6 dní a stále nic nedorazilo...

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

u svítidel Paulmann (které máte v objednávce) je třeba počítat s termínem alespoň jeden týden, jak je uvedeno na e-shopu.
    Zboží objednáváme na základě objednávek přímo u výrobce, pokud nemáme skladem.
    Prosíme tedy ještě o trpělivost. Jakmile Paulmann doručí k nám, ihned posíláme k Vám!
    Děkujeme a přejeme krásný den!
    Tým AULIX

• Zboží jsem objednala a zaplatila před týdnem a ještě není ani na obzoru. Proto nedoporučuji.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

u každého produktu je uvedený termín dodání, který se podle výrobců liší.
    Dotazník z Heuréky chodí nezávisle na těchto termínech.
    Pokud jej obdržíte a zboží ještě nemáte, není třeba nic hodnotit (natož nedoporučovat náš obchod : )
    Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    AULIX

nesmyslný požadavek, asi to vymyslela EU

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

máte na mysli tyto recenze? Z našeho pohledu je to fajn věc, zákazníci nám mohou dát zpětnou vazbu. Těší nás nejen jejich spokojenost , ale zároveň jsme rádi, když se svěří i s nedostatky, které můžeme napravit, kterých bychom si možná bez jejich reakce ani nevšimli, a zbytečně by pak trápily i ostatní nakupující : )
    Hezký den přeje AULIX

• Rychle vyřízení objednávky a dodání zbozi.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojena, i když se v hodnocení asi jedna nula vytratila :) Pokud můžeme ještě něco zlepšit, dejte nám vědět. Krásný advent přeje AULIX

Zboží doposud nemám.

Dobrý den pane Novotný,
    29.9.2023 jsme Vás e-mailem informovali, že se Vámi objednané svítidlo bohužel již nevyrábí a nabídli Vám náhradu. Doposud nemáme odpověď, proto ani nemáte zboží : )
    Dejte nám prosím vědět - viz e-mail.
    Děkujeme. AULIX

• velmi komunikativní a vstřícný přístup

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

jsme rádi, že jste byla spokojená. Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme pěkný víkend!
    Váš AULIX

• Eshop AULIX lighting mne upozorňoval na stav objednávky ,kter á mi byla do týdne doručena. Velká spokojenost s komunikací i s dodanym zbožím. Děkuji

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za nádherné hodnocení, Vaše spokojenost nás těší a je naším motorem : )
    Krásný den přeje AULIX

Why is the survey sent when the goods are not even shipped yet? Doesn’t make sense at all. I cannot evaluate the experience e-cards I didn’t have any.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

vzhledem ke státním svátkům došlo k prodloužení dodacího termínu, avšak automatické odeslání dotazníku toto nebere v potaz. Hodnotit samozřejmě ještě není co, proto je lepší nereagovat (nebo reagovat až po dodání zboží). Hodnocení "10% - Nedoporučuje obchod" z tohoto důvodu pak vyzní zbytečně negativně : )
    Hezký den přeje Váš AULIX

Good morning,
    due to national holidays, the delivery date has been extended, but the automatic sending of the questionnaire does not take this into account. Of course, there is nothing to evaluate yet, so it is better not to react (or react only after the goods have been delivered). For this reason, the rating "10% - Does not recommend the store" sounds needlessly negative :)
    Have a nice day! Your AULIX Team

• výdej i iobchod je v podstatě v Praze

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za hodnocení, Vaše spokojenost nás těší!
    Váš AULIX

Proti jiným e-shopům bylo námi vybrané zboží za skvělou cenu. Dodací lhůta až neskutečně krátká. Celková spokojenost, bez výhrad.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

tak to jsme moc rádi, Vaše spokojenost a pochvala nás moc těší. Děkujeme za recenzi a přejeme krásný den!

• Ochota

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásné hodnocení, Vaše spokojenost nás velmi těší!
    Váš AULIX

• Velmi příjemná a profesionální manažerka

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásné hodnocení, je pro nás důležité, aby byli naši zákazníci spokojeni : )
    Pěkný den přeje AULIX

Při objednávce jsem mluvila se strašně milou a ochotnou paní, která mi pomohla objednávku zkompletovat a zkontrolovat zda mi ještě něco nechybí.
    Zboží přišlo dřív než jsem čekala.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásnou recenzi, která vždy potěší. Spokojení zákazníci jsou naším motorem : )
    V novém roce jen to dobré přeje tým AULIX

• Bohatý výběr LED světel
    • Nákres světla jako od konstruktéra
    • Na nákresu jsou všechny rozměry, které člověk potřebuje k instalaci, což u jiných obchodníků neexistuje a člověk se musí opakovaně dotazovat
    • Doporučí světlo podle objednaných parametrů
    • Nedodržují termín dodání, tzv. 1 týden od objednání

Obchod nabídne světlo podle zadaných parametrů a nabídka obsahuje všechny parametry. Bohužel termín dodání nedodrží možná proto že do termínu zasáhly svátky. Přesto obchod doporučuji kvůli ochotě personálu.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za kladné hodnocení, i když nebyl dodržen termín dodání. Jak jsem Vám psala, v předvánočním každoročním shonu vždy něco neklapne, tentokrát čekáme na zásilku od DPD, která měla být již dávno u nás.
    Děkujeme za pochopení a do nového roku Vám přejeme jen to dobré!
    Váš AULIX

Dobrý den. S objednávkovým systémem a celým vaším obchodem jsem velmi spokojena. Určitě si budu objednávat dále a všem vřele doporučuji. Moc děkuji za rychlé dodání, přeji prosperitu Vašemu obchodu a i nadále spokojené zákazníky. S pozdravy Archlebová.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásné hodnocení a pochvalu, které si velice vážíme, obzvláště v dnešní době.
    Jsme rádi, že jste byla spokojená, a i Vám přejeme jen to dobré!
    Krásný den - Váš AULIX

• spolehlivost
    • dobrá komunikace
    • bohužel dlouhá dodací lhůta - avizovaná - odvislá od dodavatele zboží

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojená. Nabízíme zboží od desítek různých výrobců, jejichž termín dodání se liší (od dnů do několika týdnů) a opravdu není v našich možnostech dodání urychlit. I tak věříme, že se Vám čekání vyplatilo a že máte ze svítidel radost : )
    Hezké léto přeje tým AULIX

Velmi rychlá reakce obchodu

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za krásnou recenzi, Vaše spokojenost nás těší!

• Rychlost velmi brilantní

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme, Vaše spokojenost nás těší!
    Hezký den přeje AULIX

Výborná komunikace, na každou moji prosbu o radu velmi rychlá reakce. Mohu jen doporučit!

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

tak to nás těší : ) Děkujeme za hezkou recenzi.
    Krásný den přeje AULIX

• na konkrétní produkt téměř nejnižší cena na trhu
    • slabá komunikace
    • e-shop ignoruje doručovací adresu
    • dlouhá doba expedice
    • matoucí stav objednávky v e-shopu

E-shop umožňuje zadat odlišnou fakturační a dodací adresu, ale objednávka je následně založena s doručením na fakturační adresu. Toho jsem si naštěstí všiml a obratem řešil po mailu a telefonu.
    Při pokusu o zaplacení objednávky kartou hlásila platební brána chybu - následující den jsem tedy dostal zálohovou fakturu, kterou jsem obratem zaplatil. Ještě týž den byla platba zaregistrována a dostal jsem e-mail, že objednávka byla vyřízena a předána dopravci. Doopravdy byla ale předána až o tři dny později - po telefonickém dotazu, kde se zásilka toulá, když v e-shopu je u objednávky stav "doručeno" a nic nepřišlo.
    Ve výsledku jsem sice objednávku dostal, ale příště bych se rozmýšlel, jestli zde objednat znovu.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že nakonec vše klaplo, i když se u Vaší objednávky objevily potíže.
    Ohledně nepropsání jiné doručovací adresy do objednávky a kolapsu platby jsme v našem systému nedohledali příčinu, ani zjevnou chybu. V ten den přicházely i další objednávky a platby zcela v pořádku.
    Prodlení se zásilkou bylo zapříčiněno nedostatkem pracovních sil ve skladu, ani nám se koronavirus bohužel nevyhnul.
    To jen tak na vysvětlenou, přijměte od nás omluvu za tyto nedokonalosti : )
    Krásný den a hlavně pevné zdraví přeje tým AULIX