• kvalitní výrobek, rychlé dodání
    • nevím

Dobrý večer,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena a přejeme mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

• Mám jen jednu připomínku. Udával jsem jinou fakturační a jinou dodací adresu, to bylo v pořádku, ale mobilní číslo na doručovatelskou adresu se změnilo na číslo uvedené u fakturační adresy. Pak se stalo, že mi přepravce volal a já ho čekal a on čekal před barákem o 160km jinde. :D

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a mrzí nás toto nedorozumění. Nicméně zkontrolovali jsme zadání Vaší objednávky a přepravci jsme předali správně údaje a kontakty, které jste nám zadal: totiž u fakturační i dodací adresy jste uvedl stejné telefonní číslo.
    Každopádně jsme moc rádi, že Vám byla zásilka v pořádku doručena a přejeme mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO, Váš TojiroTeam :-)

• nákup úplně v klidu

jsem velmi spokojený.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu, moc nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen.
    Přejeme hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO, Váš TojiroTeam :-)

• Velký výběr, včetně dárkových balení.
    • Následný servis - broušení.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Pevně věříme, že nože TOJIRO budou Vašimi nepostradatelnými a velmi užitečnými pomocníky při vaření.
    Hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO, přeje Váš TojiroTeam :-)

• Komunikativnost se zákazníkem

Kdo chcete kvalitu tak do toho

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Těší nás, že jste byl s nákup u nás spokojen.
    Hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO, přeje Váš TojiroTeam :-)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Opravdu hodně rychlá dodávka zboží. Ani ne 24hodin. Byl jsem mile překvapen.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen a děkujeme za Vaši zprávu.
    Pevně věříme, že s noži TOJIRO budete spokojen a přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s nimi.
    Váš TojiroTeam :-)

• Výborná komunikace a velmi kvalitní zboží.
    • Arogantní a samolibý dopravce PPL. Což není vaše chyba ale také negativně ovlivňuje obchod.

Obchod pro ty co vyžadují kvalitu bez kompromisů.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byl spkojen a zároveň nás velice mrzí Vaše zkušenost s externím přepravcem. Děkujeme za Váš podnět, situaci budeme dále řešit.
    V tuto chvíli nám dovolte Vám popřát hezký den a mnoho spokojenosti a kulinářských úspěchů s noži TOJIRO.
    Váš TojiroTeam

• Prodává a nabízí kvalitní zboží
    • Vyšší cena ale snad úměrná kvalitě to zatím nemohu posoudit.

Kdo má rád kvalitní zboží a dobrou značku tak si přijde na své.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Těší nás, že jste s nákupem u nás byl spokojen a pevně věříme, že se nože TOJIRO stanou Vašimi užitečnými a nepostradatelnými pomocníky ve Vaší kuchyni.

Hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    přeje Váš TojiroTeam

• Rýchle jednanie

Doporučujem u vás nakupovať Ga

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za doporučení a jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen.
    Přejeme mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO :-)
    Váš TOJIRO tým.

• spolehlivost

Náhoda

• Komunikace a velmi rychle doruceni

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a přejeme mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO.
    Váš tým TOJIRO

• Nabízí nádherné zboží.

Zde by měl nakupovat každý kulinářský fajnšmekr!

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen.
    Přejeme hezký zbytek dne a jak jinak než mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO :-)
    Váš tým Tojiro

• Profi nože,co se jinde jen tak neseženou.
    • Nevim,asi nic.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen.
    Hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO přeje
    tým TOJIRO CZ (noze-tojiro.cz)

Naprosto v pořádku.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, rádi slyšíme, že vše proběhlo v pořádku a byla jste s nákupem u nás spokojená.
    Přejeme hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO ;-)
    Váš tým TOJIRO CZ (noze-tojiro.cz)

• Vše super spokojenost tak by to v dnešní době mělo fungovat
    • Nejsou

Spokojenost na všech frontác,tak by to v dnešní době mělo fungovat

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu, jsme rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojený.
    Přejeme hezký den a mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO ;-)
    Váš tým TOJIRO CZ (noze-tojiro.cz)