kamená prodejna téměř v centru Prahy. Pohodová obsluha

velká spokojenost.

• Blízkost, spolehlivost

Prima

vše ok

• Výborná cena v porovnání s jinými obchody.
    • Rychlost vyřízení - během půl dne připraveno.
    • Výdejní místo perfektně dostupné veřejnou dopravou.
    • Personál velice ochotný.
    • nic mi nenapadá

Moderní operativní přístup. Sympatické, že to není takový gigant jako jiné internetové obchody,kde jednání připomíná mechanické roboty.

• -
    • -

• možnost osobního vyzvednutí zboží v Praze

Byla jsem moc ráda, že jsem tuto možnost objevila - ušetřila jsem mnoho času a peníze za poštovné.

• velmi krátká dodací lhůta
    • nízká cena
    • možnost osobního odběru
    • velký výběr zboží
    • není možné platit kartou

Můj první nákup a i přes nemožnost platby kartou
    jsem zatím maximálně spokojen.
    Doporučuji ostatním zájemcům o tento obchod.

• Široký sortiment
    • Nízké ceny

Byl to můj první nákup a mám to jako dárek, takže opravdu nebudu ani chválit, ale ani hanit. Prozatím jsem spokojena.

• zboží je dodáváno bez českého návodu

• Dobré ceny
    • Delší dodací lhůta

Spokojenost s nákupem

• Nakonec to dorazilo
    • Špatně ošetřené zadávání adresy do e-shopu
    • Neochotný personál
    • Péče o zákazníka
    • Nařknutí zákazníka ze lži

Při zadávání adresy v e-shopu jsme zadal dlouhou firemní adresu - nic mě neupozornilo na to, že by mohl být problém.
    Info z pošty - že balík nelze doručit - neúplná adresa - volaql jsem do shopu a konfrontoval je s tím, že odeslali balík s neúplnou adresou - cca 5 minut mi pán tvrdil, že to není možné, že chyba je na straně pošty, poté se asi podíval do systému a následně uznal, že adresa je neúplná, ale zároveň sdělil, že je to moje chyba - že jsme napsal moc dlouhou adresu? - co to jako je? to si nemůžou adresu zkontrolovat? poté se mě dotázal, zda je to takový problém si na poštu zajít - sděleno, že je pro mě menší problé zboží objednat od jinud a že si s tímhle přístupem můžou trhnout. To už na mě do telefonu zaměstnanec e-shopu zvedl hlas a začal se rozčilovat, že budou asi 130 Kč v mínusu a že si pro to mám dojet - nedoručitelné balíky jsou k vyzvednutí pouze po domluvě s personálem pošty a ještě někde v tramtárii - sděleno, že tam prostě nepojedu - protže balík do ruky znamená do ruky a né že si pro něj budu někam hodinu jezdit, kvůli jejich blbýmu systému - na to mě pán na telefonu osočil, že jsme si vybral blbě a měl jsem použit kurýrní službu in-time kurýr - sděleno, že in-time kurýr má špatné recenze a že balíky do ruky k nám do práce bez problému chodí, známe svého pošťáka a chodí k nám každý den hromada dopisů a balíků - pracuji na podatelně a máme smlouvu s ČP :D - pán tomu dlouho nechtěl uvěřit a tvrdil mi, že kecám - sděleno, že s tímto přístupem se s nimi odmítám dále bavit a buď zařídí aby balík dorazil nebo a že je mi totálně jedno, jestli jsou v mínusu nebo nebo ne a co se s jejich zbožím stane a že tedy již nikdy více jejich služeb nevyužiji - pán nepříjemně odsekl, že když je to por mě tedy tak velký problém tak s tím tedy možná skusí něco udělat, ale že se jim moc nechce ...

Tento e-shop nedoporučuji - samotný problém s dodáním balíku se nakonec vyřešil, ale způsob komunikace zaměstnanců tohoto e-shopu je podle mě tristní - s takto drzým, neochotným a svou chybu odmítajícím přístupem jsme se setkal opravdu málo kde.

Reakce obchodu obchodvpraze

Milej Pane pokud napíšete do adresy místo ulice adresu firmy se pak nedivte že nedorazí

Ulice a č. popisné:
    Credit One, a.s.,ToKovo, Jankovcova 1518/2

• Nákup z pohodlí domova.
    • Dobré ceny.
    • Velice dlouhá doba dodání zboží-6dní.

• Vstřícnost a příjemné poradenství před nákupem
    • Není otevřen od rána.

Doporučuji Budete jísté spokojeni

• velmi ochotny personal

doporucuju

Nic moc komunikace..

• Výběr zboží
    • Delší dodací lhůta

Obchod doporučuji, korektní osobní jednání po telefonu

• dobrý výběr zboží

doporučuji tento obchod