• Alternativní nabidka
    • Rychlost odpovedi

• skvělé jednání
    • dobrá cena

Velmi milý a ochotný, lidský přístup. Eshop je přehledný a zákaznický servis funguje snad 24 hodin denně :-) Ráda jsem podpořila místní, malý eshop. Se spotřebiči i servisem jsme moc spokojeni.

• Rychlé jednání dodání zboží

Obchod nekolik dnů tvrdil že zboží dodá.
    Následně nekolik dnů v komunikaci tvrdil problém s systémem a řeťezením slibů a výmluv jsem majitele eshopu poprosil o zrušení objednávky.

Reakce obchodu NOVOTNÝELEKTRO

děkuji za Vaší recenzi, bohužel jsem Vám zboží nemohli dodat ve slíbeném termínu a tuto skutečnost si uvědomuje a ještě jednou se jako majitel společnosti za tuto chybu omlouvám.

Tato nedoručená objednávka ze dne 30.1.2023 Vám tedy byla stornována po Vaší intervenci dne 10.2.2023 jelikož jste nechtěl dále čekat a ještě ten den Vám byla celá kupní částka navrácena zpět na Váš účet.
    Ještě jednou se omlouvám a pracujeme již na to, aby se toto již v budoucnu dále neopakovalo.

Pavel Novotný
    majitel společnosti

• Slušná cena

Nevím

• Vše v pořadku ,prodavajicí mi zavolal zboží mi hned odeslal mohu jen doporučit .

Velmi dobrý obchod, rychlá reakce, max. spokojenost

• rychlost - odpoledne objednáno, druhý den ráno doručeno (velká lednice)
    • výborné ceny
    • skvělý zákaznický servis
    • komunikace s obchodem výborná
    • menší výběr než na Alze či Mallu, ale to co mají, je výrazně levnější, takže neváhejte a jděte do toho :-)

Naprostá spokojenost a velké překvapení, že i malý e-shop může mít lepší služby než ty velké. Navíc ceny jsou i o několik tisíc korun nižší a to včetně třeba prodloužení záruky. Rychlost doručení byla dechberoucí. Komunikace s obchodem prvotřídní.

• rychlé jednání,cena

• Zboží bylo dpraveno včas a bez závad.
    • žádná

Pracku mi dovezli i nainstalovali zdarma a odvezli starou. Uzasna zkusenost. Doporucuji!

Super komunikace. Zboží, které jsem objednal, nebylo momentálně na skladě a nebyla jistá doba dodání. Bylo my nábýdnuto několik alternativ a po mém výběru doručena dokonce dražší pračka za cenu kterou jsem původně zaplatil.
    Obchodu děkuji za férové jednání a vřele doporučuji.

Skvely pristup. Ochota. Vse, jak ma byt. Dekuji.

• Vstřícnost ,laskavost,profesionalita

• Mohu doporučit, skvělá komunikace, perfektně zabalené zboží

• Rychlá a solidní dohoda

• Perfektní vystupování, velmi rychlá doprava

• perfektní komunikace, rychlost dodání, maximální spokojenost, v úterý jsem objednala a ve středu jsem zboží měla doma, obchod je ode mne vzdálen 350 km
    • vůbec žádná

S vašimi službami jsem nadmíru spokojená, i přesto, že jste momentálně neměli mnou požadovanou variantu pračky, okamžitě jste mi nabídli náhradní kus a i přesto, že cena byla vyšší, prodali jste mi ji za cenu pračky, kterou jsem si původně vybrala. Bylo to pro mne velmi příjemné překvapení. Moc vám děkuji a příště budu nakupovat jedině u vás. S takovým velmi kvalitním přístupem se člověk hned tak nesetká.