v pořádku

• Široký sortiment
    • Rozumné ceny
    • Rychlost expedice zboží
    • Uvítal bych více možností přepravy - balíkové služby České pošty jsou strašné :(

Široký sortiment, dobré ceny.

Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a těší nás, že jste byl spokojen s nabídkou zboží a rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Mrzí nás špatná zkušenost s dopravcem a budeme pracovat na rozšíření možností přepravy u daného sortimentu. Vaše podněty jsou pro nás velice cenné a budeme se snažit je co nejlépe zohlednit. Děkujeme za Vaši důvěru a podporu!

Tým Obaleno.cz

Velmi rychlí a vstřícní. Potřebovali jsme upřesnit údaje ve faktuře a paní fakturantka zareagovala obratem.

Vážený zákazníku,

moc děkujeme za Vaši pozitivní referenci a těší nás, že jsme mohli být nápomocni.
    Moc si toho vážíme a jsme moc rádi, že jste byl spokojen.
    Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.

Tým Obaleno.cz

• Dobrá komunikace se zákazníkem, docela rychlé doručení
    • Na fotce není vidět kvalita krabic.

Měli den zpoždění s odesláním, ale poslali mi mail, byť jsem na zboží nechvátal, vážím si toho. Pouhé dva řádky, ale ihned je vidět přístup.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a za Váš podnět ke zlepšení fotek krabic. V následujících dnech rozšíříme produktové fotografie krabic o detailní záběry.

tým Obaleno.cz

• Opět luxus

Dobrý den, Vladimíre,

mnohokrát děkujeme za Vaši velice pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme a jsme moc rádi, že jste byl spokojen.
    Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.

Tým Obaleno.cz

• Šetří pár korun a díky tomu bylo dodaní od PPL bez předchozí avizace
    • Balení bylo ledabyle omotáno folii, takže karton došel pomačkaný

Vážený zákazníku,

mrzí nás že jste zásilku obdržel v poškozeném obalu. V takovém případě zákazníkům doporučujeme zásilku nepřebírat a následně bychom věc vyřešili přímo s přepravcem. Také nás mrzí, že nedošlo ke kontaktu ze strany PPL ohledně času doručení. Není to však tím, že bychom se na této službě snažili ušetřit, ale tím, že se ve Vašem případě jednalo o doručení zásilky do firmy, kde se předpokládá, že v obvyklých pracovních hodinách bude personál na pracovišti, a tím pádem PPL firmu předem kontaktovat vždy nemusí. Chápeme ale, že ne ve všech firmách toto platí a informace o času doručení by se hodila. Pokusíme se věc ve spolupráci s PPL napravit.

Omlouváme se Vám za způsobené komplikace.

• Vše v pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout rychlý a efektivní servis.

rychlé spolehlivé dodání. Skvělá spolupráce

Vážený zákazníku,

Budeme se těšit na další vaši objednávku.

Tým Obaleno.cz

• Fólie byly pevné, rychlé doručení, kvalitně zabalené

Ochotni skvělý a zboží kvalitní, jen pobočka pro dopravu nebyla spolehlivá.

Vážený zákaznice,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a jsme potěšeni, že jste byla spokojena s rychlým doručením a kvalitním zabalením. Mrzí nás však, že doprava nebyla spolehlivá. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které to mohlo způsobit a věříme, že se to nebude příště opakovat. Těšíme se na další spolupráci.

• spolehlivé, rychlé

Vážený zákazníku,

Budeme se těšit na další vaši objednávku.

Tým Obaleno.cz

Výborná komunikace, rychlá objednávka, maximální spokojenost, díky :-)

Reakce obchodu Obaleno

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s naší komunikací a rychlým zpracováním objednávky. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Budeme se těšit na další spolupráci.

Tým Obaleno.cz

• .Objednal jsem jen 100m, ale přesto má veký průměr který nevejde do plastového držáku s řezačkou

Reakce obchodu Obaleno

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za problémy s dodaným produktem. Pokud potřebujete produkt reklamovat, neváhejte se na nás obrátit. Rádi uděláme vše pro to, abyste byl spokojen.

vše ok

Reakce obchodu Obaleno

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a jsme rádi, že vyřízení objednávky proběhlo k Vaší spokojenosti.

• Rychle dodáno

Vše O.K.

Vážený zákazníku,

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na další objednávku.

Tým Obaleno.cz

• Velký výběr produktu,našel sem co sem scháněl.

Reakce obchodu Obaleno

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste našel to, co jste hledal. Pokud byste potřeboval další zboží z našeho sortimentu, neváhejte se na nás obrátit. Budeme se těšit.

• Rychle vyřízení objednávky

Vše v naprostém pořádku

Vážený zákazníku,

velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Je pro nás velkou radostí slyšet, že jste s našimi službami a produkty spokojen.

Přejeme Vám krásný den a děkujeme za Vaši důvěru.

Vážený zákazníku,

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás těší Vaše spokojenost s vyřízením objednávky.
    Budeme se těšit na další objednávku.