• Poslali mi i ochutnávku navíc
    • Nejlepší oříškové másla

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a vážíme si Vaší spokojenosti! Určitě zkuste i další naše másla!

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste byli spokojeni :)

kvalitní a chutné výrobky, již jsem v minulosti objednávala a zase objednám.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a Vaši stálou přízeň. Jsme rádi, že jste byli spokojeni :)

• Fantastická ořechová másla
    • Drahé poštovné
    • Žádné poštovné zdarma při větší objednávce (nebo hodně vysoký limit)
    • Nemožnost platit kartou

To poštovné a nutnost platit převodem jsou trochu otrava, ale ty produkty za to stojí.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsem rádi, že jste s produkty spokojeni. Na nových metodách platby už usilovně pracujeme a věříme, že je brzy budeme moct spustit.

• Rychlé odeslání
    • Produkty vhodné i pro ženy s gestačním diabetem
    • chutné produkty :)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsem rádi, že jste byli spokojeni. Určitě zkuste i naše další vynikající a zdravé produkty bez cukru, přidaného oleje a umělých sladidel. Držím palce!

• Skvělé produkty - nápadité a vynikající
    • Velmi vstřícný přístup

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a moc si vážíme Vaší spokojenosti! Určitě zkuste i další naše produkty.

• kvalitní produkty
    • skvělé ceny

Nakupuji pravidelně a vždy jsem maximálně spokojen. Cena je s ohledem na vysokou kvalitnu skvělá.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a jsem rádi, že jste byli spokojeni :) Určitě neváhejte znovu u nás objednat.

• Když dojde výrobek,nebo gramáž másla,kterou jste si přáli, vždy okamžitě volají(žádné dopisování přes meily)a radí se s vámi.Chování k zákazníkovi prostě Top!U mnoha obchodů stále ještě vzácnost.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a vážíme si Vaší spokojenosti :)

Rýchle dodanie vždy bez problémov
    Sj dobrá komunikácia

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a vážíme si Vaší spokojenosti :) Určitě Vás rádi potěšíme našimi výrobky i příště!

Rychlé dodání, výborná komunikace.

• Rychle vybavenie
    • Výborná komunikácia
    • Kvalitné produkty

Veľmi príjemná, profesionálna komunikácia. Rýchle vybavenie objednávky. Rada nakúpim aj nabudúce

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a vážíme si Vaší pochvaly. Určitě Vás rádi potěšíme našimi výrobky i příště!

• Jsem vždy spokojená.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc náš těší Vaše spokojenost, budem rádi, když u nás opět nakoupíte.

• Vynikajcí chuť!

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc náš těší Vaše spokojenost, budeme rádi, když u nás opět nakoupíte. Určitě zkuste všechna naše másla, žádné Vás 100% nezklame :)

• Rychlost, komunikace, kvalita zboží, řešení reklamace.
    • Objednali jsme si dárkovou sadu, mysleli jsme, že bude lépe zabalená...

Nákup doporučuji, určitě nakoupíme i v budoucnu.

Reakce obchodu Nutspread

Výborná komunikace, rychlé dodání, přehledný eshop.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za objednávku a moc si vážíme Vaší spokojenosti!

Doposud byla spokojenost. Tentokrát jsem velmi zklamaná, protože zboží mělo být vánočním dárkem. Balíček jsem neotevřela hned, ale až při přebalení do dárkového balení. Bohužel, netěsnící víčka vykonala své. Obchod se sice hned omluvil, jenže v dané situaci to moc nepomohlo. Mrzí mě to, protože v blízkosti bydliště nemám jinou možnost doručení, než balíčkem.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, velice nás mrzí, že másla nedorazila zcela v pořádku. Za komplikace se omlouváme a věříme, že zaslaná kompenzace Vám alespoň trochu spravila chuť. Též věříme, že tato zkušenost s naším e-shopem byla naprosto ojedinělá a že nám zachováte svoji přízeň.

Obchod, výrobky-kešu másla, doprava, cena... hodnotím na výbornou.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi a vážíme si Vaší spokojenosti :)

• Ryvhlost
    • Perfektne výrobky

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za pěkné hodnocení, určitě zkuste i další naše másla!

• Rychlé dodáno, perfektně zabaleno, naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za pěkné hodnocení a přejeme krásné Vánoce!

• Kvalita
    • Obdobné výrobky v podstatě jinde neseženete

Nakupuji opakovaně a vždy jsem byla spokojena. Čistá ořechová másla bez cukrů, palmáče, maltitolu apod., a to v obrovském výběru za slušné ceny. Jedinečné kombinace, které jinde neseženete. Skutečně doporučuji:)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za pěkné hodnocení a přejeme krásné Vánoce!