nesmyslný požadavek, asi to vymyslela EU

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

máte na mysli tyto recenze? Z našeho pohledu je to fajn věc, zákazníci nám mohou dát zpětnou vazbu. Těší nás nejen jejich spokojenost , ale zároveň jsme rádi, když se svěří i s nedostatky, které můžeme napravit, kterých bychom si možná bez jejich reakce ani nevšimli, a zbytečně by pak trápily i ostatní nakupující : )
    Hezký den přeje AULIX

• Rychle vyřízení objednávky a dodání zbozi.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

jsme rádi, že jste byl/a s nákupem spokojena, i když se v hodnocení asi jedna nula vytratila :) Pokud můžeme ještě něco zlepšit, dejte nám vědět. Krásný advent přeje AULIX

• velmi komunikativní a vstřícný přístup

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

jsme rádi, že jste byla spokojená. Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme pěkný víkend!
    Váš AULIX

• Eshop AULIX lighting mne upozorňoval na stav objednávky ,kter á mi byla do týdne doručena. Velká spokojenost s komunikací i s dodanym zbožím. Děkuji

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za nádherné hodnocení, Vaše spokojenost nás těší a je naším motorem : )
    Krásný den přeje AULIX

• výdej i iobchod je v podstatě v Praze

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za hodnocení, Vaše spokojenost nás těší!
    Váš AULIX

Proti jiným e-shopům bylo námi vybrané zboží za skvělou cenu. Dodací lhůta až neskutečně krátká. Celková spokojenost, bez výhrad.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

tak to jsme moc rádi, Vaše spokojenost a pochvala nás moc těší. Děkujeme za recenzi a přejeme krásný den!

• Ochota

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásné hodnocení, Vaše spokojenost nás velmi těší!
    Váš AULIX

• Velmi příjemná a profesionální manažerka

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásné hodnocení, je pro nás důležité, aby byli naši zákazníci spokojeni : )
    Pěkný den přeje AULIX

Při objednávce jsem mluvila se strašně milou a ochotnou paní, která mi pomohla objednávku zkompletovat a zkontrolovat zda mi ještě něco nechybí.
    Zboží přišlo dřív než jsem čekala.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásnou recenzi, která vždy potěší. Spokojení zákazníci jsou naším motorem : )
    V novém roce jen to dobré přeje tým AULIX

• Bohatý výběr LED světel
    • Nákres světla jako od konstruktéra
    • Na nákresu jsou všechny rozměry, které člověk potřebuje k instalaci, což u jiných obchodníků neexistuje a člověk se musí opakovaně dotazovat
    • Doporučí světlo podle objednaných parametrů
    • Nedodržují termín dodání, tzv. 1 týden od objednání

Obchod nabídne světlo podle zadaných parametrů a nabídka obsahuje všechny parametry. Bohužel termín dodání nedodrží možná proto že do termínu zasáhly svátky. Přesto obchod doporučuji kvůli ochotě personálu.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za kladné hodnocení, i když nebyl dodržen termín dodání. Jak jsem Vám psala, v předvánočním každoročním shonu vždy něco neklapne, tentokrát čekáme na zásilku od DPD, která měla být již dávno u nás.
    Děkujeme za pochopení a do nového roku Vám přejeme jen to dobré!
    Váš AULIX

Dobrý den. S objednávkovým systémem a celým vaším obchodem jsem velmi spokojena. Určitě si budu objednávat dále a všem vřele doporučuji. Moc děkuji za rychlé dodání, přeji prosperitu Vašemu obchodu a i nadále spokojené zákazníky. S pozdravy Archlebová.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásné hodnocení a pochvalu, které si velice vážíme, obzvláště v dnešní době.
    Jsme rádi, že jste byla spokojená, a i Vám přejeme jen to dobré!
    Krásný den - Váš AULIX

• spolehlivost
    • dobrá komunikace
    • bohužel dlouhá dodací lhůta - avizovaná - odvislá od dodavatele zboží

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojená. Nabízíme zboží od desítek různých výrobců, jejichž termín dodání se liší (od dnů do několika týdnů) a opravdu není v našich možnostech dodání urychlit. I tak věříme, že se Vám čekání vyplatilo a že máte ze svítidel radost : )
    Hezké léto přeje tým AULIX

Velmi rychlá reakce obchodu

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za krásnou recenzi, Vaše spokojenost nás těší!

• Rychlost velmi brilantní

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme, Vaše spokojenost nás těší!
    Hezký den přeje AULIX

Výborná komunikace, na každou moji prosbu o radu velmi rychlá reakce. Mohu jen doporučit!

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

tak to nás těší : ) Děkujeme za hezkou recenzi.
    Krásný den přeje AULIX

• na konkrétní produkt téměř nejnižší cena na trhu
    • slabá komunikace
    • e-shop ignoruje doručovací adresu
    • dlouhá doba expedice
    • matoucí stav objednávky v e-shopu

E-shop umožňuje zadat odlišnou fakturační a dodací adresu, ale objednávka je následně založena s doručením na fakturační adresu. Toho jsem si naštěstí všiml a obratem řešil po mailu a telefonu.
    Při pokusu o zaplacení objednávky kartou hlásila platební brána chybu - následující den jsem tedy dostal zálohovou fakturu, kterou jsem obratem zaplatil. Ještě týž den byla platba zaregistrována a dostal jsem e-mail, že objednávka byla vyřízena a předána dopravci. Doopravdy byla ale předána až o tři dny později - po telefonickém dotazu, kde se zásilka toulá, když v e-shopu je u objednávky stav "doručeno" a nic nepřišlo.
    Ve výsledku jsem sice objednávku dostal, ale příště bych se rozmýšlel, jestli zde objednat znovu.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že nakonec vše klaplo, i když se u Vaší objednávky objevily potíže.
    Ohledně nepropsání jiné doručovací adresy do objednávky a kolapsu platby jsme v našem systému nedohledali příčinu, ani zjevnou chybu. V ten den přicházely i další objednávky a platby zcela v pořádku.
    Prodlení se zásilkou bylo zapříčiněno nedostatkem pracovních sil ve skladu, ani nám se koronavirus bohužel nevyhnul.
    To jen tak na vysvětlenou, přijměte od nás omluvu za tyto nedokonalosti : )
    Krásný den a hlavně pevné zdraví přeje tým AULIX

• Ochota poradit elktirickému analfabetovi, jako jsem já.

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za krásnou recenzi, Vaše spokojenost nás moc těší!
    Krásné svátky a pevné zdraví přeje AULIX

Nakupuji po několikáté a absolutní spokojenost

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

tak to je několikanásobná radost i pro nás : ) Vaše spokojenost nás těší a moc děkujeme, že se o ni podělíte tuto cestou i s ostatními.
    Přejeme hezký den!
    Tým AULIX

Rychlá reakce

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

Skvělé, děkujeme za recenzi, vaše spokojenost nás těší!

• Ochota vyhovět požadavku

Reakce obchodu AULIX lighting - eshop

moc děkujeme za hodnocení, vážíme si toho a jsme rádi za Vaši spokojenost!

Hezký den přeje

tým AULIX