• ochota (24)
  • osobní odběr (4)
  • nelze platit kartou (3)

Vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 2 týdny

Velice špatná zkušenost, volal jsem na telef. číslo obchodu 774730933, ohledně zboží, které dle dostupných informací má být skladem. Osoba na telefonu, dle hlasu zřejmě muž, bez pozdravu a velice arogantní, nedovedla dohledat zboží dle produktového kódu uvedého na stránkách obchodu, když jsem sdělil o jaký produkt se jedná, neměla osoba ani ponětí o čem hovořím, raději jsem tedy hovor ukončil. Následně jsem z daného čísla obdržel několik SMS zpráv. SMS zprávy jsem doslova uvedl, byly ovšem zrecenzovány a to i včetně části recenze tohoto znění :“ Nejen že obchod nedoporučuji, ale vzhledem k nepřípustnému jednání osoby z obchodu jsem nucen postupovat v rámci ochrany mých zájmů a práv”. (Je zcela nejasné proč je při recenzích takto postupováno, lze jen usuzovat že recenze jsou zaměrně zkreslovány pracovníky “Heureky”). SMS zprávy které jsem obdržel, jsou tohoto znění (budou uvedeny způsobem, jaký použil zástupce obchodu ve svém vyjádření, doufám, že tentokrát zůstane vše bez zásahu?!?):
    1:Nauč se číst č....u z......j,
    2:V...ř mi b.....u primitivní umíš jen štěkat d....e,
    3:Koukám že už si se vyjádřil b.....u taky si tam měl napsat že si i...t co neumí číst,
    4:Kam můžu napsat tobě recenzy z...e sám jsi h....t ale když tobě někdo něco řekne tak se můžeš p....t to si frajer vypisovat na netu to ti jde.
    Jednaní zástupce obchodu je zcela jednoznačně za hranicí trestního zákona Česke republiky.
    —————————————————————————————————————————————————-
    S vyjádřením zástupce obchodu nemohu souhlasit a tento rezolutně odmítám. Důkazní břemeno jako jsou poslané sms zprávy či zvukový záznam jsou jednoznačné a nevyvratitelné, zcela bezpochyby prokazují pochybení ze strany obchodu, arogatnost, napadání a mnohé další, s vyjádřením obchodu též poukazují na absolutně lživé vyjádření bez podložené průkaznosti. Tímto případem se již zabývají příslušné orgány a složky a to právě na základě jednoznačné průkaznosti a nevyvrátitelnosti důkazního břemene.

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedoptatreni,mel jste zajem o Autodiagnostika ELM327 OBD II BLUETOOTH univerzální a u produktu je napsana dostupnost a je tam napsano-Do 48hodin na prodejně/72h u vás při objednávce do 12.00.
    Trikrat vam bylo receno ze dostupnost je napsana u produktu,bohuzel jste nebyl schopen to pochopit a precist,pak jste nas poslal do pr...le po telefonu-vase chovani bylo velice arogantni stacilo si z vasi strany pouze precist dostupnost.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

Vše v naprostém pořádku, mohu je doporučit.

• velice příjemný nákup

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Dobrá cena
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

• Dlouhá doba dodání, za objednání typ auta jsem dostal úplně jiný

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za zdrzeni,dopredu jste byl informovan a i pres telefon ze se objednavka zdrzi o tri dny.Zasilka vam byla dorucene pres Ceskou postu za 5 dni.
    Auticko jste dostal ktere jste si objednal.Nejak nechapu proc jste nas nekontaktoval ze je neco spatne
    Preji krasny den.

Prosim zakazniky pokud nastane nejaka komplikace kontaktujte nas treba pres email nebo telefon,dekujeme.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

Zboží skladem, dobrá cena.

• Super rychlost

Zboží které mají uvedené že mají skladem tak je ještě v Číně

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,muzete nas kontaktovat o jakou objednavku se jedna pokud teda mate objednavku provedenou.
    Jen pro info prodavame hlavne Lego,Playmobil a nejsem si vedeom ze je vyrabeji v Čine.
    Preji pekny den.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Velmi pěkný obchod, rychlé doručení, skvělý servis a velmi přátelský a příjemný personál, důrazně doporučuji
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 4 týdny

• Rychlá expedice, dobře zabaleno

• Super rychlé dodání, extra skvěla komunikace!!!!!!

Rozhodně doporučuji všem!!! Super příjemná komunikace, odeslání zboží ihned.....jeden den objednáte,,,druhý den máte doma!!!! Super!!!!******

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Dobrá dostupnost z centra, vstřícný a vlídný personál
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Stavebnice připravena k vyzvednutí do 24 hodin po objednání.

• Velký výběr Lega
    • Příznivé ceny
    • Obchod v centru Prahy
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Brzke vyrizeni objednavky a ochota personalu. Doporucuji!
    • Maji vetsinou zbozi ktere je jinde vyprodane.
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

objednáno zboží skladem, objednávka zrušena ze strany obchodu, protože zboží vůbec neměli

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den velice se omlouvame ,silikonová podprsenka za 249kc byla bohuzel doprodana.
    Dopredu jste byla informovana ze neni pro vas velkost.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Okamžitá komunikace a ochota vyhovět

Vřele doporučuji

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Možnost osobního převzetí
    • Pro mne výhodná poloha
    • Nemožnost platit oři osobním převzetí kartou