• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží dorazilo včas, osobní odběr bez problému,co chtít více .?

• osobní odběr zboží z Moravy
    • ?

užitečné

• super ceny zboží
    • neskutečná rychlost dodání zboží - odpoledne jsem objednala, druhý den dopoledne sms, že je zboží připraveno v zásilkovně
    • špatně se mi orientovalo v jejich internetovém obchodě

• nákup z domova
    • slušný výběr
    • nevím

obchod doporučuji bylo vše v pořádku.
    kvalita dřevěných aut slabší,vzhledem ,že jde pouze o dekoraci beru na zřetel

• rychlé doručení
    • arogantní komunikace, zboží mi dodali bez jedné položky (baterie), kvůli které jsem zboží na tomto eshopu objednávala, po telefonické domluvě jsem se dozvěděla, že cena baterie je za kus a to jsem určitě nechtěla, proto zboží z objednávky vymazali a doručili mi jen zbytek. Na můj dotaz, proč mě nekontaktovali, mi sdělili, že mi 1x volali, ale telefon jsem nebrala a oni nemají celý den čas mi volat, proto mi to poslali bez dané položky. Již nikdy více.

nedoporučuji

vše bylo v pořádku

• Komunikace se zákazníkem
    • neznám

OK, plná důvěra

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Osobní kontakt a skvělý servis a komunikace v případě problémů. Přepravce ztratil zboží a to tudíž nedorazilo na místo vyzvednutí, Majitel obchodu mě o tom telefonicky informoval a zboží, které jsem si měla původně vyzvednout na obchodě, mi osobně doručil domů.

Obal zasilky neposkozen, u vyrobku je rozbite pojezdove kolecko. Na telefonicky dotaz, ze koupim nove kolecko bez reklamace mi bylo sdeleno, ze zbozi chodi primo z Ciny, s proto mi nepomohou!!!!. Zde jiz nekoupim ani nit.

• Perfektní komunikace a moc příjemný personál, který mi ochotně poradil ke správnému výběru zboží.Rychlost dodani jsem také necekala že mi zbozi prijde tak rychle . Doporučuji.
    • Žádné

• Velmi dobrá komunikace.

• Rychlé odeslání zboží

• přehledné stránky
    • nevím

celkem spokojen

• Objednal jsem si zboží, které bylo na skladě a po 10 dnech ještě nedorazilo.

• Nízká cena
    • Pan majitel je naprostý hulvát. Nazývat zákazníka sprostě a nadávat. Je nepřípustné.

Raději si přidejte nějakou stokorunu jinde a tomuto obchodu se vyhněte obloukem. Kanálové jednání majitele je prostě šílené. Je to už zase jen další název obchodu. Když si dohledáte zde na heurece predchozi obchod bude vam jasne o cem mluvim. Vidim ze jednani ma pan majitel se vsemi stejne... Jen mu preji at se k nemu chovaji vsichni jak on k nim ...

• Rychlost, cena
    • Při osobním vyzvednutí nebyla k dispozici obyčejná objímka E27 na vyzkoušení žárovek

• Uvází zákazníka v omyl. Ceny uvádí za část balení a košík akceptuje koupu i neprodejné části balení.