• Objednal jsem si Lamborghini Prestigio Platinum Edition EDT a přes to že měli že maji produkt skladem mi byl doručen mail že produkt už nenaji a po obdržení mailu byl stale produkt skladem na jejich stránkách.

• Objednaly jsme celkem 6 parfémů, 5 z toho vonělo jinak než jsme zvyklé. V tomto obchodě už objednávat nebudu.

• telefonní číslo uvedené na stráce je zrušené a na druhé číslo jsem se vůbec nedovolala, nikdo to nebral.
    • Koupila jsem parfemovou vodu, kterou znam a pouzivam jiz nekolik let. Bohuzel v tomto pripade produkt, ktery mi byl dorucen, temer nevoni, resp. malo a kratkou dobu.Jsem velice rozladena,zde jiz nenakoupim. Jinak dodaci lhuta i zaslani podkladu bylo rychle.

objednané zboží nebylo v požadované kvantitě a trestem pro mě byla zvýšená cena přepravného, proto jsem objednávku zrušil, pokud bude armani attitude, dejte vědět

• nabízí zboží, které nemají na skladu. dodatečně volají, že objednané a předem zaplacené zboží nemají, ale můžou ho objednat, ale už za úplně jinou cenu.

Určitě tento obchod nedoporučuji. Objednávku za 2600 Kč jsem uhradila předem. Je to 14 dní, a stále zboží nemám.

• Zboží jsem objednala 21.4.15, dodnes nemám zprávu o mé zásilce.

• žádné Nabízeli mnou požadované zboží
    • Mají zcela jiné barvy dekorativní kosmetiky,jak jsou zobrazeny. Dostanete zcela jiné barvy jak si objednáte,což je u očních stínů zásadní problém.Při telefonické reklamaci byla paní neochotná a arogantní.

Nabízené zboží jsem potřebovala. Zkušenost špatná.Došlé zboží neodpovídalo nabízenému.Při telefonické reklamaci neochotná a arogantní odpověď. Nedoporučuji!!! Dostanete zcela jiné zboží,než jste si objednali a než nabízí.Při vrácení musíte už podruhé zaplatit poštovné i když je to jejich chyba.A ještě Vám přidají drškovou!

• I přes nerozbalené balení odmítají uznat nárokovost vrácení peněz.
    • Pokud uznají vrácení peněz, tak sníží o poplatek, který tedy není rozhodně malý.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nevím, jak se může stát, že systém potvrdí objednávku zboží, které již není na skladě.

Zklamání a chvíle napětí, jestli se převedená částka opravdu vrátí na můj účet. Ke cti obchodu ale musím dodat, že vrátily. Žádné dramatické omluvy jsem se však nedočkala.

• Rychlost a včasné informace o dodání.
    • Zboží není originál!!!!

• Jednoznačně cena a rychlost dodání.

Nakupuji již roky balzám po holení stejné značky na internetu a tentokrát mě zaujala u tohoto prodejce až nenormálně levná cena za zboží.
    Tak jsem objednal,ale byl jsem překvapen tím,že zboží nedošlo v originál obalu,nebyl u něj žádný čeký popis a když jsem tento gel začal používat,tak jeho obsah je výrazně řidší,než kdykoliv jindy,jak jsem byl zvyknutý.
    Můj pocit ze všeho? Domnívám se,že se jedná o zboží,které není ani určeno pro Českou republiku,nesplňuje zákonné požadavky,obsah jak jsem již psal,také "zvláštní",tudíž mám právo si myslet, že se jedná pouze o jakousi napodobeninu.

Objednal jsem 5 kusů zboží, abych využil možnosti dopravy zdarma. Požadované množství nebylo skladem, bylo mi po cca 4 dnech čekání suše sděleno, že mi můžou být odeslány 3 ks, ale budu si muset zaplatit poštovné.
    Obchod se tedy nedokáže čelem postavit k situaci, kdy zklame zákazníka, nenabídne žádnou kompenzaci a v podstatě se ani neomluví.
    Nakonec jsem bez problémů koupil jinde.

• zboží po 10 dnech zatím nedodáno.

• Tovar na sklade, pohodlný nákup
    • Nepriehľadná web stránka a zlé spočítanie sumy za nákup
  • Parfém není vůbec aromatický

Některé vzorky mají pochybnou kvalitu !!!

• nevyhovující popis zboží,
    • nikde nebylo uvedeno, že parfém je bez vršku a je to tedy pouze tester...

Reakce obchodu NOVYPARFEM.CZ

Vážený anonyme,

u každého zboží je v popisku jasně uvedeno, zda se jedná o tester nebo produkt bez krabičky nebo například pokud je krabička poškozená. Pokud se jedná o tester, nemůžeme pokaždé zaručit, zda bude mít víčko nebo krabičku, toto záleží na každé samostatné dodávce zboží.

Hezký den
    Novýparfém.cz

• bylo pro mne velkým zklamáním, že místo vzorků, které jsem si objednala jsem, obdržela odstřiky??? 1 ml za 30Kč???