• nedostatečná informovanost zákazníka
    • rychlost odeslání zboží - špatná u nás zatím žádná

Bylo nám toto zboží doporučeno, zde jsme ho našli a objednali.
    Objednáno 6.2. první email přišel 7.2. že se objednávka vyřizuje a že nás budou o průběhu informovat. Je 19.2. a informace žádná :-(
    Z tohoto důvodu nemohu doporučit.

Bohužel se mi stalo, že se objednávka cestou někde ztratila, tím se čekací doba prodloužila. Jakmile jsem napsala do obchodu, že stále zboží nemám, okamžitá reakce obchodu mě potěšila, vyreklamovali a následně poslali nové zboží. Děkuji

žádala jsem o číslo zásilky, ale nebylo mi zasláno. Zboží zaplacené před dvěma týdny stále nemám.

• 10 dní a stále nemám co sem si objednal...

Po negativních zkušenostech, které tu v souvislosti s tímto obchodem lidé sdílí, jsem byla obezřetnější a nakoupila na dobírku. Nicméně zboží došlo brzy a v pořádku, takže za mě tento obchod doporučuji.

• komunikace
    • spolehlivost

Objednala jsem zboží, poslali mi email, že zboží posílají na dobírku a přesto zboží více jak týden nedorazilo.

• nevím
    • nevím

Zboží jsem objednala, ale vůbec nedorazilo, přestože jsem dostala email, že přijde na dobírku!! Nic. Prosím o zprávu. Děkuji Blahnová

• pan vedoucí je neustále na dovolené a zaměstnanci nemůžou bez něj nic dělat.

Balík se prý ztratil na poště.Peníze více jak po měsíci nevráceny.Majitel nereaguje.

• Cena, rychlost, super komunikace

Nakoupil sem za bezkonkurencni cenu, dorazilo v poradku a komunikace mne mile prekvapila. Nebyl problem zbozi pridat jeste, zmenit dopravu, takze mohu vrele doporucit!

• komunikace se zákazníkem

"Už" za týden po objednání a zaplacení objednávky se mi ozvali mailem, že moji objednávku změnili na" vyřizuje se" a od té doby uplynul další týden a stále se nic neděje. Nepřišel žádný mail s vysvětlením, proč to tak dlouho trvá, atd. Pochopím, že třeba musí zboží objednat od dodavatele, nebo cokoliv jiného, ale musí se mnou komunikovat, abych si nemyslela, že mi sebrali peníze a už nikdy nic nedostanu...

Určitě bych všem doporučila. Dobrá komunikace, rychlé vyřízení a produkty za dobrou cenu.

• Dobrý výběr a ceny
    • Vybrané zboží nebylo skladem
    • Neposlali zatím žádný daňový doklad
    • Komunikace trochu vázne

• vejky objem zboží

• Nákup v pohodlí domova,
    • žádné cestování, tahání s těžkým nákupem
    • zboží si nelze dobře prohlédnout

• Chybějící informace, zda je zboží skladem

Po objednávce jsem dostal jen automaticky generovaný mail o přijetí objednávky (v pořádku) nicméně od té doby veškerá komunikace s obchodem žádná, na maily nereagovali. Po více než týdnu jsem poslal mail s informací, že objednávku stornuji. Po pár dnech se ozval telefon, že se omlouvají, ale zboží pro mě neseženou. O tom, že jsem jim psal několik mailů a objednávku stornoval, neměli ani ponětí.

• Nemusím nikde zboží shánět.
    • -

Nákup bezproblémový.

• Nabízí zboží, které není jinde dostupné.
    • Zboží nedorazilo.

• - Zboží nedozazilo, nikdo se neozval.

-Sice mi přišel e-mail, že objednávka bude vyřízena ale pak už se nic nedělo. Nikdo se neozval, knihy nemám. Pokud mají v obchodě dovolenou, mělo by to být uvedeno na stránkách.Proto nedoporučuji.

• Sortiment, rychlost, dobré ceny, možnosti platby.
    • Nejsou.

Doporučuji, spokojenost.