• komunikace
    • vstřícnost

Ačkoli moje objednávka byla nicotná a obchodníkovi vydělala maximálně na lízátko, byli ke mně milí, vstřícní a s heslem "Náš zákazník, náš pán" moji objednávku bleskurychle vyřídili. Vřele doporučuji.

• Rychlost a kvalitu
    • o žádných nevím

Měla jsem obavy z platby předem,ale velmi mile mě překvapila rychlost dodávky.Vřele všem doporučuji

• žadne

• arogance, nekomunikují, nekompletní objednávka

špatný

• Slušné ceny a doba dodání kratší než bylo uvedeno. Osobní odběr zdarma protože těchto obchodů ubývá
    • Já nenašel

Za mne doporučuji

• Nedodržují pracovní dobu, kterou tučně a červeně napíší do emailu,
    • Nekompletní dodání objednávky na které jsme předem nebyli upozorněni a chtěli nám ho účtovat,
    • Dlouhá dodací lhuta.

Špatný

• Rychlost zaslání,náhodné vybrání obchodu,ale velká spokojenost,Díky Petra
    • žádné nemám

Televize stále varuje neplatit předem,zatím s touto platbou nemám špatné zkušenosti.Vždy je jednání rychlé,seriozní a naprosto v pořádku.Díky za radost Petra

• Nereálnou cenu

Přišla automaticky generovaná odpověď - potvrzení objednávky. Pak 10 dní nic. Po e-mailu jsem je urgoval, odepsali, že měli prázdniny a že pošlou za dalších 5 dní. Za týden jsem urgoval znovu, žádná odpověď. Pak ještě za 2 dny znovu, opět nic.

• Nízká cena
    • Rychle dostupné zboží na prodejně
    • Nepřijde žádná zpráva o stavu objednávky (je již možné si pro ni do obchodu přijít). Musela jsem se dotázat sama a bylo mi odpovězeno třikrát, pokaždé od jiného člověka a jiným tónem.
    • I přes vyzvednutí z obchodu neustále někdo volá, je vulgární a nahání mě k vyzvednutí zboží i přes to, že jej již mám doma.

Levá ruka neví co dělá pravá a celkově komunikace s obchodem není příjemná. Jinak zboží levné, v pořádku a se zárukou

• dobra lokalita, vedle zastávky, pro deti najdete cokoliv a ne jenom pro nej =)
    • dobra obsluha =)

Doporučuju =)

• výhoda osobního odběru v centru Prahy
    • vyšší cena

Sháněl jsem rychle rozšíření pro LEGO DUPLO vláček.
    Toto byl jediný obchod, který měl koleje skladem.
    Díky rychlé dostupnosti a možnosti osobnímu odběru jsem byl ochoten zaplatit vyšší cenu.

Skvělá komunikace,rozhodně doporučuji.

• !!!!!!! NEDOPORUČUJI !!!!!!
    • POZOR !!!!
    • - Totálně neseriózní prodejce
    • - Nedodání v termínu, žádná reakce na e-maily při dotazu jak to vypadá s objednávkou.
    • - Když konečně výrobek přišel, byl očividně používán!!!!
    • - Při reklamaci, výrobek zaslán zpět druhý den po dodání, tel. výmluva, že výrobek je jiný a použitý, proto posílá výrobci na ohodnocení????
    • - Při tel. rozhovoru arogantní a povýšenecké jednání
    • - Důrazně varuji před tímto obchodem !!!!
    • - Moje chyba, že jsem si obchodníka neprověřil
    • - Nakonec vrácená cena výrobku a nevrácená částka za poštovné a balné.
    • !!!!!!! NEDOPORUČUJI !!!!!!

POZOR !!!!!!!
    Důrazně VARUJI všechny před tímto obchodníkem.
    Pozitivní hodnocení si snad píše sám.
    !!!!!!! NEDOPORUČUJI !!!!!!

• spolehlivost dodání

široký sortiment zboží

• chybně uvádí datum zdanitelného plnění

• Kontaktovala jsem obchod po obdržení zboží, protože neobsahoval český návod. Již je to více jak 14 dní a obchod mi návod neposlal, ani mi na e-mail neodpověděl.

• dobré ceny
    • problém s parkovaním pred obchodom

doporučujem

• přijatelná cena zboží
    • avizované dodání max. do 7 dní od objednání
    • není možná platba převodem
    • neplní dod.podmín. (mám objedn.10dní a nic)
    • nepřehled.podmínky sledování zásilky in time

Pro mimopražské zákazníky nic moc - kvůli dodacím a platebním podmínkám.
    Chtělo by to více informací o možnosti sledování zásilky (systém IN TIME vyžaduje referenční číslo - po 10 dnech od obj.zboží nevím, co znamená)...

• Dobrá komunikace
    • Po dohodě se da platit Eurama

Super komunikace

Dobrá komunikace, rychlé dodání, obrovský výběr dřevěných hraček. Jsem spokojená:)