• Rychlá komunikace obchodu
    • Zavádějící informace při nákupu

Mají slušné ceny, ale inzerované bonusy k nákupu na Heurece nejsou pravdivé. Vždy je nutné jít na stránku samotného obchodu a vše si tam ověřit.

• Rychlé doručení
    • Bonusový klíč
    • Z platinum i Gold klíče jsem dostal stejnou hru Narcos. Hra je nezajímává a neodpovídá ceně platinum klíče.

Věděl jsem, že to může být risk a, že se nemusí trefit do vkusu. Ale, že dostanu dvakrát tu stejnou hru ze dvou různých klíčů mě dost zklamalo.
    Byla to z mé strany unáhlená koupě a znovu bych si tady nepořídil.
    Možná jsem měl jen smůlu a obchod za to nemůže. Proto dávám pouze 2 a půl hvězdy.

Reakce obchodu NK Games

Děkujeme za Vaše hodnocení. Mohl bych Vás poprosit o kontaktování na naší emailové adrese [email protected]? Rád bych s Vámi vyřešil situaci, kdy jste dostal stejnou hru v klíči PLATINUM a GOLD.

Omlouváme se za potíže, Vaše odezva je pro nás důležitá.

NKGames.cz

• NEKOMUNIKUJÍ
    • DODACÍ LHŮTA NEPLATÍ

Zboží objednáno a zaplaceno 27.7., 1.8. poslali e-mail, že klíč není skladem (přitom uvádějí dodání do 6-ti hodin), minutu na to přišel další e-mail kde mi poslali kód na hru zdarma (blbina), 3.8. jsem jim psal poprvé kdy dostanu hru. 4.8. a následně i 5.8. jsem poslal další e-mail. 9.8. jsem v jejich obchodních podmínkách našel jejich jiný kontaktní e-mail, napsal jsem na něj a následně mi konečně poslali kód na mojí hru. Žádná omluva, žádná jiná reakce. Přitom dříve jsem tu zakoupil jinou hru a vše bylo v pořádku. TAKŽE NA HRU JSEM ČEKAL MÍSTO 6-TI HODIN, 14 DNÍ!!!!!

Pres tyden objednano a zaplaceno, ale stale nic nedorazilo, nereaguji na email. Katastrofa, absolutne nedoporucuji.

• No hry nic moc v tom nejlepším klíči

• NIC
    • Snad vše co lze vytknout

Zakoupená a hned zaplacená hra nedorazila, na emaily nereagují, v žádném případě nedoporučuji !!!!!!

• Dobré ceny
    • Málo možností platby
    • Díky málo možností se vyplatí koupit někde jinde protože platíte nějaké poplatky

• Nefunkční platební portál

• Dostanete klíče na ...... hry :)
    • Dostanete klíče, které byste si v životě nekoupili, i kdyby jste měli spousty peněz navíc.
    • Mnoho z her bylo již v minulosti někde rozdáváno zcela zdarma, přesto ji vydávají za plnohodnotnou hru.
    • Mnoho her je z roku 2000-2014.
    • Je veliká pravděpodobnost, že dostanete klíče, které již byly použity.

Nedoporučuji hráčům, kteří si chtějí reálně něco zahrát.

• Instantní doručení na email
    • Hra má na Steam cenu 20$ jak slibují, ale záhadným zůsobem je to hra která je zrovna ve slevě za 5$ takže myslím, že pěkný scam. Jsem zklamán

Již jsem párkrát na obchodu Náhodný Klíč nakupoval, ale vždy předurčenou hru, ale zkusil jsem nově náhodný klíč platinum.. (Ten nejdražší a dalo mi to klíč na hru ani ne v poloviční cenové relaci). A ještě k tomu to je hra která vypadá otřesně, ale tohle se dá prominout, jelikož se jedná přímo o náhodný klíč.

• zboži prislo ale neprisel mi klic k vyzvednuti kreditu

• Protože měl dával kód byl starý hry od 2006, je mi nelíbí že to nedával na nový hry.
    • Tam nebude kupoval na NKGAMES.

Kód dorazil o několik dní později, nefunguje, obchod reaguje po dlouhé době, psal jsem jim kvůli dvojité platbě a to mi ani neodpověděli, že provádí vrácení peněz, naposledy co jsem tady nakupoval

• ja jsem to chtel na cd r a ne ces server nikdy vic nakupovat u vas nebudu nejste to co jsem cekal

• Retardi co neumí poradit
  • zboží stále nebylo dodáno

• sklamanie pretože mal som dostať hru do 20 euro jednalo sa o Premium klúč miesto toho som obdržal indie hru ktorá ani zďaleka nemala takú hodnotu

Klíč mi sice přišel ale když jsem ho chtěl aktivovat tak mi to psalo že je to pirátská kopie doteď jsem s tím nic neudělal a už nk games nic nebudu kupovat díky za možnost ohodnocení této rádoby stránky

• Kód prišiel rýchlo
    • Nepríde vám ozajstný Steam kľúč, ktorý si vyzdvihnete až na Steame, ale rovno vybratá hra. Takže sa cítim oklamaný pretože mám pocit že posielajú len hry, ktoré nikto nekupuje.

Reakce obchodu NK Games

Nerozumím Vám, zakoupil jste 1x Náhodný Steam klíč - PLATINUM, který jste obdržel ihned po zaplacení, hry se náhodně k objednávkám přiřazují a ano víte i název hry ještě před aktivací, je to + pro Vás, protože když dostanete hru, kterou již máte, tak nám můžete napsat a hru Vám vyměníme. Nebo když dostanete hru, kterou nechcete tak ji můžete někomu darovat.

nedodavaj na dobirku

Reakce obchodu NK Games

Prodáváme převážně digitální zboží a toto zboží nelze zasílát na dobírku, je nutná platba předem a po zaplacení zboží obdržíte produkt na email. Tročku přísná recenze :).