• Neaktualni informace o dostupnosti zbozi

Bohuzel nemohu tento obchod doporucit. Dne 29.9. jsem zadala objednavku, prislo potvrzeni (zrejme automaticke) a pozdeji i link na zasilkovnu s tim, ze se ceka na dodani balicku od obchodu. Od te doby nulova komunikace, pan majitel nereagoval na nekolik emailu s dotazem na stav objednavky, po telefonu velmi arogantni, slibil ze zavola zpet s informaci o stavu objednavky. Nestalo se tak a v nasledujich tydnech jiz nezvedal telefon. Dne 3.11. prisel email o zruseni objednavky. Zadne vysvetleni ci omluva. Predpokladam, ze zbozi neni dostupne, ale takova komunikace je nedostatecna - zbytecne jsem cekala pres mesic na zbozi, ktere jsem uz mohla mit doma z jineho obchodu.

• nedostatečná informovanost zákazníka
    • rychlost odeslání zboží - špatná u nás zatím žádná

Bylo nám toto zboží doporučeno, zde jsme ho našli a objednali.
    Objednáno 6.2. první email přišel 7.2. že se objednávka vyřizuje a že nás budou o průběhu informovat. Je 19.2. a informace žádná :-(
    Z tohoto důvodu nemohu doporučit.

• komunikace
    • lhůta dodání
    • špatně vedené internetové stránky
    • jednání majitele obchodu

V pondělí jsme objednali a zaplatili objednávku. Ve středu přišel automatický email, že objednávka byla expedována. Dnes je pátek, zboží nikde, majitel obchodu (když už se mi ho podařilo sehnat) se akorát vymlouvá. Slíbil, že pošle číslo balíku, abych jej mohla sledovat - a nic. Opravdu velice nedoporučuji!

Bohužel se mi stalo, že se objednávka cestou někde ztratila, tím se čekací doba prodloužila. Jakmile jsem napsala do obchodu, že stále zboží nemám, okamžitá reakce obchodu mě potěšila, vyreklamovali a následně poslali nové zboží. Děkuji

žádala jsem o číslo zásilky, ale nebylo mi zasláno. Zboží zaplacené před dvěma týdny stále nemám.

• 10 dní a stále nemám co sem si objednal...

Po negativních zkušenostech, které tu v souvislosti s tímto obchodem lidé sdílí, jsem byla obezřetnější a nakoupila na dobírku. Nicméně zboží došlo brzy a v pořádku, takže za mě tento obchod doporučuji.

• příznivé ceny zboží
    • příznivá cena dopravy
    • široký výběr zboží
    • perfektně zabalené zboží
    • Bohužel po týdnu od objednání (a zaplacení objednávky) jsem kontaktovala obchod, kdeže se moje objednávka nachází. Ihned po tom, mi byl zaslán automatický e-mail, že zboží bylo expedováno. Další den mi byl zaslán e-mail, kde se mi majitel obchodu omluvil - jako důvod uvedl, že čekali, až se platba zúčtuje v jejich systému (měla jsem prý využít dobírku a nebo zaslat doklad o platbě a druhý den by zboží odesílali /bylo skladem/).
    • Buď si ze mě dělají dobrý den a nebo by bylo lepší změnit systém zúčtování plateb nebo doplnit informaci do internetového obchodu /o tom, že člověk musí poslat doklad o zaplacení, aby celou objednávku urychlil/ a nebo se občas mrknout na bankovní účet.
    • Nakonec jsem se objednaného zboží dočkala (objednávala a platila jsem 4.11, zboží dorazilo 12.11.).
    • Bohužel jsem objednala to stejné zboží někde jinde, jelikož jsem nevěděla, na čem jsem u tohoto prodejce (jestli zboží dorazí nebo ne) a zboží jsem nutně potřebovala - takže teď budu mít hromadu bublinkových obálek (časem je určitě upotřebím - momentálně jsem předzásobená tak na 2 roky).

příznivé ceny
    příznivá cena dopravy
    široký výběr zboží
    komunikace vázne
    člověk neví, kdy mu zboží dorazí

• cena nerozhoduje, pokud zboží nedodají a peníze z nich po obrovských obstrukcích vydolujete zpět až skoro po měsíci od objednávky.

Předem neplaťte a pokud mohu doporučit, tomuto obchodu se raději obloukem vyhněte. Ušetříte spoustu času, nervy a možná i peníze. "a vo tom to je"

• komunikace
    • spolehlivost

Objednala jsem zboží, poslali mi email, že zboží posílají na dobírku a přesto zboží více jak týden nedorazilo.

• nevím
    • nevím

Zboží jsem objednala, ale vůbec nedorazilo, přestože jsem dostala email, že přijde na dobírku!! Nic. Prosím o zprávu. Děkuji Blahnová

• pan vedoucí je neustále na dovolené a zaměstnanci nemůžou bez něj nic dělat.

Balík se prý ztratil na poště.Peníze více jak po měsíci nevráceny.Majitel nereaguje.

U takovýchto podezřelých obchodů příště jedině objednat zboží na dobírku. Pak se člověku nestane, že pošle peníze a zboží nemá.

• žádné pro není
    • - zboží nedorazilo
    • - radost se nekonala
    • - zcela laxní přístup

Někomu jsem připsala necelé 200,- na účet, čekala marně na zboží a říkala si, jak někdo kdo vede obchod, může být takhle nezodpovědný..

V případě změny skutečností tento komentář upravím.

• Cena, rychlost, super komunikace

Nakoupil sem za bezkonkurencni cenu, dorazilo v poradku a komunikace mne mile prekvapila. Nebyl problem zbozi pridat jeste, zmenit dopravu, takze mohu vrele doporucit!

• komunikace se zákazníkem

"Už" za týden po objednání a zaplacení objednávky se mi ozvali mailem, že moji objednávku změnili na" vyřizuje se" a od té doby uplynul další týden a stále se nic neděje. Nepřišel žádný mail s vysvětlením, proč to tak dlouho trvá, atd. Pochopím, že třeba musí zboží objednat od dodavatele, nebo cokoliv jiného, ale musí se mnou komunikovat, abych si nemyslela, že mi sebrali peníze a už nikdy nic nedostanu...

Určitě bych všem doporučila. Dobrá komunikace, rychlé vyřízení a produkty za dobrou cenu.

• Dobrý výběr a ceny
    • Vybrané zboží nebylo skladem
    • Neposlali zatím žádný daňový doklad
    • Komunikace trochu vázne

• vejky objem zboží

• Nákup v pohodlí domova,
    • žádné cestování, tahání s těžkým nákupem
    • zboží si nelze dobře prohlédnout