Výborná komunikace s prodávajícím. Másla jsou výborná.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za milou recenzi a jsme rádi, že Vám od nás chutná! Určitě zkuste další druhy našich másel, věříme, že žádné nezklame :)

• Dostala jsem k me objednávce super dáreček moc me to potěšilo ❤️ Jsem spokojená děkuji a doporučuji ❤️

Reakce obchodu Nutspread

Nejlepsi oriskova masla na trhu a bezkonkurencni servis, jako vzdy spokojenost. :]

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi, určitě Vám rádi příště opět pošleme :)

• Kvalitní zboží. Velký výběr.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi, určitě Vám rádi příště opět pošleme :)

Máslíčka nakupujeme pravidelně, jsme velmi spokojené s kvalitou, rychlostí doručení, se vším. Každé ráno nám zpříjemňují den :-)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi a vážíme si Vaší pochvaly. Jsme moc rádi, že Vám chutná a máte díky nám den krásnější :)

• chuťově výborná oříšková másla
    • za mě super konzistence (lehce tekoucí, mnohem lepší než ta tuhá másla)
    • velké množství příchutí včetně novinek a limitovaných edicí
    • dobrá cena
    • vždy rychlé odeslání objednávky
    • za mě top jsou crunchy másla
    • často mě zlobí vybírání pobočky Zásilkovny (např. v Chrome, ale nejenom) - načítají se mi všechny pobočky ze všech států pod sebe bez možnosti vyhledávání, takže je nemožné najít Zásilkovnu kterou potřebuju (jsou jich tam stovky pod sebou)

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi a vážíme si Vaší pochvaly. Na pobočky se podíváme.

• Zlodějský e-shop

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, zboží bylo uhrazeno a objednávka odeslána. Paní asi potřebuje odbornou pomoc, když mu potřebu psát naprosto nesmyslné komentáře.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

vše ok

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme a jsme rádi, že Vám od nás chutná. Těšíme se na Vaši další objednávku :)

• Výborná kvalita výrobků. Velký výběr různých druhů másel.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme a jsme rádi, že Vám od nás chutná. Určitě zkuste i naše další másla!

Najlepšie orechové maslá

• Rychlé doručení
    • Výborne jejich másla kupují dlouho na e-shopu ***konkurenční obchod***
    • Poslali mi jiné máslo než jsem chtěla ale chuťově dobré majitelka se snažila a byla docela ochotná přistoupit na reklamaci
    • Máslo výborně ale e-shop jako e-shop nic moc raději budu jejich másla kupovat jinde

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Máslo bylo určitě dle objednávky, jak vyplynulo z komunikace, ale důležité je, že jste byla spokojená. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• Vynikající chuť, objednám určitě znovu

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme, těšíme se na Vaši další objednávku :)

S Nutspred jsem velmi spokojená, jejich másla jsou prostě geniální - podle mě na trhu není nic lepšího. Nakupuji již x let. Líbí se mi, že jsou všechna másla bez přidaných nesmyslů navíc - jen čisté ořechy a velké kousky v crunchy variantách.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení a moc si vážíme Vaší věrnosti! Těšíme se na Vaši další objednávku :)

Obchod ná výborné artikly,jsou dražší,

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za recenzi, jsme rádi, že u nás nakupujete :)

• kvalita, dobrota, rychlost, ochota :-)
    • žádná se zatím nevyskytla

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za recenzi a rádi Vám krémy opět příště dodáme :)

Chutné máslo, rychlé dodání

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení, budeme moc rádi, když u nás opět nakoupíte. Určitě zkuste i další naše másla :)

Kvalita a rychlé jednání

Reakce obchodu Nutspread

Nakupuji již od úplného začátku vzniku obchodu a doposud jsem neobjevila lepší výrobky.

Reakce obchodu Nutspread

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení, budeme moc rádi, když u nás opět nakoupíte :) Moc si vážíme Vaší loajality!

Zboží bylo dobře zabaleno.Kvalita a chuť je výborná. Dodání rychlé.