Nože zřejmě ukoncily svou cinnost, web nefunguje, telefon nezvedaji a peníze za objednavku mi zapřeli. Takto se nechovají ani v africkém online shopu s teplou vodou.

• Jednoznačně způsob dopravy. Vybral jsem Českou poštou a balík nejen že
    nepřišel, nedostal jsem ani oznámení do schránky, ani sms, nic.
    Objednávku jsem zrušil a kde se zboží toulá nevim.
    Obchodu bych doporučil třeba Zásilkovnu, ta funguje naprosto bez problémů.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    moc Vám děkujeme a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás. Doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,
    Je dost nepříjemné, že nám dáváte takovéto hodnocení, které zásadně ovlivní náš průměr. My dáváme na výběr z několika dopravců a s dodáním objednávky my nemůžeme nic dělat. Je to prostě o lidech, kteří Vám mají zboží doručit ve Vašem regionu. Možná by bylo na místě spíše si na dotyčného řidiče stěžovat u společnosti pro kterou pracuje. My se vždy snažíme expedovat objednávky následující pracovní den po jejich přijetí.
    Budeme Vám velice vděčni, pokud své hodnocení přehodnotíte.
    Váš TOJIROteam.

• Dodany nuz neni original!!!!! Je to smejd z Ciny!!!!

Reakce obchodu Nože Tojiro

Vážený zákazníku, Vaše recenze nás samozřejmě netěší. Vybral jste si nůž v ekonomické variantě a zřejmě jste očekával, že obdržíte "Bentley" za cenu "Dacia". Váš nůž má skvělé vlastnosti v řezivosti a jeho ekonomické ceny bylo dosaženo nižší spotřebou materiálu. Zajímavé je, že většina zákazníků je s tímto nožem spokojena. Připomínáme, že jste měl zákonnou možnost vrátit nepoužité zboží ve lhůtě 14 dní dle zákona. Na našem webu ostatně o tomto v obchodních podmínkách informujeme a s tímto jste se při objednávce musel seznámit. S pozdravem TOJIROteam.

Nůž Tojiro je plechový nůž.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Vážený zákazníku, Vaše recenze nás samozřejmě netěší. Vybral jste si nůž v ekonomické variantě, získal na něj slevu a zřejmě jste očekával, že obdržíte "Bentley" za cenu "Dacia". Váš nůž má skvělé vlastnosti v řezivosti a jeho ekonomické ceny bylo dosaženo nižší spotřebou materiálu než je tomu například u nožů typu DEBA. Zajímavé je, že naprostá většina zákazníků je i s tímto nožem spokojena. Pokud tedy nejste pouze zástupce některého z konkurentů, který chtěl záměrně svou recenzí ovlivnit ostatní klienty a "očernit" nás, tak připomínáme, že jste měl zákonnou možnost vrátit nepoužité zboží ve lhůtě 14 dní dle zákona. Na našem webu ostatně o tomto v obchodních podmínkách informujeme a s tímto jste se při objednávce musel seznámit. Pevně věříme, protože jste 1 nespokojený ze 100 spokojených zákazníků, že Vaše negativní recenze naše klienty neodradí. S pozdravem TOJIROteam.

zboží ( brousek) dorazilo poškozené, byť na funkci nemá vliv a zboží jsem si ponechal, po zavolání do firmy ochotný pán hovořil o kompenzaci,po 14 dnech byla kompenzace zapomenutá a zřejmě má Tohoto pocit, že je vše v pořádku

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, velmi nás mrzí tato Vaše zkušenost. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, budeme Vás kontaktovat, abychom tuto situaci mohli dořešit k Vaší spokojenosti. Váš TOJIROteam
    12.06.2017 Znovu dobrý den, pokud víme, tak Vám byla poskytnuta kompenzace s Vaším příslibem odstranění této negativní reakce, která rozhodně nebyla způsobena přímo námi. Jak je ale vidět, tak jste se rozhodl si kompenzaci ponechat, ale reakci nám zanechal taktéž. Děkujeme Vám a přejeme hodně úspěchů.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.