• Nedoporučuji. flakon parfému obsahuje imitaci, která vůbec nevydrží a zdaleka nevoní tak jak originál.

Rozhodně nedošel originál parfém, imitace....

• Levne zbiozi s rychlou dodavkou to je jedine.
    • Vratila jsem parfem nepouzity ,nerozbaleny ,ale spatnou manipulaci zrejme se nepatrne rozlepil ve svu celofan,vubec jsem k tomu neprikladala ztretel,jake bylo prekvapeni ,ze mi od Vas dosel meil ,ze byl obal porusen a z toho duvodu mi prijde o 150Kc mene na ucet do 30 dnu.Pokud vim tak to neni reklamace a penize by mely dorazit okamzite po vraceni.Doufam ,ze se tato ma nespokojenost s vasi reakce vubec neopodstatnenou vyresi ke spokojenost obou stran .

To se vyjadrim az po vyreseni meho problemu .

• opravdu rychlé odeslání zásilky k zákazníkovy.
    • Komunikace mezi skladem a zákaznickou linkou, neznalost obsahu balení zboží, zavádějící obrázky u produktů, informovanost lidí na telefonní lince.

Obchod není až tak špatný, ale komunikace mezi mnou a zákaznickou linkou byla zavádějící.. Zboží které jsem objednával a tázal se na něj, mělo být podle obrázku u produktu, ale zboží dorazilo úplně v jiném balení. A jako třešnička bylo to, že druhý den už na stránkách smazali tento produkt jako by ho nikdy neměli..

• Obchod bohužel neví co má na skladě a nabízí zboží pod jinou cenou.

Pokud máte dost času čekat jak Vaši obědnávku Novýparfém naskladní, přecení, a zavolá vám zda chcete Vaše zboží i za jinou cenu tak gratuluji, já osobně už bych do toho něšla.

• nabízí ,co nemá

než objednám,zavolat zda to mají

• cena a rychlost zaslání
    • obchod uvedl u nakoupené sady špadně klasifikaci zboží - místo EDP mi dorazily sady s EDT, obchod mi nabídl slevový 100Kč kupon, nicméně kdybych to věděla před nákupem, toto zboží bych si zde neobjednávala.

rychlé zaslání, nicméně POZOR - obchod na stránkách uvedl u parfémové sady špadně klasifikaci zboží - místo EDP mi dorazily sady s EDT. Obchod mi sice nabídl slevový 100Kč kupon na další zboží, nicméně kdybych to věděla před nákupem, toto zboží bych si zde neobjednávala. Takže příště se sem nevrátím.

Obchod uváděl "skladem" zboží které zde fyzicky nebylo.

• rychlá komunikace
    • Zboží mělo být skladem, ale nebylo. Nicméně počkala bych až se zboží znovu naskladní, ale přestože jsem měla objednávku potvrzenou, cena měla být vyšší!

• Nepřesné informace u produktů. K tomu, aby se člověk dozvědel, že fotky jsou ilustrační se musí proklikat. Špatná komunikace při vracení zboží. Nevrací náklady na dopravu zboží k zákazníkovi. Peníze poslali pozdě.

Rozhodně nedoporučuji. Zkušenosti mám špatné. Zakoupený parfém sice dorazil, ale v jiné lahvičce než měli na obrázku v e-shopu. K informaci, že fotky můžou být pouze ilustrační je potřeba se proklikat. To nepovažuji za férový přístup k zákazníkovi, jelikož jiné e-shopy nemají problém sdělit tuto informaci přímo u fotografie produktu. Komunikace s e-shopem špatná. Parfém jsem vrátil. Peníze nestihli poslat v zákonném limitu a ještě si odečetli si náklady na dopravu zboží k zákazníkovy, které má hradit prodávající. Příliš moc spoléhají na to, že se nikdo nebude soudit kvůli pár stovkám za parfém.

• Příznivé ceny zboží.
    • Část zboží, které nabízí a které by měl mít skladem u sebe, nejen že nemá skladem u sebe, ale není ho ani v dohledné době schopen dodat.

Možná je moje špatná zkušenost jen výjimkou. Je ale tolik jiných obchodů s parfémy. Tak proč ztrácet čas testováním nových příchozích na tento trh?

• uvedené zboží skladem nebylo skladem

• Těžko říci.
    • Není mi úplně jasné, z jakého důvodu je jako zboží skladem inzerováno zboží, které již není v prodeji.

Objednala jsem zboží, které bylo inzerované jako zboží skladem. Po několika dnech jsem byla emailem informována, že zboží není skladem a již ani nebude.

• Žádné
    • Není schopen zpracovat objednávku.

Nedoporučuji, je to sázka do loterie.

• měli by myslet na zákazníka že tu požadovanou věc potřebují včas a né až za půl roku

nedoporučuji je tu spousty jiných nabídek na nákup a to je výhoda kupujícího

• ŽÁDNÉ
    • Špatná komunikace se zákazníkem.Na tel. číslo se nedalo dovolat.

Přišlo jiné zboží než bylo objednané.

špatná komunikace, nepřesné údaje ze strany dodavatele.

• komunikace, spolehlivost

objednala jsem si zde parfém jako dárek k Vánocům, za 2 dny mi z obchodu volali, že ho nemají skladem, ale že mi ho zašlou v následujícím týdnu. Protože bylo ještě dost brzy, tak mi to nevadilo, nicméně to bylo již před 3 týdny a od té doby se z obchodu neozvali. Tímto s nákupy na tomto eshopu končím...

NENAKUPOVAT! Na udaném telefonním čísle nekomunikují, je to web europarfemy.cz

• Nízké ceny.
    • Komunikace. Na e-mail mi přišlo, že zboží je již odesláno a po pár dnech mi zavolali, že zboží nejsou schopni zajistit, ale že mi můžou nabídnout náhradu jiným zbožím.

Parfemy dorazily v nepopsanych neoriginalnich flakonech bez obalu. Takze i kdyz se jednalo o vzorky jsem s timto obalem nespokojena. U jinych dodavatelu se toto NIKDY nestalo. Tudiz v tomto obchode uz nakupovat nebudu.