• nevrací peníze v zákonné lhůtě při odstoupení do 14 dnů

Nabízejí a prezentují jako "skladem" zboží, které nemají a někde ho pak shání. V emailech vám za to vynadají. Jejich ešop umožňuje objednat 9999 kusů něčeho, co nemají. Zboží jsem obdržel se zpožděním, v zákonné lhůtě jsem odstoupil od smlouvy. Následovala smršť nepodepsaných emailů, slovník nebudu komentovat. Zboží jsem vrátil, převzali si ho 1.3. Podle vlastních OP tvrdí, že peníze vrátí do 14 dnů od převzetí (zákonná lhůta!), což samozřejmě neudělali (19.3. peníze stále nedorazily). Ćíslo účtu jsem jim samozřejmě uvedl. Na email s dotazem ohledně peněz už nereagují.

maximální spokojenost, výborná komunikace s obchodem, chtěla jsem zaslat zboží rychleji, protože to byl dárek pro dceru, pán mi ochotně hned zavolal a obratem poslal, zboží dorazilo hned příští den, vše OK

obchod super, jediná výtka, že vyzvednutí zboží pro pracujícího člověka každý den do 15 h je obtížné, stačilo by 1x týdně do 18 h

• Hračka má poškozenou krabičku i když bylo zabaleno ještě v jedné větší krabici a ta poškozena nebyla .

Chválím tenhle malý krámek uprostřed Prahy ;-) a vřele doporučuju všem, co si chtějí udělat radost sobě, anebo svým blízkým, tady je to správné místo pro objednání hraček pro velké i malé kluky nebo holky. Vše proběhlo v pořádku, a pan prodávající/majitel je super člověk na svém místě, velmi příjemný na pokec a určitě i mimo něj.

• Nízké ceny (alespoň u věcí, které jsme zde kupovali).
    • Většinou rychle vyřízené objednávky.
    • Tentokrát měli lehce zmatek v objednávkách. Dvě objednávky z jednoho dne byly označené jako k vyzvednutí, ale ta druhá ještě nebyla k dispozici. Tu jsme místo opakované návštěvy raději zrušili.

• Blízko centra
    • Ceny produktů

Sản phẩm ok, đóng gói cẩn thận, vận chuyển dễ dàng. Giao tiếp nhanh chóng và dễ chịu, sản phẩm giá cả phải chăng!
    Tôi chỉ khuyên bạn nên nó!

• Vše jak má být…

• Široký sortiment zboží
    • Příjemné jednání
    • Zvláštní otvírací doba

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den 99% našich objednávek je k odeslaní pokud někdo vysloveně trvá na osobním odběru je pro něj tato otvírací doba Dekujeme za pochopení M.

• Flexibilní dohoda k vyzvednutí objednávky!

• Měli skladem hračku, která nikde nebyla k sehnání
    • Bleskurychlé odeslání

Sehnala jsem zde věc, která nikde jinde nebyla skladem. Velmi rychle objednávku odeslali a do druhého dne mi dorazila, takovou rychlost jsem ani nečekala.

Čistá arogance a klamání spotřebitele. Produkt, který měl být nový, byl již použitý…

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedopatreni.Penize jsem vam vratil obratem ale bohuzel jsme se od vas nedozvedel co bylo arogantniho.Jen nas vas pritel informoval ze zbozi nechce jeho pritelkyne a vubec nam nerekl ze bylo zbozi bylo pouzite.Nemam duvod klamat zakaznika pokud nas obchod ma prodejnu na stejne adrese uz 22 let.
    Preji pekny den .

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nič

• Uživatelsky přívětivý

• Příjemné ceny
    • Velký výběr
    • Delší doba zpacování objednávky

Rýchle doručenie, okamžité info o doručení tovaru, možnosť platiť v eurách a na dobierku.Maximalna spokojnosť.

Vše ok

• chaotický sortiment

Nabídka malinko chaotická, ale vesměs přehledná.
    Výborné provázání s vyhledávači, heurekou, zbozi.cz a dost možná ještě dál.
    Zkrátka perspektivní obchůdek.
    Jo a ještě k tomu mají bezva ceny. Klidně třeba o 20 až 30% nižší, než běžné.

• Jiný obho v Praz ,k jsm shnal o jsm potřboval.

Šéf je trochu Morous, ale prodavač veselá kopa.Důležité že jako jediní mi vyhověli.