• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 2 týdny

Výborná domluva , kvalitní nože, obchod všem doporučuji.

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 1 měsícem

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalitní zboží
  • nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 1 měsícem

• Možnost dokoupit službu "nadstandardní dobroušení".

• Rychlé dodání ,kvalitní zboží obchod doporučuji
    • žádné

Výborná domluva ,super jednání kvalitní obchod.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás. Doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,

• Kvalitní nože
    • Výborná komunikace se zákazníkem
    • Velká ochota ze strany obchodu

Těšíme se na další nákup :)

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi. Jsme moc rádi, že jste zvolila ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojena. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 5 měsíci

Dodany nuz neni original!!!!! Je to smejd z Ciny!!!!

Reakce obchodu Nože Tojiro

Vážený zákazníku, Vaše recenze nás samozřejmě netěší. Vybral jste si nůž v ekonomické variantě a zřejmě jste očekával, že obdržíte "Bentley" za cenu "Dacia". Váš nůž má skvělé vlastnosti v řezivosti a jeho ekonomické ceny bylo dosaženo nižší spotřebou materiálu. Zajímavé je, že většina zákazníků je s tímto nožem spokojena. Připomínáme, že jste měl zákonnou možnost vrátit nepoužité zboží ve lhůtě 14 dní dle zákona. Na našem webu ostatně o tomto v obchodních podmínkách informujeme a s tímto jste se při objednávce musel seznámit. S pozdravem TOJIROteam.

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 4 měsíci

• obchod by som odporučil, vyšli mi vo všetkom v ústrety

• široký sortiment
    • kvalitní zboží
    • rychlé dodání a vyřízení objednávky

Dlouho jsem vybíral vhodný kuchyňský nůž, v tomto obchodě je opravdu z čeho vybírat, určitě jsem zde nenakupoval naposledy.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste zvolil(-a) ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen(-a). Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO.

• Rychlé dodání objednávky

• Dodanie na Slovensko v priebehu 2 dní

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 5 měsíci

• obratem vyřízená objednávka, druhý den obdržení zboží

rychlost

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 6 měsíci

.... Takhle hladce to má jít - být. Děkuji M.T.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů,

• Rychlost, výborná komunikace

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,

spokojenost,vše v pořádku.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Ceníme si toho a přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 7 měsíci

• Velmi vstřícné jednání.

Vstřícné jednání, dohoda o osobním předání.
    Drobný dárek k zboží.

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 7 měsíci

• zboží přišlo včas a v pořádku, dokonce jsme dostali dárek v podobě brousku na nože Doporučuji

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 8 měsíci

Obchod nabízí produkty za solidní ceny.
    Bezchybná komunikace se zákazníkem.
    Rychlé vyřízení objednávky.

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 8 měsíci

• Rychlost, k noži dodány informace o péčí a broušení.

Velice vstřícní, příkladná komunikace

• nakoupil v obchodě Nože Tojiro před 9 měsíci

První obchod s firmou a příjemná zkušenost. OK