Rychle dodani…neni co vytknout

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi na naše rychlé dodání a za to, že jste s našimi službami plně spokojen. Vaše spokojenost je pro nás hlavní prioritou. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo potřeby, jsme tu vždy pro Vás. Těšíme se na Vaši příští objednávku!

spokojenost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste spokojen s našimi produkty i službami. Pro nás je důležité, aby každý aspekt vyřízení Vaší objednávky byl na vysoké úrovni. Pokud budete mít jakékoli otázky nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na Vaši další návštěvu!

Spolehlivost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení naší spolehlivosti. Pro nás je důležité, aby každá Vaše zkušenost byla pozitivní a bezproblémová. Jsme zde pro Vás a těšíme se na Vaši příští návštěvu!

Skvělý

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za Vaše příznivé hodnocení! Těší nás, že jste spokojená. Na shledanou u Vašeho dalšího nákupu!

Tým Obaleno.cz

Maximální spokojenost, kupují opakovaně, super

Vážená zákaznice,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za Vaši loajalitu!

Máme radost, že jste s námi maximálně spokojena a že nás navštěvujete opakovaně. Vaše hodnocení nás motivuje dále se zlepšovat! Těšíme se na Vaši příští návštěvu a přejeme Vám spoustu dalších příjemných zážitků s našimi produkty a službami :-)

Tým Obaleno.cz

Přesměrovala sem balík na druhý den,že jsem byla v práci a on vám asi odešel zpátky omlouvám se
    moc mi to s těmi novými technologiemi nejde,prosím jde to poslat znovu ?aby mě to pak nepřišlo 2krat používám jen vaší fólií jsem moc spokojená i proto ,že je to český výrobek a doporučila jsem ho celé rodině Vaníčková

Vážená zákaznice,

zkoušeli jsme se Vám dovolat, ale bez úspěchu. Pokud máte o objednávku stále zájem, prosím ozvěte se nám.

Hezký den.
    Tým Obaleno.cz

rychlé dodání, vše v pořádku

Vážený zákazníku

Děkujeme Vám za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlostí dodání a že vše bylo v pořádku. Pro nás je důležité, aby každý aspekt Vašeho nákupu byl hladký a bezproblémový. Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo přání, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši další objednávku!

• Krása stíhá nádheru
    • 0

Reakce obchodu Obaleno

Moc děkujeme za Vaši poetickou recenzi! Jsme nesmírně potěšeni, že naše produkty a služby ve Vás vyvolaly tak krásné dojmy. Těšíme se na Vaši další návštěvu u nás!

Tým Obaleno.cz

super obchod doporučuji :)

Reakce obchodu Obaleno

Děkujeme Vám za Vaši super recenzi a doporučení! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s naším obchodem. Těšíme se na Vaši příští návštěvu. :)

jsem naprosto spokojená

Vážená zákaznice,

velice děkujeme za Vaši recenzi a jsem rádi, že jste s námi naprosto spokojená. Pokud byste měla jakékoli dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Těšíme se na Vaši příští objednávku!

Tým Obaleno.cz

Bezproblémová komunikace, vstřícnost a rychlost .

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši příjemnou recenzi! Jsme nadšení, že jste byl spokojen s naší komunikací, vstřícností a rychlostí. Pro nás je důležité, aby každá Vaše zkušenost s námi byla co nejpříjemnější. Pokud budete potřebovat cokoliv dalšího, jsme tu pro Vás. Těšíme se na Vaši příští objednávku nebo dotaz!

Rychlé dodání

Reakce obchodu Obaleno

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi na rychlé dodání! Jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání, a že vaše zkušenost byla pozitivní. Pokud budete potřebovat cokoliv dalšího, nebo máte jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Těšíme se na Vaši další objednávku!

Super

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš superlativ při hodnocení Vaší zkušenosti s našimi produkty a službami a těšíme se na naši další spolupráci ;-)

Dobrý naákup

Vážený zákazníku,

děkujeme vám za vaše pozitivní hodnocení!

Jsme opravdu rádi, že jste byli spokojeni s vaším nákupem.
    Pokud máte jakékoli další připomínky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na vaši příští návštěvu!

Tým Obaleno.cz

• Order processing and delivery was extremely fast
    • Best price on marker

Dear customer,

thank you very much for your positive feedback. We look forward to our future cooperation.

Team Obaleno.cz

• Bezproblémový nákup

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi.

Tým Obaleno.cz

• Rychost vyřízení. vše ok.

• Levné zboží
    • Rychlé odeslání

Tým Obaleno.cz

vše co jsem objednal mi došlo v pořádku, rozumná cena

Reakce obchodu Obaleno

mnohokrát děkujeme za udělení Vaší reference.