• Bez jakéhokoli problému
    • Velký výběr
    • Drahá doprava pro jednotlivce, co si chce koupit pár věcí...

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení. U menších balíčků jsme schopní dopravu snížit. Bohužel Váš balíček byl již větší (11 kanystrů + další drobnosti), balík měl cca 4,5 kg. U takových zásilek je cena 175,00 Kč bez DPH pevně daná spediční službou a bohužel ji nemůžeme snížit.

rychlé dodání

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za milé hodnocení, snažíme se, aby zákazníci objednané zboží obdrželi, co nejrychleji od objednání.

Rychlý a spolehlivý obchod.

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme za milé hodnocení, těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další objednávku.

Rychlost

• doporučuji

Výborná komunikace, rychlé vyřízení.

spolehlivost

• Výhodná cena

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

Vše v pořádku vč. telefonické podpoey.

• Ochota,komunikace,rychlost vyřízení objednávky
    • Neni

• velký výběr

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

• rychlé a příjemné jednamí

• RYCHLOST, SORTIMENT

rychlé dodání

Rychlost, spolehlivost.

Vše ok

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

Škoda že jsem si nemohla vybrat barvu, chtěla jsem modrou

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

děkujeme Vám za hodnocení. Pro příště prosíme požadavek na barevné provedení zadat do poznámky, případně můžete zavolat či napsat email. Bez toho bohužel nemůžeme zaručit, že se trefíme do Vašich preferencí.

• nejvýhodnější nabídka

nevím

• Lehce jej jde najít.
    • Složitější přístup do prodejny

Pro jednotlivého zákazníka zejména vyššího věku je vzhledem k technickému, špatně fungujícímu zabezpečení,značně obtížné se do prodejny dostat. A to bylo docela dobré počasí.

Reakce obchodu OBAL CENTRUM s.r.o.

mrzí nás, že pro Vás bylo obtížné se k nám dostat. Naše firma nedisponuje klasickou prodejnou. Klienti si mohou zboží objednat a poté u nás ve skladu vyzvednout. Proto je potřeba nejdříve na obchodním oddělení vyzvednout dokumenty a poté o cca o 100 m vedle zboží vyzvednout ze skladu. Vše máme označeno cedulemi s popisky. Věříme, že Vaše příští návštěva pro Vás bude již příjemnější.

výhoda osobní odběr

• Cena,rychlost