• vůně jsou velice nevýrazné

• zboží jsem objednala 23.10. zaplatila 25.10. a do dnešního dne tj.11.11.jsem je neobdržela a ani žádnou zprávu o zpoždění dodávky, po telefonické urgenci snad zašlou

pokud požadujete kompletní servis, tak tady ne

• před nákupem bych je našla, po zrušení objednávky nikoli
    • Jednoznačně zklamání!
    • Vybrala jsem si tento obchod kvůli nízké ceně a objednala si najednou více zboží. Okamžitě po objednávce jsem zboží zaplatila.
    • V pátek jsem vše objednala a ve středu se mělo expedovat. Od pátku jsem od firmy nedostala žádné informace. Po 10-ti dnech jsem je tedy kontaktovala sama a zjistila, že byla prodleva u dodavatele zboží a že mi zboží hned pošlou…omluva i dárek :-) paráda, ALE…
    • Za pár hodin mi volali, že vznikla chyba na webových stránkách a že parfém není 90ml, ale pouze 75ml…
    • Výsledek byl tedy zrušení objednávky a to na základě dlouhého čekání, špatných informací a velmi slabé komunikace ohledně stavu mé objednávky.
    • Teď už jen doufám, že mi budou peníze poslané alespoň zpět :-)

Bohužel zklamání, nedoporučila.
    - dlouhé čekání (po 10-ti dnech jsem si sama musela zjistit, co se děje s mojí objednávkou)
    - nekomunikace firmy (viz. výše)
    - špatné informace na stránkách (místo inzerovaných 90ml měli 75ml, to jsem zjistila až po objednání a čekání na zboží)

• Zboží (Gucci parfém) viditeně již jednou rozbaleno z celofánu a znovu zalepeno.. vrátila jsem zpět, penízy přišli po 2 týdnech ale bez poštovného!

nedoporučuji