• Protože měl dával kód byl starý hry od 2006, je mi nelíbí že to nedával na nový hry.
    • Tam nebude kupoval na NKGAMES.

Kód dorazil o několik dní později, nefunguje, obchod reaguje po dlouhé době, psal jsem jim kvůli dvojité platbě a to mi ani neodpověděli, že provádí vrácení peněz, naposledy co jsem tady nakupoval

• ja jsem to chtel na cd r a ne ces server nikdy vic nakupovat u vas nebudu nejste to co jsem cekal

• Přehledné stránky, ceny
    • Prodávání her které nejsou na skladu

Kupoval jsem zde hru, u které bylo napsané dodání do 6ti hodin. Bohužel to je již půl dne a byl mi doručen pouze kód na hru zdarma. Psal jsem email, i na messenger podporu, každopádně žádná reakce dosud nepřišla.
    Update: Klíč jsem obdržel, tudíž se určitě nemusíte bát podvodu, ale musel sem si opravdu skoro den počkat. Každopádně to asi nebudu brát za zlé jelikož je v dnešní době všechno zpožděné. :)

Hra je dobrá akorát ostatní díly kromě 7 by chtěli předělat do nové a lepší grafiky

• aktivny support
    • predavaji kliče i kdyz nejsou na sklade

• Retardi co neumí poradit

• do 5 minut přijde klič

• zboží stále nebylo dodáno

• odezva

• zboži vždy dostanu ale trvato dlouho

• Zatím jsem neměl žádné problémy vše co jsem si koupil mi přišlo.
    • Jediné co mi trochu vadilo bylo že jsem hry dostal o den později ale to bude nejspíš zpracováváním objednávky.

Dost dobrý obchod s hrama stacilo mi projet jen jednu stranku a hned jsem nasel minimalne 5 her ktere jsem si chtel uz dlouho zahrát takze super.

• Perfektní komunikace
    • Poradí s výběrem
    • Rychlé vyřízení objednávky

Vřele doporučuji, potřebovala jsem konzultaci k produktu a vše mi vysvětlili, se vším poradili.

• Sám obchod mi napsal, kdy mi přijde cca. zásilka

Nj

• Ceny
    • Rychlé doručení
    • Produktové karty i těch nejlevnějších her

Většinou zde kupuji Hidden Objects Games, jinde totiž moc sehnat nejdou, jedině přímo na Steamu a to za velké peníze nebo jsou součástí náhodných klíčů a žádný jiný obchod si nedá práci založit produktovou kartu hry za 30 Kč.

Zpráva pro obchod: Uděláte mi radost, když pro HOG uděláte samostatnou kategorii, aby bylo možné tyto hry jednoduše dohledat a rozšíříte jejich nabídku (hlavně těch, co na Steamu mají achievementy a kartičky ;)), ale chápu, že se asi nevyplatí investovat do toho čas.

• bylo to rychlé a snadné

• Rychlé Zaslání klíče
    • Dobré ceny