouze časová tíseň

Reakce obchodu obchodvpraze

Milý ježíšku dekuji ti za krasný dárek ktery jsem nikde nesehnala a dekuji ji ti za to ze jsem si to mohla zadarmo vyzvednout 23.12 .... vyšší cena zboží je Zbusobena ze musíte sehnat v jiném obchodě v cizině zaplatit drahe dopravne naštěstí jsou lidi kteri to oceni ale pak a lidi kteri zaplati v klidu odkračí a pak nadavají kdo vás nutil zboží kupovat? ps mame pro vas radu zadarmo kupujte v cas a nemusite chodit k nám stastný novy rok

• Nekomunikují.
    • Zboží nebylo kompletní, dle obsahu na internetu a krabici výrobku.
    • Při reklamaci, žádná reakce, zda byla přijata.

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobrý den od 24-5.1 dovolená je logické že vám nikdo neodpoví a že se nic dit ani nemuže krásný nový rok 2016

• Rychlost, jednoduchost, přehlednost

Naštvalo mě, že námi zakoupená stavebnice stála namísto běžných 1250 Kč (cena ze srovnávače cen z druhé poloviny listopadu) 1790 Kč, což je cena vyšší o cca 40%! V jiných eshopech byla bohužel t.č. vyprodaná :-( Velké poučení pro příště.

• Komunikace, skvělá domluva

Spokojený a doporučuji

Rychlost dodávky

• Velké překvapení z rychlého dodání objednaného zboží za 2 dny a těsně před Vánocemi.

• Objednávka byla na poslední chvíli ale pan byl velice ochotný a vstřícný vřele doporucuji
    • Žádné

Super doporučuji

• Tento obchod mohu vřele doporučit, ochotný personál, který se snaží vyhovit ve všem.

Výborný.

• Prodávali nejlevnější mnou poptávaný výrobek.
    • Bezplatné vyzvednutí v obchodu nedaleko metra.

Prodávali nejlevnější mnou poptávaný výrobek.
    Bezplatné vyzvednutí v obchodu nedaleko metra.

• Super ceny, dopravni obsluznost v Praze

Velmi rychlé a bezproblémové jednání, vybavení a doručení.

není český návod

• Neakceptace karet. Komunikace se zákazníky. Kamenný obchod vypadá spíše jako sklad. Otevírací doba až od 11 hodin, kterou navíc obchod nedodržel a nechal čekat zákazníky do 11:20 a to v předvánočním čase, kdy se dá čekat, že bude nával. Nepřipravená kasa na vracení. Nutnost objednat zboží v v hodnotě nad 249,- Kč

• Netusim
    • Ani po 10 dnech se mi nikdo neozval, co je s mou objednávkou...

Možná to je dobry eshop, ale u me zklamání

• velice ochotný a milý personál

• nejlevnější nabídka na srovnávači cen
    • nenašel jsem