• zboží přišlo včas a v pořádku, dokonce jsme dostali dárek v podobě brousku na nože Doporučuji

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojen. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

• Obchod nabízí produkty za solidní ceny.
    Bezchybná komunikace se zákazníkem.
    Rychlé vyřízení objednávky.

Váš TojiroTeam :-)

• Rychlost, k noži dodány informace o péčí a broušení.

Velice vstřícní, příkladná komunikace

Váš TojiroTeam :-)

První obchod s firmou a příjemná zkušenost. OK

Váš TojiroTeam :-)

• skvělá a rychlá komunikace
    • osobní přístup
    • velmi rychlé dodání

Postoj obchodu k zákazníkům je nadstandartní! S přístupem ze strany obchodu jsem velmi spokojena, výborné služby! Zboží mi bylo doručeno tentýž den, co jsem si ho objednala.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolila ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojena. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,

Pěkné a kvalitní nože.

• přehlednost , cena

Byl jsem spokojen s nákupem

• v pohodě z domova

Váš TojiroTeam :-)

Přehledné stránky, kvalitní zboží. Rychlé doručení.

Váš TojiroTeam :-)

Potesily nas i darecky k nakupu :)

• Bezproblémová komunikace
    • Rychlá dodávka

Přehlednost, kvalita zboží

Váš TojiroTeam :-)

Nůž Tojiro je plechový nůž.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Vážený zákazníku, Vaše recenze nás samozřejmě netěší. Vybral jste si nůž v ekonomické variantě, získal na něj slevu a zřejmě jste očekával, že obdržíte "Bentley" za cenu "Dacia". Váš nůž má skvělé vlastnosti v řezivosti a jeho ekonomické ceny bylo dosaženo nižší spotřebou materiálu než je tomu například u nožů typu DEBA. Zajímavé je, že naprostá většina zákazníků je i s tímto nožem spokojena. Pokud tedy nejste pouze zástupce některého z konkurentů, který chtěl záměrně svou recenzí ovlivnit ostatní klienty a "očernit" nás, tak připomínáme, že jste měl zákonnou možnost vrátit nepoužité zboží ve lhůtě 14 dní dle zákona. Na našem webu ostatně o tomto v obchodních podmínkách informujeme a s tímto jste se při objednávce musel seznámit. Pevně věříme, protože jste 1 nespokojený ze 100 spokojených zákazníků, že Vaše negativní recenze naše klienty neodradí. S pozdravem TOJIROteam.

• Přehlednost
    • Jednoduchost
    • Kvalita zboží
    • Kolo štěstí

Vřele doporučuju. Internetový obchod byl neskutečně rychlý, zboží přišlo za dva dny.
    Kvalita nožů je excelentní, prvadou je, že jsou cenově dražší, ale vše je vykoupeno kvalitou.

Váš TojiroTeam :-)

• Japonské nože jsou fakt kvalita, radost podívat. Tyto dva jsem chtěla hlavně jako loupací na ovoce. Sedí velikostně a ostré dosti.
    • Šikovná věc je vodič na broušení nožů na mokrých kamenech - hlavně pro ty, co se to učí, anebo nechtějí riskovat poškození u velmi drahých nožů.

U dražšího sortimentu v první řadě cena a hned za ní množství nožů, které je momentálně vyprodáno. Proto doporučuji jako jedno z prvních kritérií na webu zařadit "skladem". Jinak skvělá kvalita, radost s nimi pracovat. Vyšší cena se v tomto případě vždy vyplatí. Kdo jednou zkusil v kuchyni pracovat s japonskými noži, své dosavadní věnuje potřebným. Jiné už nebude chtít.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolila ke svému nákupu právě nás a doufáme, že budete spokojena. Vyprodané pozice se snažíme vždy co nejrychleji objednat a přivézt. Informujeme o tom vždy s předstihem v sekci Novinky a Akce našeho webu a také na sociálních sítích. Nabízíme také možnost našim klientům zanechat svůj kontakt a informujeme ho ve chvíli kdy poptávaný sortiment dorazí. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,

• rychlé jednání
    • zboží pečlivě zabalené

Váš TojiroTeam :-)

• Mimořádná ochota, skvělé jednání, můžu jen doporučit. Většinou tyto recenze nepíši, ale zde musím. Ještě jednou díky.

Reakce obchodu Nože Tojiro

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že jste zvolil ke svému nákupu právě nás. Vaše spokojenost je naším prvořadým cílem.. Přejeme Vám mnoho kulinářských úspěchů s noži TOJIRO,
    Váš TojiroTeam :-)

• Obchod funguje dobře. V mém případě však nůž, deklarovaný jako nůž na zmrzlé poptraviny, např. na mraženého tuňáka nestačí. Vzhledem k tomu, že jsem nůž kupoval speciálně pro zpracování mražených ryb, vyhodil jsem zbytečně nějakých 600.-Kč.

Reakce obchodu Nože Tojiro

Dobrý den, moc děkujeme za zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s nákupem v našem e-shopu celkově spokojen. Mrzí nás vaše ne úplná spokojenost s funkčností nože. V každém případě máte zákonné právo odstoupit od kupní smlouvy dle obchodních podmínek viz.: https://www.noze-tojiro.cz/reklamace/. V případě splnění potřebných podmínek vaší reklamaci samozřejmě vyhovíme.
    Váš TOJIROteam

• Super jednanie aj pri telefonickom rozhovore.