Vyřízení objednávky a odeslání během pár hodin. Ale Zásilkovně trvá doručení déle.

• set nebyl uplni chybjelo tam tampon a pipeta odber

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme Vám za recenzi. Rádi bychom Vás informovali, že tampón ani pipeta nejsou pro použití tohoto testu nezbytné, a proto nejsou zahrnuty v balení. Doporučujeme Vám, abyste se podívali na přiložený návod k použití nebo na instruktážní video, které naleznete v detailu produktu na našem e-shopu. Přejeme Vám krásný zbytek dne.

S pozdravem, Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• ceny

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Moc děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si všiml rychlosti vyřízení Vaší objednávky (jedeme na plný plyn) a našich cen. Jsme opravdu rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Snažíme se našim zákazníkům poskytovat co nejlepší služby a produkty za férové ceny. Doufáme, že budete s námi i nadále spokojeni a těšíme se na Vaši další návštěvu. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Rychlé a z domova ,úspora času.
    • Měla jsem problém s placením, špatná orientace v objednávkách placení.

Obchod pracuje velmi dobře ,jsem spokojená. Děkuji.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Jsme velice rádi, že jste s našimi službami spokojena. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

celková spokojenost

Děkujeme za recenzi a přejeme krásné zimní dny. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Velký výběr přípravků pro alergiky.
    • Tekuté rukavice opravdu fungují

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Snažíme se vybírat na náš e-shop jen produkty, které "opravdu fungují" a máme s nimi výborné zkušenosti. Přeji pěkný den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Bylo nám potěšením. S přáním pěkného dne, Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Rychlost. Rozumná cena.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za Vaší recenzi. Vše máme skladem, tudíž odesíláme "hnedle" :-) S pozdravem Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Internetova stranka jednodussi, ale funkcni

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za Vaší recenzi. Už pracujeme na "složitějším" e-shopu. Věříme, že se bude nejen líbit ale bude i uživatelsky příjemný se spoustou nových funkcí. S pozdravem Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Příznivá cena
    • Velmi rychlé dodání

Již druhý nákup v tomto e-shopu a zatím naprostá spokojenost!

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi a věříme, že spokojenost bude přetrvávat i při dalších nákupech :-) Přeji pěkný den. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Vše funguje jak má.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Snažíme se o to, aby každý náš zákazník dostal zboží jaké si objednal a v co nejkratším časovém úseku. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Naprosto v pořádku. Velmi rychlá dodávka

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za hodnocení, kterého si velice vážíme. S přáním pěkného dne, Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Žadná

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme Vám za recenzi. Zakládáme si na co nejrychlejší expedici zboží z našeho skladu. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Spokojenost, rychlé dodání.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme Vám za reakci. Snažíme se vyřizovat zásilky co nejrychleji a ke spokojenosti každého zákazníka dle jeho individuálních potřeb. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

rychlost

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Skladové zboží se snažíme pro naše zákazníky okamžitě odesílat . Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Okamžitá expedice
    • výhodná cena

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme Vám za recenzi. Snažíme se, aby zboží bylo pro naše zákazníky dostupné a odeslané v co nejkratším možném intervalu.
    Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Rychlé vyřízení a dodání

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že vše proběhlo jak má. Zakládáme si na tom, aby se zboží, které jste u nás objednali, k Vám dostalo co nejrychleji. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

• Rychlé dodání, skvělá komunikace obchodu

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme moc za recenzi. Máme radost, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Zakládáme si na vstřícné komunikaci se zákazníkem a snažíme se o co nejrychlejší expedici zboží k vám. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Koupila jsem produkt, který jsem nemohla sehnat v běžném obchodě ani v lékárně.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za recenzi. Těší nás, že jsme Vám mohli dodat zboží z našeho sortimentu, které jste jinde nenašla. Snažíme se důkladně vybírat, které produkty máme ve svém portfoliu. Ondřej - Obchod Pro Alergiky

Snad jediný obchod kde ještě konvicky mají.

Reakce obchodu Obchod pro alergiky

Děkujeme za reakci. Máme radost, že jste právě u nás našli zboží, které potřebujete. Ondřej - Obchod Pro Alergiky