• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 2 týdny

• kamenný Obchod v Praze :-)

Sympatický,dostupný pro osobní odběr v Praze. Milý obchodník mě obsloužil, přestože jsem přišel v pátek, 20 minut po otevírací době a ještě přidal pár praktických rad ohledně kupovaného produktu. Super přístup !!!- nebývá jinde pravidlem.

dobrá dostupnost

Vše OK.

• Je v Praze, což bylo mé hlavní kritérium
    • Zboží skladem fakticky není skladem

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,velice se vam omlouvam za zdrzeni,Objednavku jste provedla 11.5.2018 09:31:41.
    Zbozi jste chtela vyzvednou jeste tento den,byla jste po provedeni objednavky informovana ze to neni mozne kdyz jste nam telefonovala ze zbozi potrebujete ihned,bohuzel zbozi mohlo byt pripraveno az dalsi den,cekat jste nechtela a objednavku nam stornovala.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

Na stránce výrobku bylo, že jej mají skladem. Udělala jsem objednávku, vše bylo v pořádku. Přišel potvrzovací email a druhý den přišel email se zrušením objednávky z důvodu, že zboží není. Následně jsem opět vlezla na stránky a u daného zboží stále bylo, že je skladem. Objednala jsem tedy jinde, protože jsem zboží nutně potřebovala, zbytečně mě to o 2 dny zdrželo. Tady už objednávat nebudu

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,omlouvam se za nedopatreni,bohuzel jste zakoupila 2x setobox Sencor se slevou kus za 200kc,bohuzel zbozi bylo za tuhle akcni cenu ihned vyprodano ,objednavka byla provedena kdyz uz zbozi nebylo.
    Jednalo se o setobox ktery podporuje pouze starsi format dvb-t4 a a ted by vam ani nefungoval protoze vysilani je nove pouze na frekvenci dvb t2 a tento format setobox jiz nepodporoval a proto byl slevnen na castu 200kc.
    Obejdnavku jste provedla 8.5.2018 18:35:56
    storno bylo provedeno Středa 09. květen 2018 09:23:47 storno+Automatické emaily
    Velice se vam omlouvam pokud jsem vas zbytecne zdrzel na dva dny a za storno objenavky.
    Preji krasny den.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

Vyborna rychlost v jeden den jsem odeslal obednavku a druhy den bylo zbozi k vyzvednuti.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

Zboží bylo doručeno rychle.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

• Zboží, které již nikde není k dostání.
    • Rychlost vyřízení objednávky.

dobrá dostupnost, ochotné jednání

Profesionální přístup prodavače,vstřícnost

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

• od přeptání pomocí telefonu,přes objednání vyzvednuto do půl hodiny. Ještě jednou díky!!!

perfektní přístup.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

Opravdu rychlé jednání. Ráno jsem objednala, odpoledne jsem si zboží vyzvedla.

• přívětivost
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 3 týdny

• Jsme velmi spokojeni. V obchodě jsme kupovali již párkrát. Milý pan prodavač, který umí poradit.

Spolehlivost, rychlost.

• Хороший магазин - низкие цены, большой выбор, заботливый персонал
    • По телефону со мной разговаривали невежливо. Однако на месте оказался другой сотрудник, который предвосхищал все мои желания, развлекал ребенка и прочее.
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Ochotný prodejce, který dokázal poradit
    • Dobrá dostupnost kamenné prodejny
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

Naprostá spokojenost. Dodáno do druhého dne.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• cena, možnost vyzvednout v centru

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,dekuji za nakup.
    Mate pravdu prodejna je pouze 100m od metra Namesti Miru.
    Preji krasny den.

• nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• Telefonická komunikace o termínu dodávky zboží
  • nakoupil v obchodě obchodvpraze před 1 měsícem

• bleskové vyřízení objednávky a ochotný personál
    • příznivá cena zboží

Obchod jednoznačně doporučuji. Zboží jsem potřebovala rychle a personál mi vyšel maximálně vstříc. Po objednávce na e-shopu jsem si mohla pro zboží prakticky ihned dojít osobně vyzvednout .

Reakce obchodu obchodvpraze

Dobry den,dekuji za nakup,zakoupila jste Lego Minecraft 21144 Farmářská usedlost ktere bylo ihned pripraveno po provedeni objednavky k vyzvednuti,preji krasny den.