• Když zbyde něco málo na paysafece xD
    • Random klíče jsou scam

Nekupujte náhodné klíče

Reakce obchodu NK Games

Děkujeme za recenzi, ale proč myslíte, že jsou náhodné klíče podvod?

• Zboží mi nedošlo, a nikdo mi nenapsal co se děje

Reakce obchodu NK Games

Dobrý den, recenzi jste přidal na základě objednávky č. 3090133, která je nezapacená, proto Vám zboží nemohlo přijít.

• OBJEDNAL JSEM SI DVA KLIČE ASI ZA 200 JEDEN KLIČ UŽ BYL AKTIVOVAN

Reakce obchodu NK Games

Dobrý den, v takovém případě nám stačí napsat email a problém vyřešíme.

• okamžitě dodá do emailu
    • levné hry za dost peněz

Děkujeme za recenzi.

• už jsem tolikrát koupil věc která mi nedorazila, zbytečně vyhozené peníze :(

Reakce obchodu NK Games

Dobrý den, a kontaktoval jste nás? Zkontroloval jste si i složku SPAM mohlo se stát, že email s objednávkou je v ní. Někdy se nám to stává.

• Do poslední chvíle jsem s obchodem neměl sebemenší problém a vždy bývalo vše OK
    • Zakoupil jsem "náhodný klíč" a doručen mi byl již aktivovaný klíč (někým jiným)

Jak už jsem psal, s obchodem jsem předtím neměl sebemenší problém. Vždy bylo vše v rychlosti vyřízené.
    Bohužel po zakoupení náhodného klíče mi byl doručen již aktivovaný steam klíč. Po pár dnech mi poslali další klíč, který byl opět již aktivovaný. Na mé upozornění na ten samý problém už nikdo z obchodu nereagoval.

Je mi to líto, ale od této zkušenosti budu využívat služeb jiného obchodu.

Děkujeme za recenzi.

Po objednávce mi nedorazil žádný klíč.

Reakce obchodu NK Games

Dobrý den, hra dorazí vždy poté co obdržíme platbu, jestli jsme ji neobdrželi tak není možné hru zaslat.

• levný
    • z náhodných klíču padaj shity i z platinovejch

• 20x nesmysl

Reakce obchodu NK Games

Dobrý den, zkuste příště koupit třeba GOLD klíče tam padají lepší hry.

• Na první pohled líbivé ceny
    • U náhodných položek kupujete zajíce v pytli

Je to jednoduché, musí vydělávat, takže u náhodného klíče máte seznam AA a AAA her, které můžete získat. Je to jako sázka do loterie a taky to tak dopadá, prostě na vás v drtivé většině padne hra s minimální užitnou hodnotou (na Steam Store bez slevy stojí velké peníze a je tím neprodejná).

Mé výsledky:
    9x náhodný klíč GOLD = 1 slušná hra jinak indie za které bych nedal ani 0,1USD.
    10x Náhodný Steam klíč = 2 slušné hry, obě ale vydané před 5 lety. Zbytek odpad.

• Rychlé vyřízení
    • Klíče neodpovídaly mému očekávání
    • Časté opakování her při dalším nákupu
    • Vánoční překvapení=nejlevnější hry co jsou

• Dobrá cena
    • Padají opravdu kraviny

SAMY SRACKY ZA TY PRACHY

Premium keye a ani jedna dobra hra,samej odpad co sem radši rozdal

Po deseti dnech mi nebyl stále klíč ke hře doručen. Původně obchod komunikoval chybu dodavatele, po šesti dnech byla poskytnuta možnost odstoupení a navrácení peněz, ale pokud den počkám, tak klíč pošlou. Stále se tak nestalo a já klíč nemám. Bohužel mě to mrzí, ale nedoporučuji! Je lepší si koupit zboží jinde.

Reakce obchodu NK Games

Omlouváme se za komplikace, bohužel se nám klíč k Vámi zakoupené hře již nepodařilo sehnat a platba za objednávku Vám byla vrácena.

[email protected]

• Padají v balících strasne kraviny bezcenné a to stabilne

Nekupovat balíky her zbytečně vyhozené penize a to z 80%

Děkujeme za hodnocení.

[email protected]

• no nedokážu si představit zaplatit plnou cenu, koupil sem 10 náhodných klíčů PRÉMIUM ve slevě za 180 a ani jeden nikdy nepoužiju, jelikož sem dostal jen hry u kterých nechápu, jak za ně někdo vůbec může chtít peníze

Reakce obchodu NK Games

Děkujeme za hodnocení. Z her které jste dostal doporučuji aspoň vyzkoušet Two Worlds II: Velvet Edition, Little Racers STREET, SCALPERS: Turtle and the Moonshine Gang nebo starší hru Ceville.

[email protected]

• Deset her k hov.u, hry jak na mobil před 5-ti lety. Na tož na PC...

Reakce obchodu NK Games

Neprodáváme jen náhodné klíče, máme v nabídce přes 4 600 her a také záleží jaké náhodné klíče kupujete. Ve vaši objednávce vidím pouze 10x prázdninový balíček, který stojí 35 Kč a obsahuje 10 her, momentálně se jedná o nejlevnější náhodné klíče z nabídky a u tohoto produktu je nejmenší šance na AAA hry.

[email protected]

• špatné hry, nestojí to za to

Reakce obchodu NK Games

Neprodáváme jen náhodné klíče, máme v nabídce přes 4 600 her a také záleží jaké náhodné klíče kupujete. Ve vaši objednávce vidím pouze Prémiový prázdninový balíček 10 her!, který stál 100 Kč a obsahuje 10 her s Steam cenou 4.99 EUR a více a všechny hry, které jste dostal jsem kontroloval a máji cenu většinou 9,99 EUR a větší.

• hry na ***
    • za gold atak

samí sračky i z goldu jako z ostatních stránek

Reakce obchodu NK Games

Neprodáváme jen náhodné klíče, máme v nabídce přes 4 600 her za skvělé ceny a když koupíte 10 náhodných Steam klíčů za 160, (cena hry 16,-) tak nemůžete dostat jen AAA hry, ale ve Vaši objednávce máte třeba hry jako: Satellite Reign, Chroma Squad, Heavily Armed, Numen: Contest of Heroes, které stojí za vyzkoušení.