Se zbožím jsem spokojená, i s rychlostí dodání a milou komunikací.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku. Snažíme se, aby celý proces od koupě zboží po jeho doručení byl pro každého zákazníka co nejpříjemnější a doručené zboží osvědčené kvality. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Jsem spokojená, děkuji.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Máme radost, že jste s našimi službami spokojená. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Spokojenost, rychlé dodání.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jste s našimi službami spokojená. Zboží máme vždy skladem, proto se snažíme ihned odesílat. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Zboží se snažíme ihned odesílat. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Bezkonkurenčně nejlevnější respirátory
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za Vaší recenzi. Snažíme se mít dostupné zboží pro své zákazníky skladem a obratem každému doručit. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Zboží máme vše skladem, snažíme se tedy obratem odesílat. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Jen mě překvapila obrovská krabice na celkem 6 respirátorů ve dvou krabičkách

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Krabice máme vyrobené ve dvou velikostech a v rámci ekologie se snažíme někdy použít některé krabice znovu a znovu. Může se tak někdy stát, že nenajdeme vhodnou velikost, která přesně padne :-) Děkujeme za shovívavost... Ondřej - ObchodProAlergiky.cz

Velmi ochotné a operativní vyřizování objednávek

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že naše snaha o individuální přístup ke každému zákazníkovi se vyplácí a jste spokojen. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Výborná a rychlá komunikace, jsem spokojená.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme moc za recenzi. Snažíme se komunikovat o průběhu každé objednávky, aby byl zákazník informovaný. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Velmi rychlá reakce, průběžné informování, rychlé předání dodávkové službě. Využívám tento obchod opakovaně a byla jsem pokaždé velmi spokojena.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za krásnou recenzi. Snažíme se připravit zboží v co nejkratším možném čase a zákazníky vždy informovat o průběhu jejího doručení. Krásný den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

+ super jednání i rychlost doručení

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Snažíme se vyřizovat zásilky co nejrychleji a ke spokojenosti každého zákazníka dle jeho potřeb. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Rychlé a spolehlivé

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za reakci. Na nás se můžete určitě spolehnout. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Ochotné a vstřícné jednání,rychlé vyřízení objednávek s možností sledování postupu doručení.

Kvalitní výrobky + ochotné a vstřícné jednání,rychlé vyřízení objednávek s možností sledování postupu doručení.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Snažíme se poskytnout maximum informací, aby zákazník věděl o stavu svého nákupu :-) Přeji fajn den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• výborná komunikace

Děkujeme za recenzi. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

I přesto, že Zásilkovna si zboží nechala zaplatit a nedodala (Z-Box), pan Ondřej to vzal na sebe a druhý den (chtěl hned, ale nemohl jsem) zásilku osobně doručil v domluvenou hodinu až domů. Tomu říkám "client service"! Doporučuji!!

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkuji za krásnou recenzi. Pokud je to v našich silách rádi pomůžeme :-) Zákazník je u nás na 1. místě. Přeji pěkný den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Velmi rychle jednání , zásilka doručena od objednání do 48hodin.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Objednávky se u nás moc neohřejí, odesíláme neprodleně :-) Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Přírodní produkty, rychlé vyřízení objednávky, skvělá originální komunikace. Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Moc děkuji paní Dano za recenzi. Na výběru produktů si dáváme záležet. Děkuji za každé doporučení a přeji fajn den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Výborné ceny
    • Kvalita

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme. Naše produkty pečlivě vybíráme. Není jich mnoho, ale za jejich kvalitu ručíme. Přeji pěkný den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za Vaší recenzi. Všechno zboží máme skladem, čili odesíláme prakticky ihned :-) Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Rychlost dodání a kvalita výrobků super.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

To je bezva! To jsme rádi! Děkujeme za pochvalu a přejeme pěkný den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky